gecelik mi pijama mı?

Ablam da sezeryanla doğum yaptı gecelik önerdi. pijama çok zor oluyor dedi. İkisi de elimin altında bulunsun istiyorum. bakalım artık...

cimg1805dw8.th.jpg

cimg1806yf6.th.jpg

cimg1807ms5.th.jpg

cimg1808oy1.th.jpg

Aldığım gecelik ve pijama. çok klasik şeyleri sevmiyorum. birascık spor oldu.:eek:

ben gecelik götürdüm. çünkü sezeryan olacaktı. sezeryan olunca gecelik daha iyi oluyor. sonuçta kesi yerine baskı yapacak birşey olmuyor. ama normal doğum yapan arkadaşım vardı.. o pijama giydi.. yani doğum yönteminize göre seçin derim.. hayırlı doğumlar

arkadaslar hani sezeryen olunca pijama olursa dizlerimii diker yatarım diyorum gecelik olunca açılır rahat edemem ama tabi dizlerinizi dikebiliyomusunuz ameliyat yeri acıyomu onu bilemiyorum e yapsak ne alsak acaba yavaş yavaş çantayı hazırlamak lazım artık

ben hastaneden çıkıncaya kadar ölü gibi yatmıştım. yani bacaklarını dikip yatabileceğini zannetmiyorum. acı olduğu için ameliyat yerinde. mümkün olduğunca hareket etmek istemiyorsun.. beni annem çok güldürde güldükten sonra birde ağlama krizine girmiştim gülerken acıdı diye. hoş ağlarkende acıyordu.... birde aldığım narkozu istifra ederek çıkardım uyanınca.. o da amemilyat yerimi çok acıtmıştı. meğer insan kasık taki kaslarını ne kadar çok kullanıyormuş.. sizde fark edeceksiniz..

X