GEÇMEYEN İSHAL VE YATIŞ YAPILDI

Normalde sever aama hicbise yemiyor iştahı hiç yok ve karnı çok sert
Dün de yazmıştım galiba size yatışınız yapılmadan önce. Oğlum da oldu, 2 gün sonra bana bulaşınca anladım ben de çocuğun halini. Gerçekten su bile içmek istemiyorsunuz ki değil yemek yemek her şey kokuyor yemek lafı bile midemi kaldırıyordu. Su gibi sürekli tuvaletteydim, çocuk da her yaptığında üst baş batıyordu. Bağırsak enfeksiyonu demişti bize de dr, 1 haftada anca toparladık. Zaten probiyotik veriliyor size reflor, e hastanedesiniz serum da takılı sıkmayın canınızı. İştah yavaş yavaş gelecek ama zorlamadan az az pirinç makarna muz grisini çubuk kraker gibi şeyler önce tabi bol sıvı bir de. Probiyotiğe 1 ay devam etmenizi öneririm. Hemen düzelmiyor bağırsaklar malesef

Dün de yazmıştım galiba size yatışınız yapılmadan önce. Oğlum da oldu, 2 gün sonra bana bulaşınca anladım ben de çocuğun halini. Gerçekten su bile içmek istemiyorsunuz ki değil yemek yemek her şey kokuyor yemek lafı bile midemi kaldırıyordu. Su gibi sürekli tuvaletteydim, çocuk da her yaptığında üst baş batıyordu. Bağırsak enfeksiyonu demişti bize de dr, 1 haftada anca toparladık. Zaten probiyotik veriliyor size reflor, e hastanedesiniz serum da takılı sıkmayın canınızı. İştah yavaş yavaş gelecek ama zorlamadan az az pirinç makarna muz grisini çubuk kraker gibi şeyler önce tabi bol sıvı bir de. Probiyotiğe 1 ay devam etmenizi öneririm. Hemen düzelmiyor bağırsaklar malesef
Malesef biz hala yatistayiz doktorlar bağırsak dugumlenmesi oldugundan şüpheleniyor ve hala çok yoğun devam ediyor

Oğlum ishal olunca antibiyotik gerek yok dedi yolladı klasik şu iç meyve ye vsvs

Tabii kii geri döndük yatis verdi damardan antibiyotik tedavisine başladı ondan sonra kendine geldi

Bizde bi de asiri karın ağrısı vardi

Oğlum ishal olunca antibiyotik gerek yok dedi yolladı klasik şu iç meyve ye vsvs

Tabii kii geri döndük yatis verdi damardan antibiyotik tedavisine başladı ondan sonra kendine geldi

Bizde bi de asiri karın ağrısı vardi
Oğlumun karnı ısı sis ve sertlik vardı bobreklerinde genisleme de varmış ultrason çekildi simdi

Oğlumun karnı ısı sis ve sertlik vardı bobreklerinde genisleme de varmış ultrason çekildi simdi

Benim ogluma da ultrason ile 2 kere bakildi
Tomografi çekildi
Apandistten bile suphelenildi

Sonra bi antibiyotik her şeyi halletti

Allah'ım. İnşallah sizinki de küçücük bir şeydir bir ilacla her şey düzelir

Cok gecmis olsun canim şuan nasılsıniz
Bugün taburcu edildi mecburiyetten damar yolu bulamaz oldular bn çıkış istedim heryeri çok kötü mosmor ishali devam ediyor günde 8 defa yaptı bugün bir jere kustu doktoru bizi cerraha yolluyor bağırsak sorunu oldgnu düşünüyor Perşembe günü için cerraha aldık gdcz bklm

Bol bol emzir.
Yudum yudum su icsin. Kati yiyecek yemese bile evde muz ve kayisiyi su ile rondodan gecir ve icine iki pincik tuz at (ishal tuz kayibi yapar) eğer hic yemek yemiyorsa icine 2 tatli kaşigi şeker veya tahin ve pekmez koy. Yavaş yavaş icsin.

Cok cok gecmiş olsun.

X