GEÇMEYEN İSHAL VE YATIŞ YAPILDI

Bol bol emzir.
Yudum yudum su icsin. Kati yiyecek yemese bile evde muz ve kayisiyi su ile rondodan gecir ve icine iki pincik tuz at (ishal tuz kayibi yapar) eğer hic yemek yemiyorsa icine 2 tatli kaşigi şeker veya tahin ve pekmez koy. Yavaş yavaş icsin.

Cok cok gecmiş olsun.
En çok emzirme yapıyorum ztn muz yedi hemen çıkardı hicbirseyi kabul etmiyo

Bugün taburcu edildi mecburiyetten damar yolu bulamaz oldular bn çıkış istedim heryeri çok kötü mosmor ishali devam ediyor günde 8 defa yaptı bugün bir jere kustu doktoru bizi cerraha yolluyor bağırsak sorunu oldgnu düşünüyor Perşembe günü için cerraha aldık gdcz bklm
Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin. Baya oldu başlayalı, bağırsak enfeksiyonu zannetmiştim ama asla değil, şimdiye çoktan düzelirdi. umarım hemen teşhisi koyarlar da tedavi olur bebeğiniz.

Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin. Baya oldu başlayalı, bağırsak enfeksiyonu zannetmiştim ama asla değil, şimdiye çoktan düzelirdi. umarım hemen teşhisi koyarlar da tedavi olur bebeğiniz.
Maalesef mahvolduk valla ya hala ishal yapışma önce var dediler şimdi yok diyolar cerrahlar çocuk doktoruna yolluyorlar geri çocuk doktoru herşeyi temiz bu cerrahlik diyor simdi taburcu oldum evdeyim 6 oldu yapıyor altına beklemedeyiz

Maalesef mahvolduk valla ya hala ishal yapışma önce var dediler şimdi yok diyolar cerrahlar çocuk doktoruna yolluyorlar geri çocuk doktoru herşeyi temiz bu cerrahlik diyor simdi taburcu oldum evdeyim 6 oldu yapıyor altına beklemedeyiz

Evde neyi bekliyorsunuz

Planiniz nedir

Araştırma hastanesi var mi yakinlarda

1 dk bile durmayın tabii ki en iyisini siz bilirsiniz ama bu kadar zaman devam eden ishal Allah korusun çok kötü donulmez sonuçlar dogurabilir

Nasıl eve gönderirler çocuğu ameliyatlik olabilir. Bende 17 yaşımda ağır bağırsak ameliyati geçirdim. Bende sürekli kusma vardı 30 kiloya düşmüştüm. En sonunda tomografi de bagirsagimda et parçası büyümüş ve tikamis. 1 ay hastanede yattım teşhis koyulana kadar kimse eve göndermedi. Lütfen çocuğunu araştırma hastanesine götür. Belli ki bisey var . İlaçlı tomografi çekildi mi

Nasıl eve gönderirler çocuğu ameliyatlik olabilir. Bende 17 yaşımda ağır bağırsak ameliyati geçirdim. Bende sürekli kusma vardı 30 kiloya düşmüştüm. En sonunda tomografi de bagirsagimda et parçası büyümüş ve tikamis. 1 ay hastanede yattım teşhis koyulana kadar kimse eve göndermedi. Lütfen çocuğunu araştırma hastanesine götür. Belli ki bisey var . İlaçlı tomografi çekildi mi
Yaşadığım yerde araştırma yom hatayda çocuk cerrahisi bir tane var oda özelde eve yolladı çocuk doktorunu. İşi bu ddi

Yaşadığım yerde araştırma yom hatayda çocuk cerrahisi bir tane var oda özelde eve yolladı çocuk doktorunu. İşi bu ddi
Çocukta düzelme yoksa neden cikarttilar ki büyük şehire gidin Ankara. İstanbul gibi şehir hastanelerine götürün. Üzüldüm çocuğun haline . Belki ameliyat olacak evde beklemesi iyi değil

Benimki toplam 4 gün ishal olmuştu ama 5,6 kere sulu yapiyordu 9 çok fazla gibi monurol saşe veriyordum 2nci günden beri ama pek düzelmemişti, özel bi probiyotik başladım o iyi gelmişti. Hatta eczacı bu ilacı çok mu aradın demişti hiçbirinde yoktu 2 güne getirttiler. Sonra kesildi. Ama bi hastalığı yoksa yani yediği bişeyler dokunduysa önerebilirim. Hastalığı geçirmek için değil.

Son durum nedir canim çocuğun nasıl oldu inşallah iyidir
Kayınvalidem eskiden pöcük yani popo üstü düşünce cektirirlermis burda bir adam varmış geldi oğlumu kucağına aldı havaya attı okudu dua 2 gün popusunun üstüne düşmesin dedi geçecek dedi dünden beri yapmıyor altına gerçektende inananilacak gbi değil yani ama sanırım faydası oldu dün yaptı adam dünden beri ishali durdu çocuğun yere çok düştügunden poposu batmış yani ondan ishal olmuş cekincefe geçmiş inşallah gerçektende faydası olur ve geçer

Kayınvalidem eskiden pöcük yani popo üstü düşünce cektirirlermis burda bir adam varmış geldi oğlumu kucağına aldı havaya attı okudu dua 2 gün popusunun üstüne düşmesin dedi geçecek dedi dünden beri yapmıyor altına gerçektende inananilacak gbi değil yani ama sanırım faydası oldu dün yaptı adam dünden beri ishali durdu çocuğun yere çok düştügunden poposu batmış yani ondan ishal olmuş cekincefe geçmiş inşallah gerçektende faydası olur ve geçer
Allah Allah ilk defa duyuyorum inşallah faydası olur gercekten

X