geçmeyen sarı akıntı?

caglakaratass

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2023
2
1
24
Kızlar merhaba, Ekim ayında nişanlımla yaşadığım ilişkiden sonra bende bir türlü geçmeyen kokusuz sarı akıntı gelmeye başladı. Dört doktora gittim smear+kültür alındı ve temiz çıktı hepsi. Üç dört tane fitil kullandım flora düzenleyici fitil de kullandım. Sirkeli suyla da yıkadım, soğan suyu vs hepsini denedim. Ama hiçbir şekilde bu akıntıyı normale döndüremedim.
Bir ara mantara döndü peynirimsi akıntı ve kaşıntı oldu geçti tekrardan sarıya döndü.
Bu ay ise sağ kasığıma iğne batar gibi hafif bir ağrı oluyor sarı akıntının yanında. Ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten. Başından geçen varsa yardımcı olabilir mi? nasıl iyileştiniz? bu kalıcı bir şey mi? o kadar yoruldum ki tarif edemem gerçekten.

Bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde iyileşene kadar bir süre cinsel ilişki yaşamamanız ve partnerinizinde tedavi olması gerekebilir.

Bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde iyileşene kadar bir süre cinsel ilişki yaşamamanız ve partnerinizinde tedavi olması gerekebilir.
Merhaba, ilişki korunmasız mı oldu?aynı akıntı var antibiyotik ve suda eriyen şase kullandım geçmedi. Probiyotik vitamin ütülü çamaşır sarımsak deniyorum Doktorlar ne dedi ve şimdi ne durumdasınız?

X