Cilt Bakımı Ürünleri Gecmeyen sivilce lekeleri icin ne onerirsiniz

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Sanem0907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
1.549
729
33
Kizlar yasim 30.Cildim yagli ve her ay özel gunumde mutlaka 3 4 sivilce cikiyor. Daha once doktorum roacuttan kullanmamai soyledi ama yan etki yapinca kullanmayi biraktim. Sivilceden kalma lekelerim ve siyah noktalarim var gozeneklerimde de acilma var. Ne onerirsiniz cok sey denedim ama sonuc vermedi artik son care kimyasal peeling dusunuyorum sonuc veren urunler kullandinizmi

Fraksiyonel lazer denediniz mi yada araştırdınız mı? Ciltteki lekeler için yaptıranların memnun olduğunu biliyorum

Kizlar yasim 30.Cildim yagli ve her ay özel gunumde mutlaka 3 4 sivilce cikiyor. Daha once doktorum roacuttan kullanmamai soyledi ama yan etki yapinca kullanmayi biraktim. Sivilceden kalma lekelerim ve siyah noktalarim var gozeneklerimde de acilma var. Ne onerirsiniz cok sey denedim ama sonuc vermedi artik son care kimyasal peeling dusunuyorum sonuc veren urunler kullandinizmi
Selam,
Helixturca-Dr. Helix salyangoz özlü serum, krem ve leke kremini tavsiye ederim. Gerçek salyangoz özü kullanıldığı için çok fayda ediyor. Ayrıca peelingi de çok güzel...

Doktora gidip reccoutan tedavisi

X