GEÇMEYEN VAJİNAL AKINTI YANMA BV VE ÜREPLAZMA HEPSİNDEN KURTULDUM

selincinar31

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2024
17
4
Arkadaşlar merhaba ben sizin için üye oldum. 2-3 senedir bu vajinal enfeksiyonlardan çekmediğim kalmadı. Gerçekten geleceğe dair ümidim de bitmişti cinsel hayatımda bitmişti gitmediğim doktor kullanmadığım fitil ve antibiyotik kalmadı. Sabahlara kadar internette çözümler aradım burda sizin yazdıklarınızı okudum denedim. Yok asla çözüm yoktu. Eski sevgilimle son ilişkimizden sonra yanma akıntı vs başladı bi doktor mantar dedi ilaç verdi diğeri bakteriyel vajinosis dedi ilaç verdi başka biri üreplazma dedi dünyanın ilacı antibiyotiği iğnesi fitili geçiyordu adetimin bitmesiyle tekrar ediyordu bittim tükendim hayatıma kimseyi alamadım çünkü gelecek umudum bile kalmamıştı kendimden tiksiniyordum her ay düzelir gibi oluyordu adet sonrası tekrar ediyordu deliriyordum hayal kırıklığı vs. Neyse çok uzattım istanbul anadolu yakasında bi kadın doktor keşfettim burda isim vermek yasak mı bilmiyorum bir seans lazer bir seans prp yaptı sonra yüzde 80 geçti kontrole gittim regl sonrası 1 prp daha yaptı hiçbir şey kalmadı. Şimdi hayatıma birini de aldım cinsel hayatımda var hiçbir sıkıntı yaşamıyorum benim gibi çaresiz bi sürü kişi okudum burda bende işe yaradı belki sizde de yarar bana dua edersiniz sağlıkla kalın ❤️🙏🏻

Çok geçmiş olsun, darısı başıma bende de kronik serviks ve candida mantarı çıktı. Ve bende de aynı şekilde cinsel ilişki sonrası aşırı yanma oluyor😞
İzmir’ de yaşıyorum bu arada.

Peki doktorlar Mantar, bakteriyal vajinosis vs. gibi teşhisleri öyle ezbere mi yoksa bir takım testler sonucunda mı koydular size acaba?

Kültür sonucuna göre söyledi canım. İlk önce üreplazma pozitif candida üremiş diye bi sonuç geldi ilaç fitil derken biraz toparladım adetten sonra tekrar etti senelercede devam etti bakteriyel vajinosis ve üreplazma pozitifti yine ilaçlar antibiyotikler gitmedim doktor vermediğim para kalmadı en son lazer ve prp yaptırdım destekleyici flora için ilaç içtim ve kurtuldum şükürler olsun

Çok geçmiş olsun, darısı başıma bende de kronik serviks ve candida mantarı çıktı. Ve bende de aynı şekilde cinsel ilişki sonrası aşırı yanma oluyor😞
İzmir’ de yaşıyorum bu arada.

Peki doktorlar Mantar, bakteriyal vajinosis vs. gibi teşhisleri öyle ezbere mi yoksa bir takım testler sonucunda mı koydular size acaba?
Kültür sonucuna göre söyledi canım. İlk önce üreplazma pozitif candida üremiş diye bi sonuç geldi ilaç fitil derken biraz toparladım adetten sonra tekrar etti senelercede devam etti bakteriyel vajinosis ve üreplazma pozitifti yine ilaçlar antibiyotikler gitmedim doktor vermediğim para kalmadı en son lazer ve prp yaptırdım destekleyici flora için ilaç içtim ve kurtuldum şükürler olsun

Bilglendirmen için çok teşekkür ederim canım❤️

Ne kadar ücret ödedin acaba?

Bende İzmir’ de araştıracağım lazer ve prp yi daha önce de çözüm olduğunu duymuştum, bende bakireyken de vardı vajinal mantar ve taa o zamandan beri bu illetle mücadele ediyorum😞

Bilglendirmen için çok teşekkür ederim canım❤️

Ne kadar ücret ödedin acaba?

Bende İzmir’ de araştıracağım lazer ve prp yi daha önce de çözüm olduğunu duymuştum, bende bakireyken de vardı vajinal mantar ve taa o zamandan beri bu illetle mücadele ediyorum😞
Lazer ve prp toplam 11 bin tl ödedim 2-3 ay oldu yaptıralı

Özelden yazdım cnm
Merhaba 3 yıldır mantar çekiyorum üstelik hiç ilişkiye girmedim her gittiğim doktor antibiyotik yazıp gönderiyor akıntım yeşilimsi bazende sarımsı katı bi hal alıyor. İnanın hiç ilişkiye girmedim ama ilerde girdiğim zaman bu olay beni çok rahatsız eder kendimden soğudum yardımcı olursanız çok sevinirim kullandığım ilaçlar düzletir gibi oldu tekrar tekrarladı

Merhaba 3 yıldır mantar çekiyorum üstelik hiç ilişkiye girmedim her gittiğim doktor antibiyotik yazıp gönderiyor akıntım yeşilimsi bazende sarımsı katı bi hal alıyor. İnanın hiç ilişkiye girmedim ama ilerde girdiğim zaman bu olay beni çok rahatsız eder kendimden soğudum yardımcı olursanız çok sevinirim kullandığım ilaçlar düzletir gibi oldu tekrar tekrarladı
Canım istanbuldaysan doktorumu önerebilirim. Ben bakire olmadığım için kolaylıkla lazer prp işlemi yaptı ve geçti destekleyici flora için ilaçda kullandım senin ki benzer ama farklı bi durum başıma gelmediği için bir şeu diyemiyorum ama buralardaysan doktoruma bi git istersen

Canım istanbuldaysan doktorumu önerebilirim. Ben bakire olmadığım için kolaylıkla lazer prp işlemi yaptı ve geçti destekleyici flora için ilaçda kullandım senin ki benzer ama farklı bi durum başıma gelmediği için bir şeu diyemiyorum ama buralardaysan doktoruma bi git istersen
Maalesef başka şehirdeyim ve yaşım 18 bütçe olarak da şu an karşılayamam antibiyotik kullanmak da istemiyorum artık yoruldum gerçekten pis birisi de değilim yaşıtlarıma göre olgun her şeyin farkında olan biriyim neden böyle oldu bilmiyorum ilişkim olmadığı için hiçbir doktor detaylı bakamıyor ilgilenmiyor çok yoruldum

Canım benim emin ol ben bakire olmadığım halde alttan muayene yaptıkları halde kaç tane doktora gittim çare olmadı En sonunda bu yöntemle kurtuldum canını sıkma bence içten probiyotik kullan yani probiyotik ilaçlardan kullan en azından hem bağışıklığınız kuvvetlendirir hem de mantarın üremesini engeller

Canım lazeri her yıl yaptırmak gerekiyor mu peki?

Bir de yakın zamanda İstanbul’ a geleceğim, giderim büyük ihtimalle, doktorunun adını özelden paylaşabilir misin lütfen rica etsem🙏❤️

Canım lazeri her yıl yaptırmak gerekiyor mu peki?

Bir de yakın zamanda İstanbul’ a geleceğim, giderim büyük ihtimalle, doktorunun adını özelden paylaşabilir misin lütfen rica etsem🙏❤️
Sana lazer sanırım yapamaz başka teknikler vardır ama illaki çünkü lazerde cihazı vajinanın içine yerleştiriyor. Doktorun ismini yazıyorum sana

Canım benim emin ol ben bakire olmadığım halde alttan muayene yaptıkları halde kaç tane doktora gittim çare olmadı En sonunda bu yöntemle kurtuldum canını sıkma bence içten probiyotik kullan yani probiyotik ilaçlardan kullan en azından hem bağışıklığınız kuvvetlendirir hem de mantarın üremesini engeller
Sağol teşekkürler birde ilerde çocuk için falan bu sorun olmaz DEĞİL mi mantar

Sağol teşekkürler birde ilerde çocuk için falan bu sorun olmaz DEĞİL mi mantar
Canım o kadarını bilmiyorum ama enfeksiyonların ilerlediğinde tüpleri tıkadığını biliyorum sadece. Bunları düşünüp canını sıkma Allahın dediği olur. Mantar basit bir şey doğru tedavi yapılmamıştır gebeliğe engel olacağını düşünmüyorum strese sokma kendini durduk yere

Canım o kadarını bilmiyorum ama enfeksiyonların ilerlediğinde tüpleri tıkadığını biliyorum sadece. Bunları düşünüp canını sıkma Allahın dediği olur. Mantar basit bir şey doğru tedavi yapılmamıştır gebeliğe engel olacağını düşünmüyorum strese sokma kendini durduk yere
Teşekkürler hayırlısıxyla bşr kurtulsaydım

X