GEÇMEYEN VAJİNAL AKINTI YANMA BV VE ÜREPLAZMA HEPSİNDEN KURTULDUM

iyi ki yazmışsınız bize de umut oldunuz inşallah bizim rahatsızlığımızda geçer gider. Bende 1-1,5yıldır her adetten sonra vajina sol girişinde beyaz pamukçuk gibi oluyor sonra pamukçuk geçiyor ama acısı geçmiyor 10-15 gün kadar canım acıyor o kadar acıyor ki otırurken bile zor oluyor. ilk başta çok önemsememiştim nasıl olsa geçiyor geçer gider diye doktora gitmemiştim. son 4-5 aydır doktora gidiyorum 5 tane doktora gittim benim canım acıyor ama onlar göremiyorlar bir şey yok diyorlar son gittiğim doktor beyaz pamukçuk varken gördü dedim hep aynı yerde adetim bittikten sonra çıkıyor pamukçuk beyaz hali hemen geçiyor ama acıması geçmiyor doktorlar göremiyor bir şey yok diyorlar dedim. Bana yediğin bir şey dokanmış olabilir mi dedi sonra behçet olabilir cildiyeye git dedi sonra diğer ayda olursa gel orayı çevresini 1cm keselim biopsiye gönderelim dedi. smear negatif benim ama hpv other pozitif çıktı 2 yıldır yani 16tip ve 18tip dışında bir hpv varmış ama hangi tip bilmiyorum hpv bunları yapmaz dedi doktorum ama bilmiyorum. Isıde hpv fitil gynfloor fitil yeşil çay ekinezya duoblance bv cran probiyotik ahcc çörek oto yağı içiyorum. Lütfen sizde bitkisel ya da normal kullandığınız vitaminleri yazabilir misiniz? Bir de hangi doktora gittiniz yazabilir misiniz? Şu an adetim oluyor lütfen dua edermisiniz adetim bitince çıkmasın artık bitmiş olsun. Rabbim herkese acil şifalar versin.Aminnn...

Canım istanbuldaysan doktorumu önerebilirim. Ben bakire olmadığım için kolaylıkla lazer prp işlemi yaptı ve geçti destekleyici flora için ilaçda kullandım senin ki benzer ama farklı bi durum başıma gelmediği için bir şeu diyemiyorum ama buralardaysan doktoruma bi git istersen
Merhaba, doktorunuzu yazabilir misiniz? Ozelden tesekkurler

Canım o kadarını bilmiyorum ama enfeksiyonların ilerlediğinde tüpleri tıkadığını biliyorum sadece. Bunları düşünüp canını sıkma Allahın dediği olur. Mantar basit bir şey doğru tedavi yapılmamıştır gebeliğe engel olacağını düşünmüyorum strese sokma kendini durduk yere
Kültür sonucuna göre söyledi canım. İlk önce üreplazma pozitif candida üremiş diye bi sonuç geldi ilaç fitil derken biraz toparladım adetten sonra tekrar etti senelercede devam etti bakteriyel vajinosis ve üreplazma pozitifti yine ilaçlar antibiyotikler gitmedim doktor vermediğim para kalmadı en son lazer ve prp yaptırdım destekleyici flora için ilaç içtim ve kurtuldum şükürler olsun
Merhaba benim de cildimde kronik inflamasyon var . Klitorisimde ağrı ve idrar deliği vajina girişi yanmam var. 12 gün önce prp yaptirdim fakat hala bir fayda göremedim . Acaba siz etkisini ne zaman gördünüz . Çok üzülüyorum olmucak mi diye yardımcı olur musunuz

Merhaba 3 yıldır mantar çekiyorum üstelik hiç ilişkiye girmedim her gittiğim doktor antibiyotik yazıp gönderiyor akıntım yeşilimsi bazende sarımsı katı bi hal alıyor. İnanın hiç ilişkiye girmedim ama ilerde girdiğim zaman bu olay beni çok rahatsız eder kendimden soğudum yardımcı olursanız çok sevinirim kullandığım ilaçlar düzletir gibi oldu tekrar tekrarladı
Çok geçmiş olsun
Eğer daha önce antibiyotik kullandıysan vajinanın florasını bozuyor maalesef ben ilk mantarıma 26 yaşında bu şekilde oldum. Mantar mayasını kaptıktan sonra vücut her şeye duyarlı hale geliyor. İlk Başta dikkat etmen gerekenler kullanmış olduğun Pedi değiştir farklı bir ped dene naylon iççamaşırı kesinlikle giyinme Pamuklu olmasına özen göster özellikle tangalar direk mantar yapıyor dar kıyafetler kot pantolonlar yasak :KK43: ve Vajinal bölgeye kullanılan şampuan krem gibi kokulu ürünler yasak. Duş alırken Vajinal bölgede köpük toplanmaasına dikkat et. Tabi yine bir doktora danışman da fayda var zolax 100 mg 3 günde 1 tane 4 tane falan içerek atlatmıştım ben .

Çok geçmiş olsun
Eğer daha önce antibiyotik kullandıysan vajinanın florasını bozuyor maalesef ben ilk mantarıma 26 yaşında bu şekilde oldum. Mantar mayasını kaptıktan sonra vücut her şeye duyarlı hale geliyor. İlk Başta dikkat etmen gerekenler kullanmış olduğun Pedi değiştir farklı bir ped dene naylon iççamaşırı kesinlikle giyinme Pamuklu olmasına özen göster özellikle tangalar direk mantar yapıyor dar kıyafetler kot pantolonlar yasak :KK43: ve Vajinal bölgeye kullanılan şampuan krem gibi kokulu ürünler yasak. Duş alırken Vajinal bölgede köpük toplanmaasına dikkat et. Tabi yine bir doktora danışman da fayda var zolax 100 mg 3 günde 1 tane 4 tane falan içerek atlatmıştım ben .
Ya sizi bir konuşmaya etiketlicem orada ne yapılmadı gerekenler yazıyor sizce mantıklı mı birde bekarım ya fitil de olmuyor düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Çok geçmiş olsun
Etiketleyeceğim ama son konuşmaya bakarsanız çok sevinirim

Arkadaşlar merhaba ben sizin için üye oldum. 2-3 senedir bu vajinal enfeksiyonlardan çekmediğim kalmadı. Gerçekten geleceğe dair ümidim de bitmişti cinsel hayatımda bitmişti gitmediğim doktor kullanmadığım fitil ve antibiyotik kalmadı. Sabahlara kadar internette çözümler aradım burda sizin yazdıklarınızı okudum denedim. Yok asla çözüm yoktu. Eski sevgilimle son ilişkimizden sonra yanma akıntı vs başladı bi doktor mantar dedi ilaç verdi diğeri bakteriyel vajinosis dedi ilaç verdi başka biri üreplazma dedi dünyanın ilacı antibiyotiği iğnesi fitili geçiyordu adetimin bitmesiyle tekrar ediyordu bittim tükendim hayatıma kimseyi alamadım çünkü gelecek umudum bile kalmamıştı kendimden tiksiniyordum her ay düzelir gibi oluyordu adet sonrası tekrar ediyordu deliriyordum hayal kırıklığı vs. Neyse çok uzattım istanbul anadolu yakasında bi kadın doktor keşfettim burda isim vermek yasak mı bilmiyorum bir seans lazer bir seans prp yaptı sonra yüzde 80 geçti kontrole gittim regl sonrası 1 prp daha yaptı hiçbir şey kalmadı. Şimdi hayatıma birini de aldım cinsel hayatımda var hiçbir sıkıntı yaşamıyorum benim gibi çaresiz bi sürü kişi okudum burda bende işe yaradı belki sizde de yarar bana dua edersiniz sağlıkla kalın ❤️🙏🏻
Çok geçmiş olsun sevindim kurtulduğunuza. Ben de bu hastalıktan muzdaribim. İstanbul'da yaşıyorum. Rica etsem doktorun ismini paylaşabilir misiniz?

Merhaba benim de cildimde kronik inflamasyon var . Klitorisimde ağrı ve idrar deliği vajina girişi yanmam var. 12 gün önce prp yaptirdim fakat hala bir fayda göremedim . Acaba siz etkisini ne zaman gördünüz . Çok üzülüyorum olmucak mi diye yardımcı olur musunuz
Canım ben lazer+prp yaptırdım ilk yaptırdığımda şikayetlerim yüzde 70-80 azaldı. Regl dan sonra doktorum tekrar prp yaptı içten destekleyici de probiyotik kapsül kullandım hemen gördüm etkisini

Canım ben lazer+prp yaptırdım ilk yaptırdığımda şikayetlerim yüzde 70-80 azaldı. Regl dan sonra doktorum tekrar prp yaptı içten destekleyici de probiyotik kapsül kullandım hemen gördüm etkisini
Merhaba bana doktoru yazar mısınız bende Anadolu yakasında oturuyorum ve tam böyle bir doktor arıyordum vajinal Prp yapan çok araştırdım ama fiyatlar çok yüksek ve garantisi yok siz işe yaradığını söylemişsiniz o doktora gitmeyi tercih ederim

X