Rüya Yorumları Gelin Beraber Rüyalarımızı Yorumlayalım

yaaa bende rüyaya yattığım rüyamın yorumlanmasını isteyecektim ama nedense bu sayfada herkes rüyasını anlatmış sadece hiçbirimiz mi yorumlamayı beceremiyoruz acep:)

dün gece rüyamda eski bulunduğum semtteydim orda tepelik bi yer var o tepelik yerden bakıyorum manzaraya rüyamda sonra bakarken görüyorum otogarın içinde 3 kişi bi adamı tabancayla vuruyorlar sonra ben o manzaradan aşağıya inmiş bir arabanın yanında buluyorum kendimi eski sevlimi görüyorum arabanın içinde uyuyor yanındada başka bi kız var oda uyuyor ama sırtlarını dönerek uyumuşlar arabada ayrı koltuklarda ikside cok üzülüyorum ağlaıyorum sonra o gördüğüm eski sevgilimle ben barışıyorum biiyerde otobüs mü tren mi ne bekliyoruz oturuyoruz o da resmimi falan cekiyor beraber resim cekiniyoruz telefonla öpüyor falan benisonra annemlerle düğüne gidiyorum rüyamda oda gitmemi istemiyor benim düğüne arıyor beni bende tamam yeni gelmiştim ama dönüyorum diyorum onlara gidiyorum sonra ama onlar evde yok sonra annesi ile geliyorlar kapıyı acıyorlar annesi ağlıyor elini gösteriyor yüzüğünün olmadıgını gösteriyor boşanıcaklarını söylüyor babasınla sonra bende sarılıyorum ona ağlama falan diyorum geciceğini söylüyorum sonra onlara misafir falan geliyor bende yardım ediyorum tabakları falan topluyorum makineye koymak için arıtıyorum onları gerek olmadıgını söylyor teşekkürediyor sonra birden uyanıyorum rüyam cok karışık lütfen rüyamı yorumlarmısınız ??
rüyamda gördüğüm sevgilimle ayrıldık buarada gercekte henüz daha yeni ayrıldıık sayılır

Herkese iyi günler dilerim benim rüyamı yorumluyabilirseniz çok sevinirim şimdilikten teşekkürler

iki gece üst üste rüyamdan vefat eden dedemi gördüm

1.gece evimizin orda koluna girmiş yürüyordum dedem oruçluymuş acıktınmı dede diye sordum yok sadece susadım su olsaydı dedi.

2.gece rüyamda dedem ölmüş bir yerde uzanıyordu ona dokunuyordum yumuşacıktı
Bu rüyaların bir manası varmıdır

selam kızlar;

rüyamda yaşlı tanımadığım bi kadın bana 11 tane çocuğun olcak,2 tanesi nefesliyken 2 tanesi nefessizken ölecek diyor. 7 çocuğunun 4 kız 3 ü erkek olacak diyor .... bu nedir anlamadım... 1 yıllık evliyim çocuğum yok klomen tedavisi görüyorum...bu ilk ayım :S

rüyamda uykudan uyanmis aynaya
bakıyordum vücudumun bir çok yerinde
şişlikler vardı hani beli ağrıyanlara bardağın içine ateş koyarlar vakumlayip
şiş olurya aynı onun gibi de ama
diyorum ki anne bak sinek ısırmis beni.Işte böyle gördüm.

kızlar farklı günlerde rüyalar gördüm ama çok etkisinde kaldım yorumlarsanız çok sevinirim:
ilk rüyamda babam annemi aldatıyor ben öğreniyorum bir daha eve gelmicem diyor ben ağlamaya başlıyorum ama deli gibi ağlıyorum nasıl yaparsın gidersin diye o sırada ev arkadaşım var bi anda yanıma geliyor oda ağlamaya başlıyor ama sicim gibi gözlerimizden yaş akıyor sonrasında uyandım uyandığımda da etkisindeydim.

ikinci rüyamda ise kardeşim askere gidecek (normalde de yeni gönderdik ) çocuğa sarılıyorum ablacım falan diye ama böyle yeşillik bir yerdeyiz sonra yağmur yağmaya başlıyor ama deli gibi yağıyor ben eve gitmek için koşmaya başlıyorum yağmurun altında koşuyorum o sırada çok istediğim ama olmayan birisi var isyan ediyorum neden olmadı diye koşarken sonra tövbe ediyorum Allahım sen affet diyorum tam eve giricem çalıştığım yerdeki polis amirini görüyorum onlarda yağmurdan kaçıyorlar apartmandan yukarı çıkıyoruz buyurun bize diyorum hayır diyorlar ben üzerimi değiştiriyorum eve girip, çok acıkmışım mutfağa gidiyorum mutfakta simit var ondan ısırıyorum daha sonrasını hatırlamıyorum.

yorumlarınızı bekliyorum :)

yazmak istiyorum belki biri yorumlar :KK31:
çalıştığım yerde yan apartmanda bi kız var sürekli hergün görüyorum ama muhabbetimiz yok.
rüyamda ben bu kızla nişanlanıyorum :KK53: evet KIZLa :KK9:
salon gibi biyerde kalabalık şıkır şıkır giyinmişiz ikimizde bohçaları veriyoruz onlar bize biz onlara kız çok mutlu ama benim suratım asık.
pasta kesiyoruz. dans edin diyolar bende diyorum ki ben sevdiğim adamla nişanlanamadım bu kızla istemiyorum dansda etmem diyorum.
çok tuhaftı kime anlatsam kahkaha atıyolar komik ama çok merak ediyorum neye işaret bu :KK9::KK9:

Son düzenleme:
ben istihareye yattım...daha önce benim cok kırdığım biri vardı. onun bütün ısrarlarına rağmen kabul etmedim onu...şimdide ben onu istiyorum :KK43: döner mi diye yattım istihareye hayırlı mı diye..rüyamda şöyle : onunla birlikte çeyiz alışverişine çıkmışız ellerimiz dolu...beyaz bir buzdolabının önünde durup bakıyoruz alsak mı diye düşünüyoruz..nedir bunun anlamı bana yardımcı olursanız sevinirim :KK43:

Merhaba arkadaslar benim sizden ricam rüyami yorumlayabilirmisiniz acaba?
tam olarak hatirlamiyorum, bir arkadasin evine gidiyorum 4 bes bayan var, birde bu bayanlardan birisinin annesi. Sanirim onlarin evi, salon gibi bir yerdeyiz ev ama sanki tam yerlestirilmemis insaat havasi veiyor. Ama beyaz tüller takili pencerede. Neyse bu yasli bayan elini uzatsana kizim diyor, elimi uzatiyorum acilmis bir sekilde, gözlerni elimin icine dikiyor ve bakiyor, kolumuda SIKICa tutmus. bu kadin baktikca elime, elim titremeye basliyor, elimin titremesiyle sanki duvarlarda titiriyor. sanki deprem oluyormus gibi. Ama gider herkes sakin evde, bir ben saasiriyorum. kizim gel gel diyor. pencerenin önüne oturtuyor. o bu sefer elime bakacaina, arkamda aynada tuhaf birsey beliriyor ne oldugunu tam göremiyorum. Kadin gözlerini kocaman acarak öylece baka kaliyor... bu nasil bir rüya anlayamadim...

bu arada bir arkadasimin(bay) ricasi üzerine onunda rüyasini yorumlayabilirseniz cok sevinirim

ben onun(rüyayi gören kisi a diyelim) bulundugu semte gidiyormusum. Onun bulunudugu semte arkadasiyla(b diyelim) bulusmusum. Megersem o arkadasi(B) bana asikmis, bende onu görmeye gitmisim. sariliyormusuz, ben üzgün ve mutsuz bir sekilde A kisine bakiyormusum. A kisisi cok üzülmüs cünkü beni seviyormus. Ama sonra ne olduysa ben A kisisine gidip onunla sarilmisim, ve cok mutluymusuz...

Rüya yorumlaya bilen varmıı?
ben pek sık rüya görmem görsemde işte böyle fazlasıyla etkisinde kalırım
dün gece ki rüyam:
eşim başka bi kızla evleniyor ve kendi isteği dışında o evlenmeyi bişeyden dolayı kabul ediyor banada sen mecbur deilsin artık benle olmaya diyor ve istersen gidebilirsin diyor
bende:öyle bir kör kütük aşığımki tabi rüyamda :)
hayır ben seni bırakmam olsun dayanırım diyorum :KK43:
ve ilk geceleri için yapılan hazırlıkları izliyorum :KK43:
Ayyyy içimin yandığını hissettim.
NEKADAR GERÇEKTİ

Merhaba, ben bebek istiyorum. Rüyamda doğum yapmışım, doğumdan sonra gözlerimi ilk evimde açıyorum. hiç ağrı sızı hissetmiyorum, doğumum çok kolay geçmiş. Kucağıma bebeğimi veriyolar. Gözleri daha açılmamış bile, minicik bir bebek... Erkek... Biraz zaman geçtikten sonra tekrar alıyorum, çok şaşırıyorum, çünkü bebek büyümüş, 3-4 aylık olmuş, gözler açılmış, canlanmış. Çok tatlı, gülücükler atıyor. Annecim annecim diye seviyorum onu, o da tekrar etmeye çalışıyor anne anne diye :) aynı gün aradan yine zaman geçiyo, bu kez bakıyorum 3-4 yaşına gelmiş, evin içinde koşturuyo, oyun oynuyo, benden saklanıyo, bana oyun yapıyo... çok mutlu uyandım bu rüyadan, anlamı nedir sizce?

Rüyamda aile dostumuzu gördüm onların eski evlerinde imişiz kızları ve küçük oğulları ile dışarı çıkarken hırsız geleceğini fark ediyoruz hemen evin bodrumuna saklanıyoruz hırsız eve girip ev sahiplerini öldürüyor ve kız oğlu kalıyor kızı da hırsız gelip bizi öldürmesin diye bodrumun girişine çıkışına kolonya döküyor. Bundan sonra da biz arka kapıdan kaçıyoruz arkasından da anneannem aşure yapacakmış aşure malzemelerini düzenli bir şekilde görüyorum aşure ve şerbet yapıyor ama ben aşureden bir kaşık alıyorum ve geri çıkartıyorum azımdan bunda zeytin var diye..
Çok aklıma takıldı bu rüya lütfen bilen varsa yorumlasın…. Şimdi işteyim yerimde duramıyorum…
:18:

Ben rüyalarımda genelde hep uçuyorum. Ama yüksek yerlerden atlayınca uçabiliyorum ve fazla yükselemiyorum devamlı birilerinden kaçıyorum, Yerden uçmak istediğimde de yükselemiyorum. Bir de görmediğim şeylerden çok korkuyorum ses geliyor yada bir gürültü bişey olduğunu biliyorum ama görmüyorum.

Arkadaşlar benim rüyamıda yorumlarmısınız. bende sokakta yürüyorum.Köpek havlamalarını duyunca bir kapıdan içeri saklanıyorum ama kapı kapanmıyor elimle tutuyorum sonra biri yanında 2 tane köpekle geliyor kapıyı acıyor köpekler üstüme saldırdı ben itmeye çalıştım sonra ikiside sağ ve sol elimin işaret parmağını ısırmışlar sonradan parmaklarıma bakıyorum küçücük diş izleri duruyor.

Slm arkadaşlar,

Evli 1 çocuk annesiyim. Bu aralar 2 yada 3 keredir rüyamda gelinlik giydiğimi düğünüm olucak ona hazırlandıgımı görüyorum.Ama eşimi hiç görmüyorum çocuğumuda. Dün gece rüyamda yine gelinlik giymişim annem saçlarımı maşa ile sarıyor birde makyaj yapmaya çalışıyoruz beğenmiyorum ben makyajı bekarlığımda gittiğim kuaförümü görüyorum ona gider yaptırırım diye sonra kızın kuaförüne gidiyorum makyaj için konusuyorum kacta geliyim diye bu arada gelinlik giymişim yerlerde sürünüyo ayağım takılıyo düğün salonunun içinden kalabalığın içinden geçiyor odaya geliyorum oda kalabalık kadınlar sac yaptırıyo kuaför gelmiş benim saclarımsa maşa açılmış bozulmuş yaptırmam lazım ama sıra gelmiyo bu arada annem yanımda kaynanam var güya tanımıyorum herkes hazırlanıyo düşünüyorum kollarımın kıllarını aldırmadım sıra gelmedi ağdada yaptırsammı diye yukarı diğer kuaföre cıkıyorum sahibi ölmüş herkes toplanmıs apar topar aşşağı iniyorum. kapının arasından eşim olucak kişiyi görüyorum ama o şuanki eşim değil tanımıyorum top sakallı biri hazırlanmısım salona cıkıyorum orda uyanıyorum.. ayyyyyyy çıldırıcam neden bu ara hep gelinlik giymiş oluyorum bişeymi anlatılmaya çalışılıyor bana anlamadım..

Lütfen yorum yaparmısınız.......:KK28:

X