Rüya Yorumları Gelin Beraber Rüyalarımızı Yorumlayalım

ya bende gece çok ilginç bi rüya gördüm hemen anlatıyorum.. böyle teras gibi bi yerdeyim hava böyle ne karanlık ne aydınlık sonra karşıya bakarken kocaman bi güneş görüyorum ama nasıl rengi gözlerimi alıyoo bi doğuyo sonra hemen geri batıyo.. ben böyle şaşkın şaşkın bakarken bi bakıyorum güneşin gözleri var o da bana bakıyo hatta gülümsüyo ben hemen heycanla birilerine sesleniyorum gelin gelin diye .. ben güneşin doğup batışın defalarca görüyorum...

böyle bişeydi işte yorumlarsan sevinirim :))

Rüyamda öğretmen bir arkadaşım sofra bezi serili yerde yer sofrası hazırlamış ben ve o oturmuşuz belki yanlarımızda annem, bir iki kişide olabilir tam emin değilim ve sofrada ise patates yemeği ve patates salatası gibi patates yemekleri var ben bir iki yiyorum. Sonra onun eski nişanlısı ( benim iş için başvuru yapacağım yerde görevli olan arkadaş ) patatesi görünce rahatsız oluyor ve sofraya oturmadan gidiyor. Bunu gören öğretmen arkadaşım da, o rahatsız oluyor diye sofrayı kaldırıyor bende ona yardım ediyorum. Topluyoruz. Bir masaya koyuyoruz. Üzerimde kırmızı boğazlı kazak var ayrıca durumun böyle olmasından da üzülüyorum bir yandan ama belli etmiyorum.

ya bende gece çok ilginç bi rüya gördüm hemen anlatıyorum.. böyle teras gibi bi yerdeyim hava böyle ne karanlık ne aydınlık sonra karşıya bakarken kocaman bi güneş görüyorum ama nasıl rengi gözlerimi alıyoo bi doğuyo sonra hemen geri batıyo.. ben böyle şaşkın şaşkın bakarken bi bakıyorum güneşin gözleri var o da bana bakıyo hatta gülümsüyo ben hemen heycanla birilerine sesleniyorum gelin gelin diye .. ben güneşin doğup batışın defalarca görüyorum...

böyle bişeydi işte yorumlarsan sevinirim :))

Aaa buna benzer ruya bende gormustum.. bayagi oluyor, ustune ne olay yasadim bilemiyorum yada ilahi bir gucmu geldi bilemiyorum :p ..

Benim gordugum ruya daha farkliydi. Once bi kasirga kopuyor ve buna ragmen ben disari cikmaya calisiyorum kapi acilmiyor ve zor bela actiktan sonra kendimi Turkiye'de goruyorum. (Henuz Turkiye'de yasamiyodum ve yasamadigim halde cok SIK Turkiye'yi gorurdum) .. Toz duman birbirine karisiyor derken hava bi anda duruluyor ve gok yuzu acilmaya basliyor o esnada kocaman bir goz ortaya cikiyor. Sadece tek bir goz ve degisik degisik yaratiklar gormeye basliyorum. Bizden olmadiklari belli, ama nerden geldiler ve kimler anlamaya calisiyorum. Korkmamistim onlari gordugumde, o kocaman goz sanki bir isaret vermisti ve icimde korku filan kalmamisti. Beni alip goturuceklerdi ben son anda vazgectim. Gitseydim ne olurdu hala merak ederim :18:

Tuhaf bir ruya, yine baska biri icin gordugum :S.. Yurtdisindaki eski sevgilim, yabanci uyruklu biri, ama Istanbul'a gelmis. Onunla beraber buyuk adada geziyoruz faytonla, sonrada en manzarali yerinde yemek yiyoruz. Derken eve geri donuyoruz. Ve benim kaldigim binada ev kiralamis ve o gece onun yaninda kalmami istiyor. Evde pek esya yok, yatakta yerdeydi ve derken.. deprem oluyor. Sarsiliyoruz ve gittikce siddetini arttiriyor, kapi altina gec diyorum.. inanmiyor deprem olduguna ve camdan gosteriyorum. Tam karsimizda e5 varmis guya, ve ilerisinde tahminen 100 200 metre ileride koca bir bina yikiliyor gozumuzun onunde. Sonrada radyo'dan gelen haberlerle dogrulugunu duyuyoruz. Ruya icinde ruyami goruyorum diye afallamistimda bi ara =). Sonra emlakcimiz bizi kontrol etmeye geliyor, ben size demistim bu ev cok saglamdir birsey olmaz diye. Sahidende en ufak bir catlak dahi olmuyor ve kendimi tuhaf bir sekilde cok guvende hissediyorum.

Enteresan bir ruya daha.. erkek arkadasimin evindeyiz, bir suru misafir var derken hepsi gidiyor ve babam geliyor o esnada. Erkek arkadasimin babasi ile basliyolar muhabbete ve cok iyi anlasiyolar, derken annem de geliyor. Ve annem icin babasi yiyecek birseyler indiriyor ve annem yemeye basliyor. Sonra erkek arkadasimin hic sevmedigim annesi geliyor ve aha diyorum, kesin bir tatsizlik cikaricak.. ama oda ne annemle beraber mutfaga gidiyolar ve bulasiklari yikiyolar beraber. Ev biraz soguktu, kaloriferlermi yanmiyodu bilmiyorum ama birden ortaya bi soba kuruluyor, ve babam ve erkek arkadasimin babasi sobayi yakmaya koyuluyolar. Odun koyuyolar ve yakiyolar, onlar basinda isiniyim derken, annemle erkek arkadasimin annesi beraber ayni yataga girip hem isiniyolar hemde muhabbete daliyolar. Kirk yillik ahbap gibiler, derken babam ve babasida yataga giriyolar :KK53: ... Bende afallayip kaliyorum olan bitene.. vee erkek arkadasim geliyor, (guzelce tras olmus).. oda olan biteni gorup garipsiyor ve gulumsuyor ... boyle garip bir ruya iste :KK52:

Dunku ruyam; Cok yuksek bir apartmanin duvarinda cikintisi olan bi yerde duruyorum ve onumde kocaman bir balon var ve ona tutunarak dusmuyorum, sonra o balon harket etmeye basliyor ve yer degistiriyor o esnada tutunacak tek yer duvarlar oluyor. Asagi bakiyorum ve dahada korkuyorum cunku cok yuksek bir bina. Nasil burdan kurtulucam diye kara kara dusunurken, yan tarafima bakiyorum oda ne bi terras kat. Ve ordan iceri atliyorum. Girdigim yer bi anda cok luks bir cin restaurantina donusuyor. O kadar detayli hatirliyorum ki, bir yaz aksami isiklar yanmis ve masa cin yemekleriyle donanmisti. Oranin sahibi mi, baska birisimi bilemicem ama bi bey beni goruyor ve sen cok korkmussun belli ki, gel birseyler yede kendine gel diyor :KK56: yememmiiiiiii bayilirimmmm :KK52:

Bugunki ruyam; Annem benim kuzenimin dugunune gelmemi istiyor, bende isim var diyorum ve dugune yetisemiyorum. Hazirlanamiyorum, yeni elbise bile alamamisim, sacimi bile kendim yapiyorum ama bi turlu olmuyor derken, anneme ben bu rukuslukle hic bi yere gidemem, siz gidin ben halledince gelirim diyorum. Onlarda yola koyuluyolar bensiz. Derken Isyerinde oldugumu goruyorum ve erkek arkadasim geliyor beni yemege goturuyor. Seni bekledim diyor, kaldi ki boyle birsey yapmasina imkan yok normalde, cunku onun calistigi yer cok zit dusuyor bana. Neyse beraber yemek yiyoruz derken ise geri donuyorum, ama yine gitmiyor. Sonra arkadaslarla bulusuyorum, bide bakiyorum disarda yine beni bekliyor.. :KK70:

Korku filmine hazirmisiniz, oyle bi ruya gordum iste :KK53:

Ruyada ben yokum, kendimi kameranin arka tarafinda duran biri gibi gordum sanki. Bi evi baskina geliyolar ve bu aile siyahi. Kapida kadina ne kadar patatesleriniz varsa verin diyo 3 adam. Kadinda 3 4 tane patates veriyor ve verdigi gibi koruma halati takili oldugu halde kafadinin agzindan kadinin icini resmen bosaltiyolar.. bu zenci adam ise olaylari bi duvarin arkasina saklanarak izliyor ve birde bebekleri var. Uc adam senin icerde oldugunu biliyor, cabuk disari cik bizimle geliyosun diyolar ve adami goturuyolar.. goturdukleri adamda normal degilmis gibi.. adam birdan arabaya donusuyor ama etli duvarli bi araba oluyor ve etrafi saclarla kaplaniyor arabanin.. ve olay yerinden uzaklasiyolar :p

Uyandigimda agzim nasil kurumustu anlatamam.. bildiginiz kabus gordum iste :KK53:

Sonrasinda gordugum ruya da enteresandi.. dedem alzeimer bayagi yaslidir.

Ruyamda dedemi gormeye gidiyoruz ve dedem bizi tanimiyor, evine gidiyoruz ve orda biraz tanimaya basliyor ve bu halini gorunce aglamaya basliyorum. Dedem ben iyiyim diyor ve koltuktaki bozuk paralardan bize veriyo ve verdigi para dusuyor diger bozuk paralarin icine terkrar vericekken baska bi para geciyor, hayir diyorum dede senin vericegin bu degildi digeri ve digerini aliyorum. Sonra dedemin mezarina gidiyoruz (dedem yasiyor) Annemle beraber giderken dedemin mezarina cok eskilerde biraktigim bir not goruyorum ve yanindada tatli vardi. Muhallebi gibi birsey ve ne zaman koymussam hic bozulmamis paketinde oylede duruyodu. Anne diyorum bak dedem sevmis ki bu tatli korkunuyor, oylede duruyor paketinde. Sonra mezarin etrafina bakiyorum, evler filan cok degismis.. luks villalar dikilmis ve muthis manzarali bi yerdir.. gorunce bu degisikligi cok sasiriyorum.

kızlar ben dün gece rüyamda evlendığımı gördüm
çok kabarık dantellı tüllü bı gelınlık vardı üstümde
evlendığım kışı benden yaşca büyük ılk başlarda gayet ıyıydım
sonra annem gelıyor yanıma odaya yanlızım odada
bırden ağlamaya başlıyorum güya annemler telefonumu elımden almış
yalvarıyorum anneme nolur telefonunu ver Xı (şuan kı sevgılım) arıcam dıyorum
dayanamıyor verıyor
ona anlatıyorum ben evlenıyorum dıye hemen gelıyor basıyor düğünü :26:
ve bız elele çıkıyoruz ordan ama kaçırıyor benı elındede sılah vardı havaya ateş edıyor

sılah hızlı haber dıye yorumlanıyor galıba pek emın değılım
pekı evlenmek gelınlık ve ağlamak? bılenınız var mı?
ya ben çok etkılendım ama sanırım bı tarafım açıkta kalmış :KK1:

Bugunki ruyamda ekmek pisirmistim. Yasadigim ev degismis daha genis daha buyuk bir evdeyim ve bir suru ekmek pisirmisim. Annem ziyaretime geliyor ve soruyor bana, annecim bu ekmekleri deep freeze'e aticam, daha lezzetli oluyor boyle diyorum. Ekmeklerin boylarida devasa buyuk bu arada. Beyaz beyaz puf puf.. Sonra bi yere birini ziyarete gidiyoruz ve orda sakalli bi bey oturuyor. Fal bakabildigini soyluyor bu adam :S ve bende yaa ben hicbirseyi merak etmiyorum, ama gelecekte nasil bir iste calisicagimi soylermisin diyorum.. oda sen halkla iliskiler bolumunde calisicaksin diyor. Boyle enteresan bir ruyaydi iste...

ben bugün rüyamda annem halam ve kuzenimin hep birlikte öğle namazı kıldığımızı gördüm yanlız öğle namazı 5 rekatmış 5 rekat kılıyorum kuzenimde namazını kılmış bitirmiş tesbih çekiyor çok şaşırıyorum dışarısı sonbahar gibi el ele dolaşan çiftler görüyorum. anlamını ne acaba

Tuhaf bir ruya, yine baska biri icin gordugum :S.. Yurtdisindaki eski sevgilim, yabanci uyruklu biri, ama Istanbul'a gelmis. Onunla beraber buyuk adada geziyoruz faytonla, sonrada en manzarali yerinde yemek yiyoruz. Derken eve geri donuyoruz. Ve benim kaldigim binada ev kiralamis ve o gece onun yaninda kalmami istiyor. Evde pek esya yok, yatakta yerdeydi ve derken.. deprem oluyor. Sarsiliyoruz ve gittikce siddetini arttiriyor, kapi altina gec diyorum.. inanmiyor deprem olduguna ve camdan gosteriyorum. Tam karsimizda e5 varmis guya, ve ilerisinde tahminen 100 200 metre ileride koca bir bina yikiliyor gozumuzun onunde. Sonrada radyo'dan gelen haberlerle dogrulugunu duyuyoruz. Ruya icinde ruyami goruyorum diye afallamistimda bi ara =). Sonra emlakcimiz bizi kontrol etmeye geliyor, ben size demistim bu ev cok saglamdir birsey olmaz diye. Sahidende en ufak bir catlak dahi olmuyor ve kendimi tuhaf bir sekilde cok guvende hissediyorum.

Bu ruyam nasil cikti anlatayim.. bi arkadasimla bulusmak icin anlastik Kadikoy'de iskele de ve is cikisi firtina koptugunu ve catilari devirdigini, agaclari yiktigini kadikoydeki faur'i mahvettigini ve diger kotu seyleri duydum akabinde ve arkadasimla bulustuk. Fuar cadirlarinin ve esyalarin ucustugunu soyledi. Daha sonra emlakcimi arayip evde birsey olup olmadigini sordum.. oda sapasaglam oldugunu hic birsey olmadigini sularin elektirigin kesilmedigini soyledi ve beni rahatlatti.

Allah'a sukurler olsun ki deprem olmadi, ama bu ruyanin altindan birsey cikacagini biliyodum! :KK55:

Dunku ruyam; Cok yuksek bir apartmanin duvarinda cikintisi olan bi yerde duruyorum ve onumde kocaman bir balon var ve ona tutunarak dusmuyorum, sonra o balon harket etmeye basliyor ve yer degistiriyor o esnada tutunacak tek yer duvarlar oluyor. Asagi bakiyorum ve dahada korkuyorum cunku cok yuksek bir bina. Nasil burdan kurtulucam diye kara kara dusunurken, yan tarafima bakiyorum oda ne bi terras kat. Ve ordan iceri atliyorum. Girdigim yer bi anda cok luks bir cin restaurantina donusuyor. O kadar detayli hatirliyorum ki, bir yaz aksami isiklar yanmis ve masa cin yemekleriyle donanmisti. Oranin sahibi mi, baska birisimi bilemicem ama bi bey beni goruyor ve sen cok korkmussun belli ki, gel birseyler yede kendine gel diyor :KK56: yememmiiiiiii bayilirimmmm :KK52:

Bugunki ruyam; Annem benim kuzenimin dugunune gelmemi istiyor, bende isim var diyorum ve dugune yetisemiyorum. Hazirlanamiyorum, yeni elbise bile alamamisim, sacimi bile kendim yapiyorum ama bi turlu olmuyor derken, anneme ben bu rukuslukle hic bi yere gidemem, siz gidin ben halledince gelirim diyorum. Onlarda yola koyuluyolar bensiz. Derken Isyerinde oldugumu goruyorum ve erkek arkadasim geliyor beni yemege goturuyor. Seni bekledim diyor, kaldi ki boyle birsey yapmasina imkan yok normalde, cunku onun calistigi yer cok zit dusuyor bana. Neyse beraber yemek yiyoruz derken ise geri donuyorum, ama yine gitmiyor. Sonra arkadaslarla bulusuyorum, bide bakiyorum disarda yine beni bekliyor.. :KK70:

Arkadaslar bu kirmizi olan kisim komple cikmis olan kisimdir.

1. Kuzenim dugune bir gun kala dugunu iptal oldu maalesef. Ben gidemedim, hep bir engel cikti vs bu yuzden bu kadar SIKINTI yasamisim ruyamda!

2. Kumar oynadim ve sevgilime resti cektim, bi hafta sonra anlayisli bir sekilde geldi ve bu barista bir anlasma yapti, hemde kendisi isteyerek. Bu anlasmadan sonra ki ve bana olan tavirlarina hala inanamiyorum gercekten.

Rüyamda ayrıldığım imam nikahlı eşimi gördüm olduğu yerde yavaşça dönüyor ve etrafına sarı ışıklar saçıyordu yüzünde kibirli bir ifade vardı ve etrafına hafif yukarıdan bakıyordu gerçekte de biraz kibirli tavırları vardı zaten Ne anlama geliyor olabilir?
Yıllar önce de aynı hisleri duyduğum benzer bir rüya görmüştüm rüyamda etrafında dönen ve sarı ışıklar saçan bir kuran-ı kerim görüyordum yaklaşık 1 sene sene sonra aynı kuran-ı kerim bir arkadaşım tarafından bana hediye edildi Yardımcı olması açısından anlatmak istedim

Arkadaslar bu kirmizi olan kisim komple cikmis olan kisimdir.

1. Kuzenim dugune bir gun kala dugunu iptal oldu maalesef. Ben gidemedim, hep bir engel cikti vs bu yuzden bu kadar SIKINTI yasamisim ruyamda!

2. Kumar oynadim ve sevgilime resti cektim, bi hafta sonra anlayisli bir sekilde geldi ve bu barista bir anlasma yapti, hemde kendisi isteyerek. Bu anlasmadan sonra ki ve bana olan tavirlarina hala inanamiyorum gercekten.

Rüyamda ayrıldığım imam nikahlı eşimi gördüm olduğu yerde yavaşça dönüyor ve etrafına sarı ışıklar saçıyordu yüzünde kibirli bir ifade vardı ve etrafına hafif yukarıdan bakıyordu gerçekte de biraz kibirli tavırları vardı zaten Ne anlama geliyor olabilir?
Yıllar önce de aynı hisleri duyduğum benzer bir rüya görmüştüm rüyamda etrafında dönen ve sarı ışıklar saçan bir kuran-ı kerim görüyordum yaklaşık 1 sene sene sonra aynı kuran-ı kerim bir arkadaşım tarafından bana hediye edildi Yardımcı olması açısından anlatmak istedim

Kuran-i Kerim gorduysen uyarici bir ruya olma olasiligi cok yuksek. Zaten kibirli birisi oldugunu soylemissin, bu adamin etrafinda donmesini ben hayatinda pek basarili olamayacagina, yersiz kibiriyle kalacagina yorumlarim. Sari isigi hic bilmiyorum. Ama o an ruya esnasinda ne duygulara kapildiysan ruyan odur. Baskalarinin yorumuna ihtiyac duyma. Bu adamdan da uzak dur.

Kuran-i Kerim gorduysen uyarici bir ruya olma olasiligi cok yuksek. Zaten kibirli birisi oldugunu soylemissin, bu adamin etrafinda donmesini ben hayatinda pek basarili olamayacagina, yersiz kibiriyle kalacagina yorumlarim. Sari isigi hic bilmiyorum. Ama o an ruya esnasinda ne duygulara kapildiysan ruyan odur. Baskalarinin yorumuna ihtiyac duyma. Bu adamdan da uzak dur.

Sevgili keryneia; kuran-ı kerimi yıllar önce görmüştüm sonrada gördüğüm kuranın aynısı -rengi üzerindeki işlemeler vs.- gerçek hayatta bana hediye edildi iki rüya arasındaki benzerliği belirtmek için anlattım eski eşimi gördüğüm rüyamda kuran yok yani sadece benzer hisleri duyduğum iki rüya var birbirlerine çok benziyorlar hatta bakışlarım ve bakarken hissettiklerim dahi aynı birinde kuran sarı ışıklar saçarak dönüyor diğerinde eski eşim.. bu rüya çok özel ve kendimce bir anlam yüklüyorum tabiki, Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah yorumun için teşekkür ederim

Sevgili keryneia; kuran-ı kerimi yıllar önce görmüştüm sonrada gördüğüm kuranın aynısı -rengi üzerindeki işlemeler vs.- gerçek hayatta bana hediye edildi iki rüya arasındaki benzerliği belirtmek için anlattım eski eşimi gördüğüm rüyamda kuran yok yani sadece benzer hisleri duyduğum iki rüya var birbirlerine çok benziyorlar hatta bakışlarım ve bakarken hissettiklerim dahi aynı birinde kuran sarı ışıklar saçarak dönüyor diğerinde eski eşim.. bu rüya çok özel ve kendimce bir anlam yüklüyorum tabiki, Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah yorumun için teşekkür ederim

Rica ederim ne demek, dilerim hersey gonlunce olur arkadasim..

Merhaba,rüyamda düğüne hazırlanan akrabalarımı gördüm,herkes süslenip püsleniyodu,yeni kıyafetler gördüm, diğer bir odada da ölü bir genç kız yatıyordu,annem bak dokun diyodu ben de dokunamam diyodum,bu ölen kızı tanımıyorum sadece başı vardı yatakta yüzü makyajlıydı ve kız konuşuyodu annem de şeytan konuşturuyo dedi,sonra onun cenaze törenini gördüm,ağlayan insanları.. yani hem düğün hem cenaze ne demektir ki..

arkadaşlar akşam bir istihare yaptım ela yalemu men halak ve huvel latiyful habiyr 21 kere okudum ve birisi vardı onun benim için hayırlımı onunla evlenecekmiyim diye sormuştum.
gördüğüm rüya tek katlı bir köy evi bahçeli ağaçların altındayım.bahçede oturan insanlar var sıradalar gibi ve içeri giriyorum bir hoca yerde oturuyor ve beni karşısına oturtuyor dizlerimin üzerine oturuyorum ve benim üzerime okumaya başlıyor okuduktan sonra biz kalkıyoruz yine bahçeye çıkıyoruz ve yine insanlar görüyorum bahçede elinde kahve falan olan sonra uyandım şimdi ben bu istihareyi nasıl yorumlamalıyım ben bilemedim yardımcı olabilirmisiniz ? :44:

Son düzenleme:
Bugun ruyamda hristiyan oldugumu gordum. Erkek arkadasim hristiyan oldugu icin sanirim. Elimde incil ve hac vardi. Paskalya'yi kutluyoduk beraber ve akrabalari oldugunu tahmin ettigim bi kac kiz yanima geldi ve bana bayramlarini anlatmaya basladilar. Uc kizdi diye hatirliyorum.. derken kocaman kayiklarla denize aciliyoruz. Bazi insanlarin kayiklarinda dinlendigini goruyorum ve, bi zaman sonra denizin cok derin oldugunu fark ediyorum. Elinde su alti lambasi olan biri denizde yuzuyodu ve cok derindeydi ve bende bu havada nasil yuzuyo diye sasiriyorum. Derken erkek arkadasim, havalarin isindigini suyun sicak oldugunu soyledi ve elimi suya atiyorum sicacikti.. ve biz ilerlemeye devam ettik.

merhaba bende rüyamda eski mahallemde olduğumu gördüm bi mahalle öyle bi karıştıki bizde aşağı mahalledeyiz düğün gibi birşey var kızlar kendi aramızda oynuyoruz halay falan çekiyoruz esmer bi erkekte benimle ilgileniyor ama ben hem evli olduğum için hemde o mahalleden kimseyle konuşmak istemediğim için ilgilenmiyorum sonra kızlara gidelim burdan şimdi o kavga edenler burayı basar diyorum eve geliyoruz babamlara anlatıyorum falan ama gelirken kavga dağılmış yolda görüyorum herkesin kafası gözü kan içinde kanı çok net görmedim tabi hemen tv yi açın kesin haberlere çıkacak diyorum çıkmaz diyor babam hayır çıkar çok büyük bi kavga diyorum.
sonra survıvor gibi bi yarışmaya katılıyoruz kızlar erkekler ama çok daha korkunç geziyorum bi arkadaşımla öyle etrafı yanımdaki erkek böyle ormanlık bi alandan denize doğru ilerliyoruz ama ayaklarımızın bastaığı yer su fakat otlarla kaplı derken karşımda sarı renkli bi anakonda görüyorum önce duruyor bize bakıyor diyorumki arkadaşıma sakın kaçmayalım birde korktuğumuzu belli etmeyelim bırakalım geçsin gitsin diyorum azcık korkuyorum ama anakonda önümüzden karşı tarafa gecip gidiyor demekki birşey yapmıyorlarmış falan diyoruz deniz kıyısına yaklaştıkça balık görüyoruz yerlerde arkadaşımın elinde büyük bi balık içini ayıklıyor yerdede cins cins balıklar bakıyorum istavritler falanda var topluyoruz kaldığımız otele gidiyoruz arkadaşlarla paylaşmaya tam ayakkabıları çıkarcam korkunç iri yarı bi adam elinde balta üstümüze geliyor otelden bi çıkıyoruz bağırarak koşarak ilk çıkanda ben oluyorum sonradan öğreniyoruzki oyunmuş o ve adamda öyle korkunç falanda değilmiş.

X