Rüya Yorumları Gelin Beraber Rüyalarımızı Yorumlayalım

ßende dün gece rüyamda eski nişanlımın annesini gördüm .
Anlamı nedir acaba ?

hayir olsun
eski nisanlinin annesiyle aranizdaki anlasma sicaklik ne durumdaydi onada bagli rüyanin anlami
onu ne sekilde gördün onada bagli
belki lafini yapiyordur belkide olumlu sekilde seni anmistir orasini bilemem
belkide sadece onunla ilgili biseyler duyacaksin

kiz nekadar cok rüya görüyon sen öyle kaydirigubbakcemile3
sunu belirtiyim her görülen rüya ilaki biseylere cikacak anlamina gelmez

ögrenecegin bicok sey olacak
bazi sikintilardan gececeksin
ama bu bir dönem yani atlatacaksin
bu sikinti özel hayatindan olabilecek kadar is veya okuldanda olabilir.

Bunu bi kaç hafta önce görmüştüm.
Hep üstüste metroya bindiğimi görünce muhakkak bir anlam taşıyordur diye düşündüm.
O yüzden sormak istedim.
Evet bazı sıkıntılar yaşıyorum ve gerçekten de çok şey öğreniyorum.
İnşallah geçici olur bu dönem yoksa dayanamıcam artık.
opuyorumnanaktan

Bunu bi kaç hafta önce görmüştüm.
Hep üstüste metroya bindiğimi görünce muhakkak bir anlam taşıyordur diye düşündüm.
O yüzden sormak istedim.
Evet bazı sıkıntılar yaşıyorum ve gerçekten de çok şey öğreniyorum.
İnşallah geçici olur bu dönem yoksa dayanamıcam artık.
opuyorumnanaktan

gecer canim hersey gecer de insan yasananlardan kendine ders cikarta bilmeli
sende öyle yap

babaannemin evinde ailece bi yemek yeniyordu ben dışarı çıkıyorum o sırada yüksek topuklu bir ayakkabı giydim ayakkabı siyahtı ve parlaktı yürüyemiyordum yüksek topuklu ayakkabıyla ayağım burkuluyordu sürekli sonra dışarı çıktım arkadaşlarımla
bi yoldayım ama kimse yanımda yoktu yalnızdım dün gece istihareye yatmıştım ve siyah renk hakimdi rüyamda yorumlarsan sevinirim cnm en az 3 kere mi istihareye yatılması gerekiyor bilmiyorumkismile

Benim rüyalarım genelde çıkar ama ortada bir tezatlık var sanırım.

Bu kez eski sevgilime kocaman beyaz bir yatakta sarılıyordum. Sımsıkı tutuyordum onu.
Beyaz uçuşan tüller arasındaydık. Üzerimizde de beyaz ve incecik kumaştan hafif bir
giysi vardı.
Ama geçen gün gördüğüm rüyada yazmıştım zaten bi daa yaziim tren garında onu bekliyordum o beni çağırmış sözde buluşmak için ama gelmiyordu. Ben yine de gülümseyip yoluma devam ettim.

Bunlar iki zıt rüya değil mi? Artık onu düşünmüyorum eskisi gibi acı çekmiyorum.
Niye aylar sonra rüyama bu şekilde girdi anlamadım.

Çok merak ediyorum yorumlarını bu rüyalar için.
smoking-029.gif

Aaa bu topic çok güzel olmuş. zemuszemus

Tam da bu sabah hala etkisinde kaldığım bir rüya görmüştüm.Nette araştırdım ama tatmin edici bir sonuca ulaşamadım.Yorumlayabilecek biri varsa yorumlarsa sevinirim. opuyorumnanaktan

Rüyamda bizim köydeki evdeydim.Bizim köyü Yunan askerleri sarmış, onlara karşı çıkanlara ateş ediyorlar, istedikler eve girip istedikleri gibi davranıyorlar hatta yemek hazırlatıp yiyorlar falan. Ben bir ara küçük bir araçla düşman gemisine yaklaşıyorum ama karşı taraf bana eteş ediyor, mermiler kulağımın yanından hızlı hızlı geçiyor hatta bana rastladığını bile hissediyorum ama hiç bişe olmuyor bana.ışte bi anda bizim evdeyim yine, regl olmuşum pedimi değiştirecem tam o sırada askerlerden birkaçının bizim eve geldiğini duyuyorum ve vazgeçiyorum.ışte genç, renkli gözlü hafif kilolu olan odaya giriyor yatağın üzerine artist bi şekilde oturuf bana lacivert renge benzer bileğine sardığı kurdeleyi gösteriyor(bu kurdelenin düşman askeri olduğunu belirttiğini biliyorum rüyamda). ışte ben de başımı sallayrak anladım diyorum o ada bana karışık bir şekilde birşey söylüyor ve ben nedediğini anlayamadığımı söylüyorum o da bana kızıyor bu yüzden ben özür diliyorum bu tekrar söylüyor ve bana daha yumşak davranıyor.Ben başım önde beni biryere götüreceklerini anlıyorum.Yanına daha zayıf bir asker geliyor ve nie öyle davrandın lan diyor kilolu olana o ga gülümsüyor ve uyanıyorum.(rüyamda biz Türkler gibi gayet akıcı Türkçe konuşuyorlar.)

Bu rüyayı sanki gerçekten haşamış gibi hissettim rüyamın içinde ve çok etkiledi beni o yüzden acaba ne anlatılmaya çalıştı die merak etsem de bişe bulamadım bişe anlayan varsa bana da anlatırsa çoook sevinirim. opuyorumnanaktan

babaannemin evinde ailece bi yemek yeniyordu ben dışarı çıkıyorum o sırada yüksek topuklu bir ayakkabı giydim ayakkabı siyahtı ve parlaktı yürüyemiyordum yüksek topuklu ayakkabıyla ayağım burkuluyordu sürekli sonra dışarı çıktım arkadaşlarımla
bi yoldayım ama kimse yanımda yoktu yalnızdım dün gece istihareye yatmıştım ve siyah renk hakimdi rüyamda yorumlarsan sevinirim cnm en az 3 kere mi istihareye yatılması gerekiyor bilmiyorumkismile

istihareye kac defa yatiliyor bilmiyorum .

ama niyet edip yatigin seyin hayirli olmadigini diyebilirim ayakkabi sikintidir siyah renk keder üzüntü birde ayakkabinin icinde yürüyemiyorsun yani bu niyet etdigin sey seni sikintiya sokabilir .ayriyetden senin icin hayirli ne ise allahim onu ver diye dua et

ama sen tekrar dene bakalim bu sefer ne göreceksin

tryamour

canim yatak ayrilikdir ayri düsmek
misal tekrar bir birlesme olursada yine ayrilcaksin demektir.
rüyalarina bakilirsa onu unutmadigin ve canin hala cok yandigini düsünüyorum

Tam da bu sabah hala etkisinde kaldığım bir rüya görmüştüm.Nette araştırdım ama tatmin edici bir sonuca ulaşamadım.Yorumlayabilecek biri varsa yorumlarsa sevinirim. opuyorumnanaktan

Rüyamda bizim köydeki evdeydim.Bizim köyü Yunan askerleri sarmış, onlara karşı çıkanlara ateş ediyorlar, istedikler eve girip istedikleri gibi davranıyorlar hatta yemek hazırlatıp yiyorlar falan. Ben bir ara küçük bir araçla düşman gemisine yaklaşıyorum ama karşı taraf bana eteş ediyor, mermiler kulağımın yanından hızlı hızlı geçiyor hatta bana rastladığını bile hissediyorum ama hiç bişe olmuyor bana.İşte bi anda bizim evdeyim yine, regl olmuşum pedimi değiştirecem tam o sırada askerlerden birkaçının bizim eve geldiğini duyuyorum ve vazgeçiyorum.İşte genç, renkli gözlü hafif kilolu olan odaya giriyor yatağın üzerine artist bi şekilde oturuf bana lacivert renge benzer bileğine sardığı kurdeleyi gösteriyor(bu kurdelenin düşman askeri olduğunu belirttiğini biliyorum rüyamda). İşte ben de başımı sallayrak anladım diyorum o ada bana karışık bir şekilde birşey söylüyor ve ben nedediğini anlayamadığımı söylüyorum o da bana kızıyor bu yüzden ben özür diliyorum bu tekrar söylüyor ve bana daha yumşak davranıyor.Ben başım önde beni biryere götüreceklerini anlıyorum.Yanına daha zayıf bir asker geliyor ve nie öyle davrandın lan diyor kilolu olana o ga gülümsüyor ve uyanıyorum.(rüyamda biz Türkler gibi gayet akıcı Türkçe konuşuyorlar.)

Bu rüyayı sanki gerçekten haşamış gibi hissettim rüyamın içinde ve çok etkiledi beni o yüzden acaba ne anlatılmaya çalıştı die merak etsem de bişe bulamadım bişe anlayan varsa bana da anlatırsa çoook sevinirim. opuyorumnanaktan

hayir olsun diyelim

tez vakitde bircok haber alacaksin hatta sasiracaksin kafani kurcalayan seyler olacak canin biraz sikilacak .

hayir olsun diyelim

tez vakitde bircok haber alacaksin hatta sasiracaksin kafani kurcalayan seyler olacak canin biraz sikilacak .

Hmm daha detaylı bişeyler söyleyebilir misin, mesela kimlerle ilgili olabilir bu haber ailemden birisiyle ilgili mi yoksa arkadaş çevrem mi acaba. Abim doğu tarafında askerde, annem ise kalp hastası. İnş. onlarla ilgili bir sinyal değildir bu... :Saruboceq:

5 gündür garip bi şekilde rüyamda eski sevgilimi görüyorum.
gercekten aklımın ucundan bile geçmiordu. ki kafamda baskası var
öğlen dalsam bile rüyamda sürekli onu görüyorum.
genelde hep bişekilde genelde onun evınde oturuor oluoruz.
ve ben ruyamda aramızı düzeltmeye calısıorm sonra bişeylere kızıorm.
yada bana sitemler ediorr..
senaryoları ruyanın çok garip hep peşinden koşan durumlarındayım.
deli gibi elde etme istegi duyuorm rüyamda.
uyanınca ıyyyy dıormm o ayrı.
ki normalde onu istemeyen bendim.
böyle giderse sallamadıgım ınsan kafamda yer edecek diye korkuormm.
valla günde en az bir kere bazen 2-3 kere aynı kişiyi rüyada görmek kafayı sıyırtcak yakında bana :S

5 gündür garip bi şekilde rüyamda eski sevgilimi görüyorum.
gercekten aklımın ucundan bile geçmiordu. ki kafamda baskası var
öğlen dalsam bile rüyamda sürekli onu görüyorum.
genelde hep bişekilde genelde onun evınde oturuor oluoruz.
ve ben ruyamda aramızı düzeltmeye calısıorm sonra bişeylere kızıorm.
yada bana sitemler ediorr..
senaryoları ruyanın çok garip hep peşinden koşan durumlarındayım.
deli gibi elde etme istegi duyuorm rüyamda.
uyanınca ıyyyy dıormm o ayrı.
ki normalde onu istemeyen bendim.
böyle giderse sallamadıgım ınsan kafamda yer edecek diye korkuormm.
valla günde en az bir kere bazen 2-3 kere aynı kişiyi rüyada görmek kafayı sıyırtcak yakında bana :S

boyle gidersesi yok, kafanda yer etmis.. tatlim suanki bosluktan oturu ozlemen cok dogal, saglikli bi iliski istiyorsun, ama bu eski sevgililerle filan olucak is degil. Iyi yuruyen bi iliski olsaydi suan eski sevgili modunda olmazdi. Benden tavsiye kafani dagiticak baska konulara odaklan ve kafanin karismasinada fazla izin verme.

hep aynı rüya ama kafayı sıyırıcamm yakında
gercekten eski sevgilimden ayrıldgmdan beri mutluydum
kafamda bi sürü baska sorunlarım var aklıma en son gelecek kişi
ana sürekli aynı rüya aynı rüya çıldırıcam uyumaya korkar oldum :KK70: :KK70:
işin kötüsü hafiften aklımda yer etmeye başladı :S

Rüyamda bizim köydeki evdeydim.Bizim köyü Yunan askerleri sarmış, onlara karşı çıkanlara ateş ediyorlar, istedikler eve girip istedikleri gibi davranıyorlar hatta yemek hazırlatıp yiyorlar falan. Ben bir ara küçük bir araçla düşman gemisine yaklaşıyorum ama karşı taraf bana eteş ediyor, mermiler kulağımın yanından hızlı hızlı geçiyor hatta bana rastladığını bile hissediyorum ama hiç bişe olmuyor bana.İşte bi anda bizim evdeyim yine, regl olmuşum pedimi değiştirecem tam o sırada askerlerden birkaçının bizim eve geldiğini duyuyorum ve vazgeçiyorum.İşte genç, renkli gözlü hafif kilolu olan odaya giriyor yatağın üzerine artist bi şekilde oturuf bana lacivert renge benzer bileğine sardığı kurdeleyi gösteriyor(bu kurdelenin düşman askeri olduğunu belirttiğini biliyorum rüyamda). İşte ben de başımı sallayrak anladım diyorum o ada bana karışık bir şekilde birşey söylüyor ve ben nedediğini anlayamadığımı söylüyorum o da bana kızıyor bu yüzden ben özür diliyorum bu tekrar söylüyor ve bana daha yumşak davranıyor.Ben başım önde beni biryere götüreceklerini anlıyorum.Yanına daha zayıf bir asker geliyor ve nie öyle davrandın lan diyor kilolu olana o ga gülümsüyor ve uyanıyorum.(rüyamda biz Türkler gibi gayet akıcı Türkçe konuşuyorlar.)

Birsey sormak istiyorum sen bu ruyayi regl donemindemi gordun? Hastayken gorulen kabusler yorumlanmaz canim.. regl olunca genelde ates yaptigindan bu tur ruyalar gorulmesi cok dogal.

Yok ruyayi rahatsiz degilken gorduysen; o zaman sana soyleyebilicegim, herseyi kafana takmaman. Olaylari kafanda cok fazla abartip buyutuyosun, gereksiz sorumluluklar almaya calisiyosun, buna biraz son verirsen daha rahatladigini ve gevsedigini gorursun. Cok fazla kendine yuklenme ve birak etrafindakilerde biraz sorumluluk alsinlar.

hep aynı rüya ama kafayı sıyırıcamm yakında
gercekten eski sevgilimden ayrıldgmdan beri mutluydum
kafamda bi sürü baska sorunlarım var aklıma en son gelecek kişi
ana sürekli aynı rüya aynı rüya çıldırıcam uyumaya korkar oldum :KK70: :KK70:
işin kötüsü hafiften aklımda yer etmeye başladı :S

Canim bu normal bi surec.. ayrilirsin aradan uzunca bi zaman gecer onsuz yapabildigine emin olursun, ama insanlik bu iliskiye ilgiye aciz.. tekrar aklindan eski seyler gecer ve tekrar denesemmi acaba diye sorgulamaya baslarsin kendini. Sendede ayni sey olmus, ruyana girdigine gore su donem iliskiler konusunda seni tatmin edebilicek birisi daha karsina cikmamis ve bu yuzden eski sevgilinin bazi sevdigin ozelliklerinden oturu tamir edebilicegini dusunuyosun. Ben kendini bos yere yorma derim.. yaz geliyor, gez, toz, kendini yenile.. ve sakin iliski yasicam diye birisiylede beraber olma, kendini zorla ikna et ama bunu yapma :KK66:.. cok iyi birisi karsina cikicak, biraz sabir.

gercekten karsıma cıksa defol derım o derece tıksınmıstım kendısınden
yok aksine hoş kötü bişey de yapmadı ama anlaşamıorduk iyi bi tarafı yoktu yani
en son çok kötü kavgalar ettik ki taaaa 7 ay oldu yani
üstüne kaç kişi geldi gitti
ve şuan hayatımda başkası var ki şuanki senelerdir ciddi anlamda duygu beslediğim tek insan
suan hayatımdakı ınsanla olumlu bi dönem yaşamamıza rağmen
şu densiz eski sevgili hep aynı şekilde rüyama girerek neden kafamı karıstırıor anlamıs degılım :S
bu sabah artık bana büyü mü yaptırdın nie seni rüyamda görüp duruorum dıe arayıp küfür edecek hale geldim:KK70: :KK70:
bugun de uyudugumda yine aynı rüyayı görürsem cidden psikolojim bozulacak

Birsey sormak istiyorum sen bu ruyayi regl donemindemi gordun? Hastayken gorulen kabusler yorumlanmaz canim.. regl olunca genelde ates yaptigindan bu tur ruyalar gorulmesi cok dogal.

Yok ruyayi rahatsiz degilken gorduysen; o zaman sana soyleyebilicegim, herseyi kafana takmaman. Olaylari kafanda cok fazla abartip buyutuyosun, gereksiz sorumluluklar almaya calisiyosun, buna biraz son verirsen daha rahatladigini ve gevsedigini gorursun. Cok fazla kendine yuklenme ve birak etrafindakilerde biraz sorumluluk alsinlar.

Teşekkürler yorum için, evet bazan kendi kendime öyle sorumluluklar almaya çalıştığım oluyor ama her şeyi de fazla kafama takmamaya çalışırım.Rüyayı regl dönemimde görmedim, normal birgündü yani.Ama şu lacivert kurdele sanki bişey işaret ediyor gibi geldi. :uhm: :

istihareye kac defa yatiliyor bilmiyorum .

ama niyet edip yatigin seyin hayirli olmadigini diyebilirim ayakkabi sikintidir siyah renk keder üzüntü birde ayakkabinin icinde yürüyemiyorsun yani bu niyet etdigin sey seni sikintiya sokabilir .ayriyetden senin icin hayirli ne ise allahim onu ver diye dua et

ama sen tekrar dene bakalim bu sefer ne göreceksin

teşekkür ederim cnm gerçekten sıkıntılı bir rüyaydı ve siyah bi renkti tekrar aynı niyet için istiareye yatıcam Allah herkese hayırlı şeyler nasip etsin :Saruboceq: :1hug:

X