Rüya Yorumları Gelin Beraber Rüyalarımızı Yorumlayalım

ayy kusura bakma seni unutdum

ya rüyan acik cok hayirli bir rüya

kurban kesip dagitacaksiniz

ayrica sizinle aylecek ugrasan düsmanlariniz varmi veya sizi cekemeyen?
varsada size zaralari dokunamiyacak

deve büyük kismetdir belki bu kurban kestikden sonra aylecek kismetiniz acilir

oh be teşekkür ederim cnma.s.
bi adağom vardı inşallah onu gerçekleştiririmde kurbanımı onun için keserim.
ayrıca hayırlı bi işim olcak kısmetse.
haklısın cnm var bi düşmanımız..allaha havale ediyorumm onuda..
tekrar teşekkürler cnm:1hug:

Rüyamda balkondan aşağıya dolu parfüm şişemi kardeşim balkondan aşağıya attı bnde parfümümü balkondan aşağıya attım kırıldı sonra boşver üzülme flan diyorum
sonra babamın kuzenlerini gördüm yolda yürürken ondan özür diledim ama niye özür diledim hatırlamıyorum dedi ki bana hep hatalarını tekrarlıyorsun dinlemiyorum seni dedi bana rüyamda biraz karmaşık oldu sonra uyanmışım yorumlarsan sevinirim :1hug:

Rüyamda balkondan aşağıya dolu parfüm şişemi kardeşim balkondan aşağıya attı bnde parfümümü balkondan aşağıya attım kırıldı sonra boşver üzülme flan diyorum
sonra babamın kuzenlerini gördüm yolda yürürken ondan özür diledim ama niye özür diledim hatırlamıyorum dedi ki bana hep hatalarını tekrarlıyorsun dinlemiyorum seni dedi bana rüyamda biraz karmaşık oldu sonra uyanmışım yorumlarsan sevinirim :1hug:

icindekileri birlerine anlatacaksin belki senin icini kemiren bir sir da olabilir ama sonradan pismanlik duyacaksin
bazende parfüm kirmak birini veya birseyleri hayatindan cikartmak anlamina gelir.

icindekileri birlerine anlatacaksin belki senin icini kemiren bir sir da olabilir ama sonradan pismanlik duyacaksin
bazende parfüm kirmak birini veya birseyleri hayatindan cikartmak anlamina gelir.

anlatmam :))
parfüm kırmak hayatımdan birini çıkartmayı düşünüyorum zaten kaydirigubbakcemile2 guclubacismile güzel yorumların için teşekkürler cnm :1hug: opuyorumnanaktan

banada yardımcı olursanız cok sevınırım
yaklasık 3 4 aydır hep kovalandıgımı
bı savas oldugunu goruyorum ya evımı basmıs pkklılar yada savas cıkmıs kacıyorum saklanıyorum
son olaylardan etkılenmem yormayın lutfen

banada yardımcı olursanız cok sevınırım
yaklasık 3 4 aydır hep kovalandıgımı
bı savas oldugunu goruyorum ya evımı basmıs pkklılar yada savas cıkmıs kacıyorum saklanıyorum
son olaylardan etkılenmem yormayın lutfen

kovalanmak cogu zaman biseylerden kacmak bu kendine kacis hayatdan kacis birilerinden veya korkularindan kacmakdir

senin icinde cözemedigin seni huzursuz eden ne ise kendinle bunu cözmelisin

rüyada kovalanirken yakalandigini görmek bunlardan kurtulmak demekdir.

o savas kendinle olan savas olabilir

Bugün ben birkaç sınava girecekmişim. Hava da yağmurlu biraz karanlık bulutlu vs.
Ben çok severim böyle havaları ve hoşuma gidiyor. Sınava az bir vakit kala boşver gitmiim zaten
yetişemem diyorum hep saate bakıyorum ve gitmiyorum ama çok önemli, zor bir dersmiş bu.
Hem de öncesinde çok çalışmışım yani eğer girmiş olsaydım kesin geçerdim. Hatta sayfalarca deftere o dersle alakalı bir şeyler yazmışım öncesinde. Bir başka ders daha var ona da aynı şekilde
üşengeçlik yapıp girmiyorum. Yatakta uzanıyorum genelde. Sonra dışarı çıktığımda arkadaşıma soruyorum nasıldı sınav diye. O da benim girmediğimi öğrenince nasıl girmezsin, niye böyle bir şey yaptın fln diyor sinirleniyor biraz. Ben de çok üzülüyorum, pişman oluyorum girmediğime.
Bir de annem bana ve kendine külahta dordurma alıp getirmişti.
Bunlar ne demektir?

Bugün ben birkaç sınava girecekmişim. Hava da yağmurlu biraz karanlık bulutlu vs.
Ben çok severim böyle havaları ve hoşuma gidiyor. Sınava az bir vakit kala boşver gitmiim zaten
yetişemem diyorum hep saate bakıyorum ve gitmiyorum ama çok önemli, zor bir dersmiş bu.
Hem de öncesinde çok çalışmışım yani eğer girmiş olsaydım kesin geçerdim. Hatta sayfalarca deftere o dersle alakalı bir şeyler yazmışım öncesinde. Bir başka ders daha var ona da aynı şekilde
üşengeçlik yapıp girmiyorum. Yatakta uzanıyorum genelde. Sonra dışarı çıktığımda arkadaşıma soruyorum nasıldı sınav diye. O da benim girmediğimi öğrenince nasıl girmezsin, niye böyle bir şey yaptın fln diyor sinirleniyor biraz. Ben de çok üzülüyorum, pişman oluyorum girmediğime.
Bir de annem bana ve kendine külahta dordurma alıp getirmişti.
Bunlar ne demektir?

ayagina gelen firsatlari geri tepme ile yorumlanir

külahda dondurma
farkli anlamlari vardir
-gecmisde ki olylarin tekrar gündeme gelmesiCADIARZU
-gecici bir iliski boshayallersmile
-bazi zaman hayalkirikligi:gitme:
-ufak tefek heyecanlar:asigim:

Bende etrafımı saran kuşlar gördüm. Kuşun cinsi tam hatırlamamakla beraber kumruydu sanırım.. Ne demektir bu? Kuş sanırım uzak bi yerden haber almak demekti.. Bi el atarmısınz :))

Bende etrafımı saran kuşlar gördüm. Kuşun cinsi tam hatırlamamakla beraber kumruydu sanırım.. Ne demektir bu? Kuş sanırım uzak bi yerden haber almak demekti.. Bi el atarmısınz :))

canim rüyan coook güzel evet rüyada kus genel anlami haberdir

ama sunuda ekleyim ilk önce etrafin saran kuslar sana inanilmaz ugur getirecek
kumru görmek
ask anlaminda : mutluluk ,güzel bir iliski,evlilik demek
para anlaminda: eline ufak tefek para gececek,basari,yükselme
saglik anlaminda; hastalikdan kurtulma feraha kavusma
genel : bir dilegin gerceklesmesi

ayrica etrafinda hayranlarin kismetleri anlamina da gelebilir..
cok konusdum yine
benden bukadar kaydirigubbakcemile3

mahsum sana özel mesaj atmıstım galiba mesaj sayın yetersiz diye cevap veremedin özelden burdanda yazabilirsin
bide bi iş için haber bekleyen bi arkadaşım var ve işe gerçekten çok ihtiyacı var gecen gun konustuk son artık dedi aramadılar sanırım almayacaklar dedi bu iş olsaydı 8 haftalık eğitime gidecekti baska bir ile ümidini kaybetmiş yni bende bekle dedim
gece rüya görmüş valizini hazırlıyormus biletini firma adını saatini fln hatırlıyor mardin firmasıydı 11:30 du saati diyor gece 11:30 yani görmüş ama geç kalacam beni motorla otogara götür diyormus kuzenine otobuse binip binmedigini hatırlamıyor

yorumlarsanız sevinirim

rüyamda sıcak susamlı poğaça yediğimi gördüm anlamı ne olabilir ki ? boshayallersmile

rüyada yemek yemek
icinizdeki bosluktur

Ask anlami: sevgiye sevilmeye acsinizdir
para anlami: para ihtiyaciniz var muhtemelen
genel: hayatinizdaki eksikllikleri kendi canbanizla kendinizi yenilmekle
degistireceksiniz
saglik: biraz dikkat

mahsum sana özel mesaj atmıstım galiba mesaj sayın yetersiz diye cevap veremedin özelden burdanda yazabilirsin
bide bi iş için haber bekleyen bi arkadaşım var ve işe gerçekten çok ihtiyacı var gecen gun konustuk son artık dedi aramadılar sanırım almayacaklar dedi bu iş olsaydı 8 haftalık eğitime gidecekti baska bir ile ümidini kaybetmiş yni bende bekle dedim
gece rüya görmüş valizini hazırlıyormus biletini firma adını saatini fln hatırlıyor mardin firmasıydı 11:30 du saati diyor gece 11:30 yani görmüş ama geç kalacam beni motorla otogara götür diyormus kuzenine otobuse binip binmedigini hatırlamıyor

yorumlarsanız sevinirim

bazi rüyallar acikdir oldugu gibi görünür

son anda sikintisindan kurtulacak otobüsü kacirdigi iyi olmus otobus sikinti demektir cünkü
hayatinda bir degisim olacak düsünmedigi farkli bir secenek önüne sunulabilir..

X