Gelin birlikte zayıflayalım

Mervenur4330

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2023
15
4
25
Arkadaşlar yarından itibaren zayıflamaya karar verdim hemde öyle sıkı diyet yapmadan psikolojimi bozmadan. Benimle birlikte zayıflamak isteyen var mı? Hem birbirimize motive oluruz.
Kural1: Sabah aç karnına sade türk kahvesi
Kural1: Beyaz ekmek yerine tam buğday ekmeği tüket.
Kural3: Günde yarım saat mutlaka yürüyüş.
Kural4: Bol su iç.
Kural5: Akşam sekizden sonra birşey yeme.
Evet kurallar bunlar diyetsiz sadece birkaç adımla sağlıklı bir şekilde zayıflayacağız.
Birlikte zayıflamak isteyenler yazabilir.
Sağlıklı günler 🤍

Arkadaşlar yarından itibaren zayıflamaya karar verdim hemde öyle sıkı diyet yapmadan psikolojimi bozmadan. Benimle birlikte zayıflamak isteyen var mı? Hem birbirimize motive oluruz.
Kural1: Sabah aç karnına sade türk kahvesi
Kural1: Beyaz ekmek yerine tam buğday ekmeği tüket.
Kural3: Günde yarım saat mutlaka yürüyüş.
Kural4: Bol su iç.
Kural5: Akşam sekizden sonra birşey yeme.
Evet kurallar bunlar diyetsiz sadece birkaç adımla sağlıklı bir şekilde zayıflayacağız.
Birlikte zayıflamak isteyenler yazabilir.
Sağlıklı günler 🤍
Ben varımmm hedef kaç kilo vermek benim 4

Merve bende çok memnun oldum. Bende ekmeği kestim kepek ekmeği yiyorum sadece kahvaltıda kahve falan içiyorum ama galiba gebeyim o yüzden biraz üzgünüm enerjim düşük biraz
Gebeysen diyet yapma ilk üç ay çok önemli sağlıklı beslen

Gebeysen diyet yapma ilk üç ay çok önemli sağlıklı beslen
Yok zaten benimki diyet değil. Beyaz ekmeğin bebeğe faydası yoktur sanmıyorum e bol su içelim dedik ve yürüyüş ha birde sade kahve bunların zararı olmaz bebise. Ben devam etmeyi düşünüyorum. Çünkü fazlam var ileride gebelikle birlikte çok kilo alabilirim

Yok zaten benimki diyet değil. Beyaz ekmeğin bebeğe faydası yoktur sanmıyorum e bol su içelim dedik ve yürüyüş ha birde sade kahve bunların zararı olmaz bebise. Ben devam etmeyi düşünüyorum. Çünkü fazlam var ileride gebelikle birlikte çok kilo alabilirim
Bende çok yavaş veriyorum ya altı üstü üç kilo vermedim bir türlü var mı sende taktik hızlı vermemi sağlıycak

Bende çok yavaş veriyorum ya altı üstü üç kilo vermedim bir türlü var mı sende taktik hızlı vermemi sağlıycak
Canım diyet konusunda soruyorsan ağzını tutunca veriyorsun valla 😁 ama bende çok ağzını tutabilenlerden değilim. Geçen yıl Dr. Feridun Kunak'ın detox çayını kullandım. 15 günde 5 kilo vermiştim ama sen dener misin bilmem. Tadı biraz kötü birde ilk günler biraz baş dönmesi ve mide bulantısı yapıyor. Onun dışında birkaç yıl önce şöyle birşey denedim akşam yemeğini en son beşte yiyordum yemekten bir iki saat sonra iki saat boyunca dans ediyordum 2 ayda 8 kilo vermiştim. Dans etmek gerçekten çok yararlı. Aralıklı oruç da var onu da deneyebilirsin o da çok faydalı. Bu arada ben sade kahvemi içtim aç karnına ve kahvaltıda kepek ekmeği yedim ikindi vakti de yürüyüşe çıkarım.

Canım diyet konusunda soruyorsan ağzını tutunca veriyorsun valla 😁 ama bende çok ağzını tutabilenlerden değilim. Geçen yıl Dr. Feridun Kunak'ın detox çayını kullandım. 15 günde 5 kilo vermiştim ama sen dener misin bilmem. Tadı biraz kötü birde ilk günler biraz baş dönmesi ve mide bulantısı yapıyor. Onun dışında birkaç yıl önce şöyle birşey denedim akşam yemeğini en son beşte yiyordum yemekten bir iki saat sonra iki saat boyunca dans ediyordum 2 ayda 8 kilo vermiştim. Dans etmek gerçekten çok yararlı. Aralıklı oruç da var onu da deneyebilirsin o da çok faydalı. Bu arada ben sade kahvemi içtim aç karnına ve kahvaltıda kepek ekmeği yedim ikindi vakti de yürüyüşe çıkarım.
Ay hiç spor falan yapan biri değilim ne yalan söyleyim sabah iki yumurta bi dilim normal ekmek yedim bende

Bu arada kaç yaşındasın boyun ve kilon nedir. Ben 24 yaşındayım 70 kiloyum boyum 1.52
Bende 23 yaşındayım 155 boy 54 kilo 4 kiloyu düğünler başlamadan verseydim bayrama kadar iki en azından versem nasıl olcak bilmiyorum 😂😂 oturdum duayla bekliyorum 😂😂

X