Gelin duvakları modelleri

egegrgwf9.jpg

efegzx9.jpg

efefefgya7.jpg

ben bole ıstıom ama cok pahalı dıolar acaba olemı metresı nerdeyse gelınlıkden pahalı oluomus
efefefgya7.jpg

hayır canım 8 metresi 200 ytl civarı model ağırlaştıkça fiyat artar ama böyle bi model dediğim gibi 200 civarı zaten 1 2 metre alma şansınız yok top halinde satılır en düşüğü 8 metredir 10 15 metreye kadar çıkar metre fazlalaştıkça fiyat artar bunu gelinlkçiniz halletsin siz yapmaya kalkarsanız eğer zararlı olursunuz çünkü 1 duvağa 8 metreden az gidiyor elinizde kalanı kullanma şansınız yok ama gelinlikçinin kullanma şansı var zarar etmeyin duvak ücretini ayrı ödemeyin ödeyeceksenizde bilinçli olun ve kaç metre kullanılmışsa onun fiyatını ödeyin bunlar ufak ayrıntılar ama ben herzaman söylerim para kolay kazanılmıyora.s.

hayır canım 8 metresi 200 ytl civarı zaten 1 2 metre alma şansınız yok top halinde satılır en düşüğü 8 metredir 10 15 metreye kadar çıkar metre fazlalaştıkça fiyat artar bunu gelinlkçiniz halletsin siz yapmaya kalkarsanız eğer zararlı olursunuz çünkü 1 duvağa 8 metreden az gidiyor elinizde kalanı kullanma şansınız yok ama gelinlikçinin kullanma şansı var zarar etmeyina.s.

BAK ISIN EHLI nasilda biliyor aferim kuiz sana dur gelimm simcik yaina öpücem

BAK ISIN EHLI nasilda biliyor aferim kuiz sana dur gelimm simcik yaina öpücem

eeeee bu işler böyle esnaflık kazıklamak değildir herkez rıskını kazanır doğruyu anlatmayı prensip edinmekte her esnafın yapacağı şey değildir ama tüketicimiz bilinçli olmazsa ülkemiz asla kalkınamaz sizlerde bilinçli tüketin sevgiler tatlıma.s.

eeeee bu işler böyle esnaflık kazıklamak değildir herkez rıskını kazanır doğruyu anlatmayı prensip edinmekte her esnafın yapacağı şey değildir ama tüketicimiz bilinçli olmazsa ülkemiz asla kalkınamaz sizlerde bilinçli tüketin sevgiler tatlıma.s.

yeyim seni ben yeyimmmŞenizŞenizŞeniz

X