Gelinlik Modelleri Gelinlik fiyatları ;

ataaycım bikaç moda evine baktım istediğim gibi bi gelinlik için 42 bedenim(rejime başladım sıkı bi şekilde) hep modeller 36 38 beden deniyorum ama tam üstüme göre olmadğı içinkarar vermek zorr birde çok abartılıı salon gelinliği giymekte istemiyorum en son AS tasarım moda evinde denedim çok güzel modeller vardı ve inanılmaz ilgiliydi filiz hanım işçilik çok başarılı fiyat olarak ta çok abartılı diill ve en önmlisi gelinliğin içine korse gibi bir çalışması war bn baska moda evinde görmedim dikiş işçilik başarılı c.tesi ölçü vermeye gideceğim sanırım:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: üstüme göre diktiriyorum:)

arkadaşım fatihte bir gelinlikçiye 6000 liraya diktiriyor!!!Annesi dikişten çok iyi anlıyor ve beğenmmemiş 2000-3000 olan gelinliklerin falan dikişi çok kötüymüş ona göre,kumaşları iyi değilmiş,bu kadın ünlülere diken biriymiş bu içine sinmiş annesinin,valla ne diyim bilemedim,ben o kadara gelinlik alacaksam bari markalı birşey alırdım,gidip riske girerek diktirmezdim,ya da ucuza alır tek taşımı büyük tutardım

evet iki üç saat giyilicek bişi ama bnece verdiğim paraya acımam çünkü o günden sonra bi daha giyemicem yani bi defa olan bişi bence kaliteli ve güzel bişi olmalı içime sinmeli inşallah öyle olur:Saruboceq: ve tabi daha sonrada sandık bekçisi yapmayı düşünmüorum satarım gider yani:KK1:

gelinliğimi mayıs ayında 2500 e sorup ocak ayında 1700 tl ye aldım
zamanlamanın çok önemli olduğuna iananıyorum. düğün zamanı fiyatları şişiriyolar ve kesinlikle inmdirim yapmıyolar

1500 civari aldim, cokta memnunum...Hayirlisiyla giymek nasip olucak yakinda:KK69:

Son düzenleme:
Benim gelinliğim şu anda dikiliyor Pronovias firmasının modeli.Nişanlımın bir arkadaşı dikiyor,1200-1300 tl den kapı açtılar zar zor 900 e indirdik,ki buna bile içim gidiyor.
Ben aslında kiralamaktan yanaydım satın almakla kiralamak arasında ortalama 200 tl oynadığı için nişanlım dikilsin dedi.Nikahtan sonrada ihtiyacı olan arkadaşlara çok cüzi bir rakam karşılığında kiralamak istiyorum.

Topu topu 3 saat giyeceğimiz birşeye çok uçuk paralar vermeye gerek yok canlar.Bir sürü ihtiyaçlarımız var.Paranız çoksada bir sürü aç vatandaşımız var onlara harcayalım ltf.

kiralamak istiyormusun gelinliğini fotograf ekleyebilrmsn beden filn da..:44:

Hmmmm sanırım bu ara iyice ucuzlar gelinlikler :)
Açıkçası fiyatı için değil ama yer konusu yüzünden ben kiralamayı düşünüyorum...

Satın alsam ömür boyu bir daha kullanamicam, hatıra desem ne öyle arada çıkarıp bakıcam mı gelinliğe? Bana saklamak saçma geliyo hem koyacak yer de bulamaz insan :)) aradaki fiyat farkı çok az olsa da kiralamak istiyorum

1000-1500 e güzel bişi bulurum ist.da inşşş...

Önerileriniz varsa beklerim kızlar

tunaliz moda tasarım 1300 tl den başlayan gelinlik fiyatlarıyla aynı zamanda gelin duvağı,takı kesesi,eldiven,el çiçeği ve saç aksesuarı hediye..

X