Gelsin bebişler mutlu hamişler-2

Mrb kizlar hepinize iyi gunler diliyorum nedracim inss baslicaz allah izin verirse inss yerim ben sizin bizdiklarinizi masallah yurumeye baskadimi o zaman daha cok yorukacan bugunlerini ararsan hic sasirmam

canım teşekkür ederim evet büyüyo maşallah bende emeklemesini dört gözle bekliyorum.rabbim inşallah sizlere ve tüm isteyenlerede nasip etsin.bambaşka bir duygu bide şekermi şeker teyzesi görmen lazım tam yemelik anlayacagın:))
Maşallah cnm dünyadaki en güzel şey annelik. Bir gülümsese dünyalar senin oluyor. Benimde var çok şükür bir tane. Gerçi benimki biraz karta kaçtı ama heryasinin ayrı güzelliği var.
Arada ugra cnm böyle ozletme kendini
Ayyy inss cnm yaa agzinda bal damliyor allah gonlumuze gore versin inss dunur olacaz daha biz senle kizz ben seni dinlemezmiyim:KK19:hitereskopiyi hatirliyorum zatende rahim filmi en son nezaman cekildin diye sordum cunku onda tuplere sivi yolluyorlar ya cnm tam anlasiliyor nerden tikali oldugu yada olmadigi o yuzden sordum cnm benim icine neresi siniyorsa orda yaptir cnm ama cok ta gecikme evin nasil memnunmusun komsuluk felan iyimi eksiklerini tamamlaya bildinmi cnm kocaman opuyorum seni gorusuruz arkadasim :KK54::KK54:
ayy berencim masallah oglusuna allah bagislasin cnm kocaman op teyzeleri icin:KK54:
Inşallah dunur olcaz cnm . Benimki çok nazlaniyo.
Cnm ben rahim filmini kizimdan önce cekinmistim. Yani taaaaaaa 12 sene önce. Ben hitereskopi olunca rahim filmine gerek yok diye biliyordum. Hitereskopi cd si var orda cikmazmiki acaba tıkalı yer. Birde rahim filmiyle hiç ugrasmak istemiyorum. Haftaya ozele gidicem bakalım. Bizim maraton baslasin
Evimde iyi cnm memnunum allaha sukur. Yeni yeni komşu ediniyorum çoğu evde yok çalışıyo. Eksikleride onemli olanları yavas yavaş tamamladık. Gerisinide tüp bebek ten sonra bakicaz cnm. Inan hiç durumumuz yok ama kız durmuyor hergün ağlıyor. Sırf onun için uğraşıyorum. Bu senede nerdeyse bütün arkadaslarim hamile. Onlari duydukca benimki iyice dertleniyo. Allahım inşallah kızımın yüzüne bakar bu sefer
Öpüyorum cnm.
iyi geceler kızlar...kusura kalmayın kızlar benim kızdan fırsat buldukça girmeye çalışıyorum...çoooook yoruyor valla....sıpa bir an durmak istemiyor...

özlem inşallah ii ....bir doktor bulursun canım...istersen özelleri araştır....sen laparoskopiye taktın yaptır bacım....inşlllah ii olur...yahu bu doktorları da anlamak güç.....

neşe yeniden donmuş tedavisi haa......ne güzel...inşallah bu defa olur canım ya.....
beren canım inşşllah en kısa zamanda emekler....bende emeklemesini bir an önce istiyorum vallla kucak kucak nereye kadar....benim sıpa hemenceceik sıkılıyor devamlı gezme istiyor......gece uykuları nasıl canım seninkinin benimki gündüz pek uyumak istemiyor....akşam sallayarak uyutuyoruz....kendi başına uyumasını istiyorum ama bakalım nasıl olacak....

Cnm faceden eklesene gulce hanimi özledim valla. Mis gibi öp kokla bizim yerimizede.

Valla taktim kafayi lakaroskopiye haftaya gidicem bakalim dr ne soyluycek.
Öptüm cnmmmm

Son düzenleme:
dediğn gibi canım maddi durum olmasa bile çocuk özlemi her şeyi ertelettiriyor...bu son desende belli bir süre sonra yaran yeniden depreşiyor...acaba diyorsun...inşallah bu son olur canım...her tetkiki yaptır ondan sonra keşke deme...canım samsunda idris koçak adı çk geçiyor...sende mutlaka araştırmışsındir

dediğn gibi canım maddi durum olmasa bile çocuk özlemi her şeyi ertelettiriyor...bu son desende belli bir süre sonra yaran yeniden depreşiyor...acaba diyorsun...inşallah bu son olur canım...her tetkiki yaptır ondan sonra keşke deme...canım samsunda idris koçak adı çk geçiyor...sende mutlaka araştırmışsındir

Cnm bizi bizden baskasi anlamıyor. Kimi yeter artik canına damı acimiyorsun diyo ama bir yanimda pes etme diyo.
Cnm bugün dr gittim. Lakaroskopiyi yaptiricam.Yanliz bisey anlamadim. Bana hitereskopi yi yapan dr sol tüpün kapali demisti. Bu drda hitereskopi ile tuplerin ici görünmez dedi. Ya rahim filmi yada lakaroskopi ile görünür dedi. Kafam allak bullak oldu. Neyse haftaya işlem olucak bakalım artik hayirlisi.
Kizzz nedra faceden eklesene ayarlarini yaptim.
Senide gulce hanimida öptüm

Kizlar hepinize iyi aksamlar inss cumaniz iyi geciyordur nedracim gulce hanimi kocaman opuyorum
Cnm bizi bizden baskasi anlamıyor. Kimi yeter artik canına damı acimiyorsun diyo ama bir yanimda pes etme diyo.
Cnm bugün dr gittim. Lakaroskopiyi yaptiricam.Yanliz bisey anlamadim. Bana hitereskopi yi yapan dr sol tüpün kapali demisti. Bu drda hitereskopi ile tuplerin ici görünmez dedi. Ya rahim filmi yada lakaroskopi ile görünür dedi. Kafam allak bullak oldu. Neyse haftaya işlem olucak bakalım artik hayirlisi.
Kizzz nedra faceden eklesene ayarlarini yaptim.
Senide gulce hanimida öptüm
dogru diyorsun cnm valla benimde annem hep ayni seyi soyluyor en son laporoskopide oldum ya kizim yeter canina bak diyor ama bende senin gibiyim ogluma kardes cook istiyorum allah inss emeklerimizin karsiligini versin cnm
Suercim onun icin demistim sana rahim filmini en son ne zaman cekildin diye hitereskopide rahmin icini goruyorlar tuplerin icini ne yazzikki goremiyorlar cnm laporoskopide kapali tupunu de belki acarlar cnm benim dr acmisti benimkini bizi habersiz birakma cnm hafta hangi gun olacagin bellimi cnm inss hakkinda hayirlisi olsun cnm
Evinizde gule gule oturun cnm o eksikler hic bitmiyor cnm bebisler gelsinde gerisi olur inss cnm

özlemim neşenin dediği gibi histereskopide tüpleri göremiyorlar...tüpler rahim filminde görülüyor...:KK43:(((

canım istek yolladım...bende seni ve meleğini çooooooooooooooook öpüyorum...

kızlar benim sıpa beşinci ayına girdi... kıpır kıpır maşallahhhhhhhhhh....netten oyun halısı ve aktivite merkezi hoppala bakıyorum...siz kullandınız mı...veya tavsiye eder misiniz....benim sıpa yatmaktan hoşlanmıyor.....kucakta oturmak istiyor....:KK52::KK52::KK52:

Kizkar iyi aksamlar ve pazarlar diliyorum:KK16::KK16:
özlemim neşenin dediği gibi histereskopide tüpleri göremiyorlar...tüpler rahim filminde görülüyor...:KK43:(((

canım istek yolladım...bende seni ve meleğini çooooooooooooooook öpüyorum...

kızlar benim sıpa beşinci ayına girdi... kıpır kıpır maşallahhhhhhhhhh....netten oyun halısı ve aktivite merkezi hoppala bakıyorum...siz kullandınız mı...veya tavsiye eder misiniz....benim sıpa yatmaktan hoşlanmıyor.....kucakta oturmak istiyor....:KK52::KK52::KK52:
Cnm masallah:nazar:senin minigine artik elinin ayaginin durmadigi zamanlara giriyorsun cnm benim ogluma dr muz onermemisti cnm hobbalayi erkek cocugu diye ama senin fistiga olur cnm bende seviyorum onlari almani oneririm eger bebisinde oyle hareketliyse hoslanabilir cnm alirsan eger gulegule kullan cnm gulce bebegi kocaman opuyorum gidisindan:KK16:

sağol canım...bebekten bebeğe değişiyor oyuncaklar...bazısı bayıla bayıla oynuyor bazısınında ilgisini çekmiyor....:KK43:((((

İyi aksamlar kizlar suercim ne yaptin cnm ne durumdasin dr yarin gidecektin dimi cnm
Nedracim dogru diyorsun her bebegin ilgisi her oyuncaga ayni olmuyor zamanla anliyorsun cnm zaten ona gore aliyorsun
Encan bayadir gorunmuyor inss iyidir
Kiz yeter sen nerelere kayboldun boyle arada selam verirdin simdi oda yok inss iyisindir

iyi akşamlar kızlar....

evet neşe77 encandan ses seda yokkk..yeteer de aynı...inşallah iyidirler....

oyuncak konusunda haklısın canım....deneyip göreceğiz.....özlem doktora gittiğinde bizide bilgilendir...

Günaydın kizlar bu hafta doktorun işi çıkmış onun için benim işlem yapılamadı. Haftayada zaten adet olucam onun için adetten sonra yaptiricam .
Nedra cnm face arkadaslik yollamissin ama kusura bakma kabul edemedim. Eşininkini yollamissin. Benimki biraz pimpirikli cnm bu kim diye sorar durur. Sen kendi adina acarsan o zaman oluruz tamammi cnm. Nolur kusura bakma.
Nese cnm hazirliklar ne durumda bebisleri almaya az kaldi degilmi. Kac tane donmusun kalmıştı cnm
Öpüyorum ikinizide.
Bu arada esim interneti kapattirdi. Kampanyasi bitmis. En kisa zamanda alicak. Ben buldukca girmeye caliscam

evet canım eşimden yolladım ..benim yok malesef...benzer durumdan bende kapatmıştım ortak kullanıyoruz bu face ama sorun değil canım...buradan yazışırız eskiden face mi var mışşşş hehhe...:KK52::KK52::KK52::KK52:

canım eve net bağlatsanız çok mu masraflı oluyor...bizde tivibu var üçlü paket 49 ödüyoruz....internet telefon ve tivibu

Kizlar hepinize iyi aksamlarrrr

Suercim hayirlisi olsun cnm gec olsunda guc olmasin cnm inss arayi acma lutfen sıksık ugra cnm cnm inss nisan adetiyle baslicaz 2 tane kalmisti cnm onlari koyduracaz inss hakkimzda hayirlisi olur inss hepimizin

Nedracim nasilsin gulcenin saglik durumu nasil inss hersey yolundadir cnm

iyi akşamlar...neşe77 canım yaza inşallah hamiş girersin ....:)))) iyiyiz canım...büyüyyoruz...allaha çok şükür bi sıkıntımız yok...herşey yolunda...

yeteerden ses seda yok haberi olan var mı?

neşe77 canım yaza hamiş girersin inşallah....bizde iyiyiz..büyüyoruz...bi aksilik yok çok şükür...

yeteerden ses seda yok iyiyidir inşallah...

Kizlar hepinize iyi aksamlar
Nedracim masallah kizina inss hamis olarak girerim cnm agzina saglik :KK54:

X