genital bölge için kalıp(folyo) sir ağda!!!

kalıp ağdalar çok kullanışlıdır ve çok iyidir bence. her yerinizde kullanabilrisiniz. genital bölge, koltuk altı, anüs, bikini bölgesi göbek bıyık yüz kol... herkese tavsiye ediyorum çok rahat ve temiz.

bende yıllardır kullanıyorum kullanımı rahat tek sorun sürekli donması ve ısıtmak zorunda olmak

evet iyi ama hangi MARKA?
canım ben değilissimanın tablet ağdasını kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim. Sürekli donmasına gelince ağda makinesi kullanmalısın canım yoksa tencerede orda burda ısıtmayla olacak iş değil o ben Vivol cezve set aldım içerinde vivol ağda makinesi metal cezvesi depilissima tablet ağdası spatulası herşey var tavsiye ederim almayı düşünenelere bikini bölgesinde yüzde koltuk altında kullanıyorum ben

Bende depistar kullanmıştım şimdi epicure deniycem bakalım...

arkadas bu kalıp agda hakknda bana bılgı verebılrmısınz :KK43: bıde kuaforlerdekı teneke ıcınde ondan alsam sorun olur mu ? hangısı daha rahat sızce?

canım kuaförlerdeki o teneke içindeki ağdalar konserve ağda oluyor kalıp tablet ağda ile arasındaki fark biri bez ile çekiliyor konserve ağdalar kalıp tablet ağdaları ise sürüyorsun donuyor elle çekiyorsun.

Ben de sır agda kullanıorum rulo agda bazen konserve agda ama pudralısından kullanmanızı tavsıye edrım kızlar acı hısetmezsınız bıde ben bıkını olgesıne uyusturucu sprey kullanmaya basladım :) guzel uyusturuyorum sonra alıorum acı yok eger korkuorsan canım acıcak dıye dene spreyı

Ben de sır agda kullanıorum rulo agda bazen konserve agda ama pudralısından kullanmanızı tavsıye edrım kızlar acı hısetmezsınız bıde ben bıkını olgesıne uyusturucu sprey kullanmaya basladım :) guzel uyusturuyorum sonra alıorum acı yok eger korkuorsan canım acıcak dıye dene spreyı

pudralısı nasıl oluyor canım ya ?

canım (biraz açk olucam kusura bakmayın) kuaforde arka kısmı da alıyolar ya sen kendın alabılıyomusun onu da ben becremıyorum ya :KK43: of

canım (biraz açk olucam kusura bakmayın) kuaforde arka kısmı da alıyolar ya sen kendın alabılıyomusun onu da ben becremıyorum ya :KK43: of
canım ayna koyuyorum :KK70: oyle alıyorum tabıkı alabılıorum dedım gıbı aynayı koyuyorum sonra alıorum
pudralısı nasıl oluyor canım ya ?

canım ustunde yazıor zaten pudralı pudrasız dıye:KK70: pembe kartus toz pembe olanı pudralıdır sorsan hemen verırler zaten bıde kızlar xyloıne adlı spreyı kullanmaya basladım ben acayıp uyusturuyor ondan sonra agdamı yapıorum bugun agda zamnımdı:KK70: normalde ıkı satte yavas yavas alırım ben odaya gırmemle 5 dak sonra cıkmam bı oldu esım ne cabuk bıtırdın dedı:KK70: uyusturucuyu cıkarandan sag olsun dıorum :KK70:

canım ayna koyuyorum :KK70: oyle alıyorum tabıkı alabılıorum dedım gıbı aynayı koyuyorum sonra alıorum

canım ustunde yazıor zaten pudralı pudrasız dıye:KK70: pembe kartus toz pembe olanı pudralıdır sorsan hemen verırler zaten bıde kızlar xyloıne adlı spreyı kullanmaya basladım ben acayıp uyusturuyor ondan sonra agdamı yapıorum bugun agda zamnımdı:KK70: normalde ıkı satte yavas yavas alırım ben odaya gırmemle 5 dak sonra cıkmam bı oldu esım ne cabuk bıtırdın dedı:KK70: uyusturucuyu cıkarandan sag olsun dıorum :KK70:

pekı cnm bu uyusturucu spreyler falan kullana kullana genıtal bölgedekı hassasıyetı gıderırmıs bu dogrumu ? :26::26::26:

vallaha canım hıc bı fıkrım yok onda eczanede alırkende sordum bayana bu aralar bayanlar cok alıor deıd dedım bıkını bolgesı ıcın alıcam bende denıcem dedı sahsen zararlı olsaydı zaten derdı kullanma dıye

sağol tatlım :))

ya bisey sorucam kızlar tum vucut için istiyorum bol kıllı biri oalrak dusunun kıllar kalın...Tablet mi yoksa konserve mi alsam? bu tablet agdayı kalın bir tabaka halinde mi yoksa ince tabaka halinde mi surmek gerekiyor??

ya bisey sorucam kızlar tum vucut için istiyorum bol kıllı biri oalrak dusunun kıllar kalın...Tablet mi yoksa konserve mi alsam? bu tablet agdayı kalın bir tabaka halinde mi yoksa ince tabaka halinde mi surmek gerekiyor??

canım tüm vücut için sana tavsiyem bacak kollar koltuk altı için konservede olmaz kalıpda kartuş ağda kullanacaksın bikini bölgesi yüz için tablet ağda bahar güneşi sir ağda seti diye bir set var tam sena göre içinde kartuş ağda makinesi var kartuş ağdalar var tablet ağda ısıtıcı tablet ağdası yağı bezi hepsi var google bahar güneşi ağda seti yaz bulursun zaten.

X