genital bölge için kalıp(folyo) sir ağda!!!

canım tüm vücut için sana tavsiyem bacak kollar koltuk altı için konservede olmaz kalıpda kartuş ağda kullanacaksın bikini bölgesi yüz için tablet ağda bahar güneşi sir ağda seti diye bir set var tam sena göre içinde kartuş ağda makinesi var kartuş ağdalar var tablet ağda ısıtıcı tablet ağdası yağı bezi hepsi var google bahar güneşi ağda seti yaz bulursun zaten.

saol canım. kartus urasması zor geliyor bana kartus fln... ama dedigin gibi yuz ve genital bolge için tablet diger bolgeler icin konserve alacagım.

mrb bende sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim genital bölgemde tüyler kalın baya sıkta ağdayla almak istiyorum korkuyorumda napim vücudun diğer yerlerini kuaföre aldırrım şu konserve pembe ağda hassas ciltler içinmiş onda hiç acımıyo konserve ağdamı alsam bide öncesnde uyuşturucu bişi sürsem iyi olur dimi?

mrb bende sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim genital bölgemde tüyler kalın baya sıkta ağdayla almak istiyorum korkuyorumda napim vücudun diğer yerlerini kuaföre aldırrım şu konserve pembe ağda hassas ciltler içinmiş onda hiç acımıyo konserve ağdamı alsam bide öncesnde uyuşturucu bişi sürsem iyi olur dimi?

Evet uyuşturucu kullanırsan iyi olur.Bende var 5 tüp emla krem almak istersen yollarım..

bu ağdadan vardı bizde metal kutunun içindeydi ama çok zor ısınıyordu suda
gerçekten kullanımı güzel bıyığım için kullanmayı seviyordum.

arkadaşlar bu sir ağdanın her türlüsü çok pis bişey,profesyonel olmadan hiç uğraşmayın derim.
konservesi,folyosu kartuşu hepsi ayri bi bela,çok ısıtırsan canın yanar,ısıtmayınca akmaz,döküldüğü yerden çıkmaz,temizlenmesi zor.
vallahi en pratik ve sorunsuz sir ağda veetin bezli olanı.
ben çok uğraştım tam bir pislik hiç uğraşmayın.

Ben. Kendim yapiyorum kizlar. Hersey ilkini atlatana kadar sonra aci falan hissetmiyosunuz. Kucuk kucuk parcalar halinde surun agdayi sonrasi yumusacikkkk ohhhhhh misss gibi

X