genital bölgedeki tüyleri almak için tavsiyeleriniz nelerdir?

genital bölgedeki tüylenme için ne kullanıyorsunuz

• jilet kullanıyorum..

OY: 217 44,7%
  • agda kullanıyorum..

OY: 189 38,9%
  • epilasyon yaptırıyorum..

OY: 43 8,8%
  • hiçbirini kullanmıyorum..

OY: 37 7,6%

• Ankete Katılan
    486
yaklaşık iki yıldır eldiven kullanıyorum ve gerçekten azalma ve incelme oldu biraz uzun sürüyo fakat değiyo diyebilirim ilk ağda kullandım çam sakızı denileni ilk seferde inanilmaz bi etkisi oldu ama çok yapışıyo acıya dayandımda yapışkanlığı yüzünden vazgeçtim eldivene döndüm herkese tavsiye ederim

Ben yıllardır jiletçiyim ama şimdi hamile olduğum için zorlanıyorum naapıcam yaa,zaten bi ağda faciam var bi daha hayatta yaptıramam oraya ağda..Genital bölgem hariç her yerim ağda zaten de bi oraya malesef yaptıramıyorum...

yaklaşık iki yıldır eldiven kullanıyorum ve gerçekten azalma ve incelme oldu biraz uzun sürüyo fakat değiyo diyebilirim ilk ağda kullandım çam sakızı denileni ilk seferde inanilmaz bi etkisi oldu ama çok yapışıyo acıya dayandımda yapışkanlığı yüzünden vazgeçtim eldivene döndüm herkese tavsiye ederim

bende eldiven kullanıyodum ancak uzun sürdüğü için şimdi veet in soğuk ağda bantalrını kullanıyorum kalan yerleri de eldivenle temizliyorum. Ayrıca koltuk altı için eldiven çok pratik ve tertemiz 2 dk. Da bitiyor ve çok azaltıyor tavsiye edrim:KK49:

ben cımbızla alıyorum ama ilk önce orayı buzla soğutuyorum yoksa çok acır eskiden ağda vb. korktuğum için jiletle alıyorsum çok kalınlaştı va hemen uzuyorlar cımbızla aldıktan sonra azaldı ve çok ince çıkıyorlar denemelisiniz acımaması için soğutmayı unutmayınız

X