Genital bölgeye ağda

Valla bim de ki epi diye bi hazır bantlar var onlarla alıyorum tertemiz mis gibi oluyor hem ucuz hem de pratik yalnız elimle isitmiyorum yanıma küçük bi bez alıyorum arasına koyup ütü ile ısıtip sonra yapıştır çek yapıyorum
Peki bu turuncu agdalar nasil olur ki hic denedinizmi beb kucuk kucuk yapcamda

Kozmik bakım bloğundan her ay epilasyon günlerini takip ederseniz azaldığı söyleniyor. Ben yapıyorum bakalım ne olacak :KK51:

Bu konudan bende çok muzdaribim kızlar Daha önce çok açıdığı için epilasyonla almadım. Jilete başladım. O da çoğalttıkca çoğalttı. Her tarafını tam olarak temizleyemedim yani. Ama son üc dört seferdir üst tarafı dilimi sıka sıka gözlerimden yaşlar gelerek makinayla alıyorum kökten aldığı için azaldı gözle görülür bir şekilde. Lazer düşünüyorum bende kışa filan inşallah. Jilet kullanınca tğylerim çok kalınlaştı. Bacaklarımda ağda kullanıyorum oraya iki üç defa denedim ama hic mi hic yapamadım kızlar. Acıdı asılamadım. :110::KK34::mad:

Bu konudan bende çok muzdaribim kızlar Daha önce çok açıdığı için epilasyonla almadım. Jilete başladım. O da çoğalttıkca çoğalttı. Her tarafını tam olarak temizleyemedim yani. Ama son üc dört seferdir üst tarafı dilimi sıka sıka gözlerimden yaşlar gelerek makinayla alıyorum kökten aldığı için azaldı gözle görülür bir şekilde. Lazer düşünüyorum bende kışa filan inşallah. Jilet kullanınca tğylerim çok kalınlaştı. Bacaklarımda ağda kullanıyorum oraya iki üç defa denedim ama hic mi hic yapamadım kızlar. Acıdı asılamadım. :110::KK34::mad:

makine bacakta kil donmesi falan yapiyor. Dogru ifade ettim mi bilmiyorum ama kil cikamiyor, siyah siyah noktalar kaliyor belli kullanimdan sonra. Dolayisiyla genital bolgede de yapar bide. Dikkat ediin

Kizlar bu dertten bende muzdaribim yaaa. Konu sahibi arkadasim T tugcuu16 tamamen ayni seyleri yasiyoruz senle. Ne kuafore gidebiliyorum ne de agda yapabiliyorum. Jiletten de biktim usandim.
Napicaz bizzz

Ayy ben cok korkuyorum aynen kalinlastigi icin nasil aciyacak daha alamadim yani :KK43:

Aynen bende jiletle tam temizlik sağlayamıyorum. Küçükken jilete başvuran aklıma kızıyorum zaten. Evet benim bacaklarım elhamdulillah pürüzsüzdü. Makina bi süre sonra sorun yapmaya başladı. Sonra ağdaya başladım. O bölgeye de makinaya almamın nedeni en azından azalsın da öyle çaba göstereyim diye. Çünkü hakikaten baş edemedim. Ama ağda da yapamadım. Nasıl acıdı. Sıktım dişimi asıldım ama gelmedi kızlar. Niye olur ki orası esnek diye mi ki? :KK61::mad: Ama evet arkadaşım. Aynen şimdi böyle kıl kökleri kocaman kocaman oluyor makinayla alınca. Kocaman kök çıkıyor çünkü :kızgın:

Aynen bende jiletle tam temizlik sağlayamıyorum. Küçükken jilete başvuran aklıma kızıyorum zaten. Evet benim bacaklarım elhamdulillah pürüzsüzdü. Makina bi süre sonra sorun yapmaya başladı. Sonra ağdaya başladım. O bölgeye de makinaya almamın nedeni en azından azalsın da öyle çaba göstereyim diye. Çünkü hakikaten baş edemedim. Ama ağda da yapamadım. Nasıl acıdı. Sıktım dişimi asıldım ama gelmedi kızlar. Niye olur ki orası esnek diye mi ki? :KK61::mad: Ama evet arkadaşım. Aynen şimdi böyle kıl kökleri kocaman kocaman oluyor makinayla alınca. Kocaman kök çıkıyor çünkü :kızgın:
Ben jiletle kisaltip oyle alcam canim bakalim oyle nasil olacak

Bi dene bakalım. Bende makasla kısaltıp almayı denedim de olmadı. İnşallah başarabilirsin :KK66: başka bi yol yöntem bulursan haber et :)

oof ben de cok kiziyorum jilete basvurmama. Bide bacaklarda makine yapiyorum senelerdir ama hakikaten siyah nokta nokta olmaya basladilar yaaa. Oof bide bu cikti

X