Genital bölgeye ağda

Benim ak pak bacaklarımı batık yaptı makina. onu gecirecem diye ne çektim. Ama hepsi geçti çok şükür eski halini aldı. Karışımıyım ama tüyler çıkarken çok fena. Ya şey düşünüyorum aslında. Bu sömestrda alacaktım da son anda param kalmadı. Benim epilasyon taa annemin gelinliğinden. Yani hantal eski. Çok acıtıyor. Acaba yenilerinden alsam fayda eder mi mi acıtmasan yapar mı ki? Gerci artık lazer düşünüyorum ama :KK14:
:KK51:

Benim ak pak bacaklarımı batık yaptı makina. onu gecirecem diye ne çektim. Ama hepsi geçti çok şükür eski halini aldı. Karışımıyım ama tüyler çıkarken çok fena. Ya şey düşünüyorum aslında. Bu sömestrda alacaktım da son anda param kalmadı. Benim epilasyon taa annemin gelinliğinden. Yani hantal eski. Çok acıtıyor. Acaba yenilerinden alsam fayda eder mi mi acıtmasan yapar mı ki? Gerci artık lazer düşünüyorum ama :KK14:
:KK51:

canim onu bilmem ama batiklara nasil cozum buldun?? Sert sekilde lifleme ile mi?
Lazer derken de philipsin falan mi alip kendin yapcaksin yoksa bi merkezde mi yaptiracaksin?

Yok Bi merkezde yaptıracam inşallah. Şöyle yazı bi atlatalım. İnşallah yani öyle tasarladım kafamda. Ya batıklar Benin şöyle oldu. Ben öyle tahmin ediyorum yani. Bacaklarımda çatlakların belirmeye başladı. Bende koşa koşa gittim badem yağı aldım. Ondan sonra diye düşünüyorum tüylerim kalınlaşmaya başladı. Bacaklarımın her yeri aşırı tüylü değildir Zaten benim. İncedir bi de kalınlaşınca bi de makinayla alınca Allahım deliler gbi kaşındı. Yara yapım kaşıyacak diye. Sivilcelenfi. Batıklar oldu. Derimin altında kıl görüyordum ya. Ama bissürü şey yaptım. Doktora gittim dedim böyle böyle. Benim kolumun içi gbi olurdu bacaklarım. Losyon verdi. Hazırlattım onunla sildim. İki tane krem verdi. Onunla sorunlu bölgeleri üzerini kapatacak şekilde sürdüm tabaka gbi. Sonra sık sık ağda yaptım. Ağdadan sonra da bi kac gün limon suyu tuz yaptım incelsin diye. Sık sık böyle kese yaptım ama sert keseyle yaptım. Nemlendirici kullandım. Limon suyu filan yaptıktan sonra sodayla yıkadım. Hemen toparladı çok şükür arkadasım. Hangisinin faydası oldu bilmiyorum sa kremler işe yaradı

Benim de nevrim dönmüştü o zaman. :KK53::confused::KK70: Ama gecti çok şükür. Allah başka dert başka hastalık vermesin tabi. Ya bu zamana kadar da hic lazerle ilgili öyle aman aman bi araştırma yapmadım. Bilmiyorum alexi filan hani :KK43: bende şimdi buralardan filan bakıyorum

Canim ben gitmistim lazere ama alex pahali oldugu icin verememistim o kadar para.
Baska bi cihazdi benimki. Su an ismini hatirlamiyorum bile. Sadece ust bacaktakilerde azalma oldu. Gerisi komple cikiyor yine eskisi gibi.

arkadaşlar sizin yaşadıklarınızı aynen bende yaşadım yıllarca jilet tüy dökücü. insan evlenince daha zor oluyomuş. Bi gün gittim kuaföre kız yapıştırdı çekti bu mu yani dedim. emla falan hiç bişey kullanmadım. Bi zaman gittim ama boşuna gitmişim. kendim konserve ısıtıcı makine aldım. ağdam da KALIP AĞDA. kızlar inanın kuaförlerin yaptıkları çok acıtıyor bunun yanında. tavsiyem al bi makine kır ağdayı at içine. al aynayı yanına sür ve elinle çek harika bişey.acı sıfır. aşağılar daha kolay oluyo inan bana

Yani ağrı eşiğin çok düşük olsa bile bunu kolaylıkla yapabilirsin çünkü derine yapışmıyor ben ağdayı asla beceremem derken şimdi tertemiz yapıyorum heryerimi. mutlaka denemelisiniz

Ama acıyor ki. Gözlerimi kapatıyorum acısından geçtim. Asıldığımda gelmiyor benim sorunum o :KK43: gelse sıkacam dişimi. Ama benim hazır bant ağda

arkadaşlar sizin yaşadıklarınızı aynen bende yaşadım yıllarca jilet tüy dökücü. insan evlenince daha zor oluyomuş. Bi gün gittim kuaföre kız yapıştırdı çekti bu mu yani dedim. emla falan hiç bişey kullanmadım. Bi zaman gittim ama boşuna gitmişim. kendim konserve ısıtıcı makine aldım. ağdam da KALIP AĞDA. kızlar inanın kuaförlerin yaptıkları çok acıtıyor bunun yanında. tavsiyem al bi makine kır ağdayı at içine. al aynayı yanına sür ve elinle çek harika bişey.acı sıfır. aşağılar daha kolay oluyo inan bana
Kullandığınız ürünler ne acaba. Bende var ama ben mi beceremiyorum

Bi kaç gündür giremedim o yüzden yeni gördüm. kavanoz ağda ısıtıcısı olarak satılıyor ondan aldım ama kavanoz ağda kullanmıyorum çünkü kavanoz ağda gerçekten çekmesi bana da zor geliyor. içine bi bezelye konserve si tenekesi koydum. kalıp ağda satılıyor ben milyoncudan aldım öyle dandik bi marka değil. konserve tenekenin içine kalıp ağdayı yere vurarak kırdım içine bir kaç parça attım makine zaten 15 dk falan ısıtıyor çok koymadığım için tabi. Sonra belli dereceye getiriyorum donmasın diye. o konserve ağda lar gibi çekmesi zor değil. elle çekiliyor.

Screenshot_2017-05-31-10-24-18-1.png
kalıp ağda böyle birşey yani yanlış anlaşılmasın netten buldum resmi ben başka marka kullandım tabi.

bir de pudralısını aldım pembe renk o hassas ciltler için yani yüz bölgesi ve genital bölge için. inşallah yardımcı olabilmişimdir. kim korkar ağdadan :KK49:

Kızlar bende bu durumdan muzdaribim.
Yıllardır jilete çok alıstım ve jiletin kararma yapmasından şikayetciyim, bugun ağda yaptım diyorum keske jiletle alıp bi kac gun bekleyip yapsaymısım ağdayı:KK43: fena haldeyim valla çekiyorum ağda bandı boş hatta ağda orda kalmış filan neler çektim bugun yarım yamalak aldım aşırı yanıyo devam edemedim yarın anestol alıp devam edeceğim ama anestolde kimisinde işe yarıyor kimisinde yaramıyor diyolar yokmu bunun daha acısız bir yolu ya

Bide bu el ile çekilen ağdanın adı nee? Ben arastırdım inci ağda diye bisey var ama pahalı geldi bana

inci ağda değil benim dediğim o pahalı. kalıp ağda olarak geçiyor ya da folyo ağda.uygun bişey ben milyoncudan 14 tl ye aldım ama kuaför malezemeleri satan yerlerde 8 lira civarı. bu diğer ağda lar gibi tenine yapışmıyor o yüzden çekmesi kolay. Ben asla yapamam derdim düşün artık

X