Gerçekten seven erkek nasıl anlaşılır? Size nasıl itiraf edildi?

Ben o konuyu okumadım.Bilmiyom.Koçlar sabırsız olurlar.Dikkat et ..................
Elde ettikleri anda bırakmaları bir olur................................................

Ben o konuyu okumadım.Bilmiyom.Koçlar sabırsız olurlar.Dikkat et ..................
Elde ettikleri anda bırakmaları bir olur................................................

bu tam tersi COK SABIRLI, bende buna sastim abla. hatta ona bahsettim forumdaki ablalar koc burcunu yazdi sok oldum dedim, sendemi ukalasin sabirsizsin cabuk bikansin dedim, yoooooo dedi tam tersi dedi, ben cok sabirliyimdir dedi, ama belli oluyor, 1 bucuk aydir konusuyoruz. cok nadir konusan biri.
bi baska koc burcu biriyle konusuyordum ben 3 ay önce, o tam bir koctu, SABIRSIZZ ukalaa. ama bu simdiki öle degil asla. cok sabirli hayret ettim.
herkes ayni degildir abla unutmayalim

Tabikide doğru.Ben sadece sorduğun için söyledim...............
Unutmaki daha tanışmadın bile.Peki doğum gününde birşey alacakmısın ona?.............................

Tabikide doğru.Ben sadece sorduğun için söyledim...............
Unutmaki daha tanışmadın bile.Peki doğum gününde birşey alacakmısın ona?.............................

evet daha tanimiyorum henüz...
valla onuda sorucaktim size... birsey alsammi????? henüz 1 bucuk aydir taniyorum... kücük birsey de olsa almalimiyim????? ve NE?

ayip olurmu birsey almazsam? hesabi ona mi ödettirmeliyim bulustugumda birseyler ictigimizde?

ılk tanışmanız da olacak ogün değilmi?ıki şeyi birden kutlayacaksınız yani.
Ufak birşey alabilirsin ona,hem ogünün hatırası olur....................................

herkesin sevgisini ifade ediş şekli farklıdır.
bazıları açık açık söyler,bazıları da hareketleriyle belli eder...
bazısı çok sıkcak davranır,bazısı daha mesafeli...
bazısı sürekli arar sorar,bazısı daha az ilgilidr...
sevgiyi sadece içinde yaşayan kişi anlar.

İlk tanışmanız da olacak ogün değilmi?İki şeyi birden kutlayacaksınız yani.
Ufak birşey alabilirsin ona,hem ogünün hatırası olur....................................

birsey al diyorsun yani...
peki ne alabilirim?
sigara icseydi cakmak alirdim güzel, ama icmiyor...

Küçük bir anahtarlık alabilirsin örneğin.Yada tuttuğu takımı biliyorsan onagörede birşey
seçebilirsin.Ufak ama gönülalıcı olmasına dikkat et............................................

Küçük bir anahtarlık alabilirsin örneğin.Yada tuttuğu takımı biliyorsan onagörede birşey
seçebilirsin.Ufak ama gönülalıcı olmasına dikkat et............................................

GALATASARAYLI kendisi, bende :)
baya bi fanatik... ben ozaman türk pazarina gideyim cumartesi ordan bakayim birsey... anahtarlik iyi fikir, veya muskali kolye? veya $ik bir bileklik? ama gümüs degil, normal birsey?
bilmiyorum yaa....

ıyi düşünmüşsün.Sıkma kendini rahat ol.Ufak bir hediye sadece ogünün anısıda olacak çünkü...............

ya ben güvenmekten sevmekten korkuyorum :KK43: duygularimi ifade edemiyorum. karsi taraf baya bi ugrasmasi lazim kalbimi kazanmasi icin,. ama cok iyi biri...

kuzucum bu duygularını zamnla yenersin..bir anda güvenmek olmaz zaten..

madem dogumgunu sende hedıye alabılırsın

bır erkegın sevgısını anlman ıcınde zamana ıhtıyacın var
her erkek sevgısını farklı ıfade edebılır
kımı sozlerıyle kımı hareketlerıyle kımı hedıyelerle vs

ben esımle tanıstıktan 15 gun sonra yurt dısına gıttım,8 ay kalıcaktım
canımın bulundugum ulkeye gelmesı bana olan sevgısını anlamama yardımcı olmustuŞeniz
donustede dugun hazırlıklarına baslamıstık bıleee:teytey:
ayyy cok guzel gunlerdı yaaaa

Heyecanlımısın?Onun yüzünü gördünmü hiç?............................
kendisi günde 2-3 tane sigara iciyormus ve yakinda birakacagini söyledi az önce sms ile.
ben ona cakmak alayim güzel birsey? sonra verirkende kücük bi espiri yaparim, BUNU DAHA COK ICESIN DIYE ALMADIM, HATIRA ICIN ALDIM derim :)
cakmak iyi mi sizcee ??????

heyecanliyim tabi :) evet gördüm tabi yüzünü, birinin yüzünü görmeden nasil konusayimki :)

konunuz içerik nedeniyle"aşk hikâyeleriniz" bölümüne taşındı bilginize

herkesin sevgisi farklıdır...zamanla tanıyınca anlarsın seviyormu sevmiyormu diye....
en kolay yolu senin zor zamanında yanındaysa............

hediye olarak az önce ögle tatilinde buldum. ANAHTARLIK: Kiz melek, kolunda SENI KORUYACAGIM yaziyor. ve kiyafetinin üstündede KOC, KOC burcu kendisi. bide kiyafetinde M harfi olanida vardi, hatta A (aylin) diye alcaktim cok özel kacardi sanirim... Koc gayet iyi birinci basit hediye olarak hatira olarak?
dogrumu yap,misim?

selam arkadaşlar ben aranıza bugün katıldım ve acemiyim:)msjlara bakamassam kusuruma bakmayın ama öğrenicem azimliyim :) arkadaşlar benim başımdan kötü bi evlilik geçti sevildiğimi düşündüm ve tam bir kadın mücadelesi verdim yuvam için ama olmadı biteli üç yıl oldu ve kimseyle artık olmaz derken hayatımın erkeğine rastladım bi rüya gibi benim size tavsiyem erkeklere ççok fazla sevdiğinizi belli etmeyin ve hayatınızın merkezi yapmayın bu biraz zor ama olması gereken bişey her zaman güçlü görünmek zorundayız bazı erkekler sevdiklerini söylemekten hoşlanmazlar erkeklik egosu işte ama davranışlarından bunu anlamak o kadar kolayki bence böylesi daha güzel...Bi düşünsenize zırt pırt seni seviyorum diyen bi adam bi yerden sonra kesin fire verir çünkü bunu söyleyen bi aadam açıklarını bu sözle kapatır....Ama öbür türlü bi adam bunu davranışlarından sana olan ilgisinden belli eder bunu söylemesine gerek yoktur ve bence böyle bi ilişki her daim daha sağlıklı olur ..Size anlatıcak o kadar konular varki neyse yavaş yavaş açılıcam bende:))

valla güven veren sahiplenen her durumda yanında olan anlayışlı çok sık olmasada güzel sürprizler yapan seni seviyorum diyebilen (çok sık olmasada olur) erkek bence seviyordur yaa :KK70:

X