Gerçekten seven erkek nasıl anlaşılır? Size nasıl itiraf edildi?

Üzülerek söylüyorumki, malesef öyle bir erkek yok artık günümüzde..

aşklar hep yalan olmuş...

herkes menfaat peşinde....:97:

sanırım beni seviyor:) ve sanırım çok fazla.. telefon numarsınde bile isimlerimiz var. gidip bulmuş:S mesela ayşe diyelim adım: 2973

babam diyoki seven erkek sevdiğine dokunmaz kızın geleceğini düşünür ya evlenemzsek ne yapar diye düşünür diyo

ama bana aman sakın güvenmeyelim yanlış yapmayalım diye uyduruyo gibime geliyo:KK52:

insan sevince dokunmak istiyo yaniii:KK69:

babam diyoki seven erkek sevdiğine dokunmaz kızın geleceğini düşünür ya evlenemzsek ne yapar diye düşünür diyo

ama bana aman sakın güvenmeyelim yanlış yapmayalım diye uyduruyo gibime geliyo:KK52:

dokunur ellemez:KK70: seven insan ya evlenmezsek die düşüncez.. evlenicez der..

Son düzenleme:

aileler hep böyle ya:KK1:.dokunulmazmı.bir el tutuşunun bile o kadar manası varki:KK31::KK31:

aileler hep böyle ya:KK1:.dokunulmazmı.bir el tutuşunun bile o kadar manası varki:KK31::KK31:

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Benimde karşıma öyle biri çıktı ki...
Ben ona aşık olmak istemiyorum.Sonu iyi olmayacak korkuyorum.

seven hoşlanan erkek hemen açılamaz, gözlerini kaçırır falan diye biliyorum :/ benmde ilk buluşmam olcak bakalım benden hoşlancakmı :/
bide şöyle bi taktik biliyorum, gözlerinin içine bakın 5 sn kitlenin gözlerine eğer birden kaçırır başka yere bakarsa veya davranısları değişirse utanıyor cekiniyor demektir buda hoşlandığı anlamına gelir. umarım benim buluşcaım cocuktada böyle olur :/

Ya arkadaslar gercekten seven bir erkegi nasil anlayabilirim?
Annem diyorki, seven erkek CEKINIR, hemen öle lap diye Seviyorum demez, onu söylemeye bile cekinir.
Ve uzun bi tanismanin ardindan Seviyorum derse ok, ama 2 hafta icinde Seviyorum derse süphe duy derdi.

Sizce nasil olur Gercekten Seven erkek?
Sizler nisanlinizin sevgilinizin eslerinizin sevgisini nasil anladiniz?
Nasil itirafta bulundu cok merak ediyorum???? Ilk sevdigini nasil söyledi? (davranislar hareketler dahil):asigim:

buda muamma ya bizim bir arkadaş vardı çocukla kafede tanıştılar çocuk 2 günde seni seviyorum falan dedi kız o zamanlar 17 çocuk da 19 yaşında bir astsubaydı. şimdi 10 yılı geçmiştir evliler hemen bir iki yıl içinde evlendiler 2 de çocukları var mutlular..

merhaba kızlar ben yeni katıldım ismim eziza bugün moralim bozuk erkek arkadaşıma beni ihmal ediyon dedim bana bu şekilde cevap verdi of ya çalışıyorum ben çok bozuldum buna

sana kendınden cok deger verır küçük testler uygula hastayım de bakalım napıo

Ya arkadaslar gercekten seven bir erkegi nasil anlayabilirim?
Annem diyorki, seven erkek CEKINIR, hemen öle lap diye Seviyorum demez, onu söylemeye bile cekinir.
Ve uzun bi tanismanin ardindan Seviyorum derse ok, ama 2 hafta icinde Seviyorum derse süphe duy derdi.

Sizce nasil olur Gercekten Seven erkek?
Sizler nisanlinizin sevgilinizin eslerinizin sevgisini nasil anladiniz?
Nasil itirafta bulundu cok merak ediyorum???? Ilk sevdigini nasil söyledi? (davranislar hareketler dahil):asigim:

Kesinlikle çok doğru söylemiş annen. önce uzun bir arkadaşlık, tanışıklık ve mesafe hemde çokça. sonra eğer uygunsanız birbiriniz için ve duygusal etkileşim varsa neden olmasın...

değer kıymet veriyorsa gerçektende seviyor demektir

herşey karşılıklı ise gerçek aşk budur işte

Bana da seven erkek çekinir gibi geliyor, daha doğrusu duygu konusunda çekinir. Mesela normal arkadaşım olan erkeklerle çok rahat yazışırız, araşırız, kimse birbirini yanlış anlamaz. Ama ne zaman hoşlandığım biri olsa, onun da az çok benden hoşlandığını hissetsem, işte o zaman rahatça konuşup yazışmalar olmuyor. Bi naber demek bile olay haline geliyor. Ve muhabbet arttıkça buluşma teklifi falan yapmak kolay iken, duygusal konulara girmek zor oluyor. Erkek sevdiğine kıyamaz lafına da katılmıyorum. "Kıymak" ne demek, evlenince "kıyacak" o zaman sevdiğine? Fiziksel yakınlaşma daha kolay iken, duygusal yakınlaşma daha zor ise, yani adam sizden çekiniyor ise o zaman bence gerçekten hoşlanıyordur. Çoğu kadın tam tersini düşünür; ama bence erkeğin amacı sadece uçkur olsaydı, o zaman yakınlaştığı kişiden alacağını almış olup daha rahat olurdu. Tam tersi rahat olamayıp, hala çekiniyor ise seviyordur. Duygusal olarak elde etmek, fiziksel olarak elde etmekten daha zor çünkü, tabi bu "kıymak" olarak görmeyenlerin için. Bir de "gerçekten sevmek" kavramı herkese göre değişir. Kimisine göre hayatını adamaktır, kimisi de sadece sevsin yeter der.

Evet bu bahsettikleriniz seven erkek... Ama aşık erkekle alakası yok aşık adam uzun süre sonra aşık olmaz en başta aşık olur, sabitlenir, tutulur

Yazmakla da pek açıklanabilecek bir durum da değil ki,herkese göre farklı olabilir bu durum,ancak sen anlarsın seviyor yada sevmiyor?

Bana göre bazı özellikerinden ötürü seviyorsun başkasına göre basit gelir bunlar herkez yapıyor der:)Gerçekten seviyorsa bunu belli eder .

benim eşimin aldattığını uzun zamandır düşünüyordum ancak birkac sefer dile getirmeme rağmen tersledi ve şiddet uygulamaya kalktı ben cok fal baktırırım ve bakmasınıda severim. bir gün hocaya gitmemi söyledi arkadasım ve aradan aylar gecti dayanamadım itiraf ettiremediğim için gittim hoca kadın oldugunu ve yakın oldugunu soyledi inanmadım arkadasımı tarıf etti bana birşey demedim birdaha aramamıstım hocayı söyledikleri doğru imiş şimdi boşanıyoruz ne yapmalıyım

X