Gercekten seviyormu yoksa bosanmalimiyim?

boşanmaya karar vermekle en doğrusunu yapmışsınız....
ayıp yaaaaa
insan evladısın,bu kadar eziklenir mi!!!

Sonuna kadar okudum. Sorun yok bu konuda :)

Gel gelelim asıl konuya. Kocan tam bi odun kusura bakma cnm. O odunun yaninda 5 dakika daha kalman hata.
hakaret var, psikolojik baski var, rencide etme var ve sen daha algilayamamisin ama seni sevmiyor tahminim baskasi da var.

Kocanın elle tutulur iyi bir yani yok. Hoş koca demeye dilim bile varmıyor ya neyse.

Ayrica bu erkekler kendine bakmaz duba gibi gezerler. Karilari da hem cocuk dogursun, hem fizigi tas gibi olsun, hem ewe baksin, hem cocuga baksın, hemde gonlumu etsin derler ya iste vuna cok bozuluyorum.

Demezler mi arkadas, e sen karini tas gibi manken isterken iyi de o karilar da karsisinda gerard butler istemez mi?

Ne gicigim bu tarz adamlara.

Not: kari kelimesini kocanin esi madabinda kullandim. Yoksa normalde kadin kullanirim :KK66:

Demem o ki dehle.

ben o kadar şaşırdım ki acaba gizlediği bir şeyler var , işin içinde bir iş varda o yüzden sizi kendinden mi soğutuyo diye dusundum resmen
Eğer bu kişi gerçekse bence kendini yetersiz görüyo sizi kendinden üstün görüyo bu yuzden bunu gizlemek kabullenmemek içinde sureklı sizi eziyor. Yani kendindeki yetersizliği görmemek için sizin kusurlarınızı yuzunuze vurup duruyor . psikolojık tedavi şart kesinlikle boyle bir insana

Evet gercekten ciddi psikoljik sorunlari var. Sadece bana böyle yapmiyor cevresindeki herkese yapiyor kimseyi begenmiyor ki ailesinede saygisiz onlara da öyle davraniyor arkadaslariyla da irtibari kesti kimseyi begenmiyor herkese öyle. Simdi de benim hakkimda diyormus "o inat yapiyor bende yapiyorum o yüzden o bana öyle yapti diye bende inadina esyalarini paketledim, sözümü dinlemiyor hala üstüne basina dikkat etmiyor diyor renkli giyiniyor diyor" bu insan gercekten rahatsiz geri dönecegimi düsünüyor kiziyormus "Durduk yere babasinin evine gitti diye" inanamiyorum hicbirsey anlamamis ve anlamayacak sanirim malesef.

allah yardimcin olsun üzüldüm okurken:KK43:
Bu adam kimseyi sevemez hiç de mutlu olamaz
Seni de uzmesine izin verme bence:KK43:
Ama Allahın sopası yok o seni begenmediginin cezasını çeker gorur gününü o zaman. Seni ararsa da bulamaz bu sefer En Büyük KK

Hepsini okumadım, ilk paragraf yetti bana başlığı cevaplamaya. Tabiki sevmiyor eşin seni, psikoloijk sorunları var gibi. evin icini insan yaşamıyormuş gibi hayal ediyormuş, evi terkette hayali gerçekleşsin adamcağızın, zira kendisi insan değil

Tam ben kabul etmisken cok kararliyken simdi birden mesajlar yazmaya basliyor bosanmicam özür dilerim diye ya. Bosamicam diyor inatla suan sadece beni birakmasini istiyorum aklim karisip bi salaklik edip ona inanip onu affetmeden.

Tam ben kabul etmisken cok kararliyken simdi birden mesajlar yazmaya basliyor bosanmicam özür dilerim diye ya. Bosamicam diyor inatla suan sadece beni birakmasini istiyorum aklim karisip bi salaklik edip ona inanip onu affetmeden.
Sakın inanma bence yeşil ışık yakma.demistim sana arar diye.boyle bu tipler eger yok bosanmam diyosan bile yüz verme bence burnu surtsun ciddeyitini anlasın.sen simdi hayir olmaz artık dedikçe tehditlerede basliycaktir.tecrubeyle sabit ne yazikki

Sakın inanma bence yeşil ışık yakma.demistim sana arar diye.boyle bu tipler eger yok bosanmam diyosan bile yüz verme bence burnu surtsun ciddeyitini anlasın.sen simdi hayir olmaz artık dedikçe tehditlerede basliycaktir.tecrubeyle sabit ne yazikki

Gercekten artik affetmek istemiyorum ama sanirim benimde psikolojim iyice bozuldu cünkü icimde anlam veremedigim bir acima hissi var ona karsi bilmiyorum neden böyle hic geri dönerim mutlu oluruz diye düsünemiyorum artik kalbim onu itiyor ama düsünüyorum yazik yapa yanliz kalcak degerimi sonradan anlayacak üzülcek aglayacak diye. Onun o halde oldugunu düsündügümde ben cok üzülüyorum ama onunla hayat istemiyorum artik. Anlam veremiyorum bu duyguya neden böyle birsey var icimde acaba :KK43:

Gercekten artik affetmek istemiyorum ama sanirim benimde psikolojim iyice bozuldu cünkü icimde anlam veremedigim bir acima hissi var ona karsi bilmiyorum neden böyle hic geri dönerim mutlu oluruz diye düsünemiyorum artik kalbim onu itiyor ama düsünüyorum yazik yapa yanliz kalcak degerimi sonradan anlayacak üzülcek aglayacak diye. Onun o halde oldugunu düsündügümde ben cok üzülüyorum ama onunla hayat istemiyorum artik. Anlam veremiyorum bu duyguya neden böyle birsey var icimde acaba :KK43:

acırsınız tabi ben bile acıdım buradan kendisine zavallı bir ruh hastası çünkü.ama sizin tek bir hayatınız var.hem ileride çocuklarınız olursa onlarında psikolojisini bozar size yaptıklarının aynısını onlara da yapacak çünkü.benim rahmetli olmuş çok yakından tanıdığım birisi vardı,aynı bu karakterde. başta eşi olmak üzere kimseyi beğenmez hor görür ,herkesi eleştirir.ama kendisinin elle tutulur hiç bir meziyeti de yoktur.çocuklarından torunlarına kadar hepsini strese sokmuştur ölene dek.kendinizi düşünmüyorsanız ilerideki çocuklarınızı düşünün,yalvarsa da geri dönmeyin.buraya yazdıklarınızı okuyun tekrar tekrar ,unutmamak için.

Ya bu "içkisi yok,kumarı yok,aldatmadı,dayak yok" olayını anlamıyorum gerçekten. İnsan olmak veya iyi bir eş olmak bununla mı sınırlı diye düşünüyor bazı insancıklar. Sen bu oyunlara hiç gelme canım. İstediği kadar af dilesin sakın başkalarının lafına bakıp hadi bi şans vereyim deme. Kişilik yapısı bozuk çünkü değiştiremezsin. Ailesine bile böyle davranıyormuş. Suçluluk psikolojisi yaratacaklar kulak asma sakına.
Bizde hakaret yoktu ama bana da aynı şeyi yaptılar dinlemedim. Ne olursa olsun dedim gözümü kapattım. Allaha şükür şu an çok mutluyum. Yarın ne olacak tabi kimse bilemez ama bugününü zindan etmeye gerek yok :KK66:

Bu tip adamlar kimseyi sevmez ki çünkü kendisini sevmiyor .

sola geç sağdan erkek geliyooo,sağa geç soldan erkek geliyo diyen bi tek benim ex kocamdır diye düşünüyodum.. vay be bu numunelerden başka da varmış.. bunların psikolojisi bozuk canım. kendilerini ezik bizi üstün görüyolar aslında bu yüzden eleştirerek hakaret ederler bizi değersizleştirme çabasındalar. boşver sakın acıma affetme o sana acıdı mı yaaaa

Okudum hepsini.
Bu adami duzelmis olsa bile hatalarindan kaci duzelmistir acaba sahiden?
Gereksiz asiri temizlik tikimi, seni namussuz olarak gormesimi. Herkesin ortasinda sana bagirmasimi. Seni cinsel obje olarak gormesimi. Senin vucudunu binde bir bile begenmemesi.

Dusunursen evet, zamana birakmis.
Ve kendiyle savasmi onun tabiriyle, su an seni seviyorjm diye biliyor. Belki duzelir diye bi umit var.
Ama ben senin yerinde olsaydim, ne kadr duzelebilirki bu adam diye tartardim.
O kadr olumsuz durum varki.
Bu kadr seyden snra seni seviyrum cumlesine yanit olarak : smdi ben seni sevmiyorm derdim.

yazık hayatınızı bu adamı düzeltmeye çalışarak harcamayın düzelmez olan size olur gençsiniz daha yolun başındasınız zararın neresinden dönülürse kardır diyin...

Benden sana çok önemli bir tavsiye:affetsen de çocuk yapma. Dikkatli ol yani.
Bu adam seni hak etmiyor onu da söylemiş olayım. Çok yıpranmışsın şuan kim ne derse desin bu kafa karışıklığında sindiremiyorsun. Azcık rahatlamaya çalış kendini dinle canım.

X