Gercekten seviyormu yoksa bosanmalimiyim?

suan hala babamin evindeyim esim birkac gün önce kardesimle konusup beni sevdigini özledigini beni birakmak istemedigini söylemis ben kararliyim geri dönmemeye ama nedense arada sirada aklima geliyor üzülüyor agliyorum iyi günler geliyor aklima sonra yine kendimi toparliyorum acaba böyle olmasi normalmi? bütün yaptiklarindan sonra ben bile sasiriyorum nasil böye düsünüyorum diye ama elimde degil ve cok tuhaf ama ona aciyorum onun o evde yapa yanliz oldugunu düsününce ve beni gercekten özlüyormudur acaba diye düsünüyorum icim aciyor cok kötü bir duydu :KK43: ama ona asla geri dönmem

Normal yasadiklarin, cok normal. Bende ayniyim cünkü. Acima hissi kapliyor, güzel günler azda olsa onlar geliyor aklima, yasadiklarimiz ve yasayacaklarimizi, bosandigimizda bir daha asla görüsmeyecegimiz vs vs. Esinin ailesi yok mu orda? Benim esimde yalniz burda, ama is arkadaslari var destek oluyorlardir. Ilk zamanlar daha cok üzülüyordum, hatta ne yiyor ne iciyor diyordum, ama artik o yeme icme faslini gectim, acindan ölmez kimse, yapsin yesin.
Acima hissi gelince dua et Allah'a bol bol.

Saçmaaaalaaamaaa şu yazdıklarını bide kendin oku, delimisin sana deliler gibi aşıkkkk resmen.
Ya Allah aşkına bu soruyu nasıl sorabiliyosun adam sana zerre değer vermiyo nasl bu kadar gurursuzsun? Hala savaşsn falan istiyosun bide gerçekten şaka gibi. Lütfen adamı boşama yakasına yapış belki bi gün sever sen sakıb umudunu kaybetme

Senin icin zor biliyorum.
Lakin kendine saygin oldugunu varsayarak o sahisa geri dönmeyeceğini umit ediyorum.

Bacım sen gerçekten soruyor musun bize ne yapmalıyım diye? Bir de boşanmayalım diye ısrar etmesini mi bekliyorsun? Daha 25 yaşındaymışsın bir de boşan gitsin bu ruh hastası psikopattan. Aman 2 gün sonra 'barıştık, değişeceğine söz verdi, yaaa öyle demeyin kocama' diye gelme de...

Gelinlignle sana çirkin dediğinde gitmen lazımdı :KK43:

X