Geri çekilme yöntemi ile hamile kalan var mı?

Arkadaşlar bu yöntemle hamile kalan var mı acaba?Benim cok yakın bir arkadaşım bebiş istiyor fakat eşi istemiyor ve bu yöntemle korunuyor...O da merak edip bana sordu ne yapabilirim diye...Kazayla olur mu diyo...
Bende size danışmak istedim...Çünkü benim pek bilgim yok...
varrrr....bennnnnnnnnn....bu yöntemi kullanıyrduk ilk bebişi istedik bıraktık 3ay sonra hamile kaldım.9aylık bir oglum var ama dogumdan sonra yine aynı yöntemi kullandık şimdide kazayla hamile kaldım 4aylık.kesinlikle ammmaaaaa kesinlikle tavsiye etmiyorummm.tabi bebik istemeyenlere.zaten bu bişr korunma yöntami degilde işte biz kullandık.

mrb.ben uzun.zamandir takip ediyorum ama yeni uye oldum.esimle geri cekme islemi ile.korunuyoruz ama zevk suyuylada hamile kalina bilecegni soyluyorlar ama.esim.kendinden.emin adetim 2 gun gecti ama yumirtaliklarmda hasta olvkmisim.gibi agri var bugun disciye gittim dis cekimi icin rontgen cektirmemi soyliynce vaz gectim.cektirtmektn hamile.olma.olasiligm.varmi acaba disimde.cok kotu.s

Arkadaşlar bu yöntemle hamile kalan var mı acaba?Benim cok yakın bir arkadaşım bebiş istiyor fakat eşi istemiyor ve bu yöntemle korunuyor...O da merak edip bana sordu ne yapabilirim diye...Kazayla olur mu diyo...

Evet, bu şekilde de hamile olunabilir ama bir insanın eşini b u şekilde kandırması ne kadar doğru !!!

Aksine çok yüksek bir ihtimal.

"boşalma öncesinde erkeklerde halk arasında zevk suyu olarak da adlandırılan sıvının da içerisinde de sperm hücrelerinin bulunabileceğidir. Bu sıvı penis ereksiyon halindeyken ve boşalmadan çok önce salgılanır, çok az bir miktar sıvı olmasına rağmen içerisinde az sayıda da olsa sperm hücresi bulunma ihtimali vardır. Bu risk, özellikle arka arkaya yapılan iki ilişkiden ikincisi için çok yüksektir. "

Memorial Hastanesi Üroloji Bölümü’nden Uzm. Dr. Bülent Altay

Biz de eşimle çoğunlukla prezervatif olmak üzere bazen de geri çekilme yöntemini kullanıyoruz. iki gün önce geri çekilme yöntemiyle iki defa arka arkaya ilişkiye girdik normalde eşim henüz çocuk istemediği için pek bu yöntemi kullanmazdı açıkçası ama evde prezervatif kalmadığı için mecbur kaldık ve nedense hiç çocuk olur mu olmaz mı diye düşünmedik bile. ben ertesi günü fark ettim ki yumurtlama zamanıma denk gelmiş olabilir. sat 11 marttı genelde 28 günde bir adet olurum 25 inde ilişkiye girmiştik yani tam 14.günde. 2,5 yıllık evliyiz artık yavaş yavaş çocuk düşünmeye başlamıştık ama yaz aylarında denemeye başlarız diye düşünüyorduk. Acaba hamile kalmış olabilir miyim olasılık nedir sizce kızlar??? :KK52:

Biz de eşimle çoğunlukla prezervatif olmak üzere bazen de geri çekilme yöntemini kullanıyoruz. iki gün önce geri çekilme yöntemiyle iki defa arka arkaya ilişkiye girdik normalde eşim henüz çocuk istemediği için pek bu yöntemi kullanmazdı açıkçası ama evde prezervatif kalmadığı için mecbur kaldık ve nedense hiç çocuk olur mu olmaz mı diye düşünmedik bile. ben ertesi günü fark ettim ki yumurtlama zamanıma denk gelmiş olabilir. sat 11 marttı genelde 28 günde bir adet olurum 25 inde ilişkiye girmiştik yani tam 14.günde. 2,5 yıllık evliyiz artık yavaş yavaş çocuk düşünmeye başlamıştık ama yaz aylarında denemeye başlarız diye düşünüyorduk. Acaba hamile kalmış olabilir miyim olasılık nedir sizce kızlar??? :KK52:

yazmış olduğum yoruma herhangi bir cevap gelmedi ama bu forumu okuyanları aydınlatmak açısından yazmak istedim evet yumurtlama döneminizde geri çekme yöntemiyle ilişkiye girerseniz hamile kalabiliyormuşsunuz hatta iki defa arka arkaya ilişkiye girerseniz ihtimal daha da yükseliyormuş. örnek olarak da kendimi gösterebilirim. bebek düşünmeyenlerin kesinlikle denememesi gereken bir yöntem...

yazmış olduğum yoruma herhangi bir cevap gelmedi ama bu forumu okuyanları aydınlatmak açısından yazmak istedim evet yumurtlama döneminizde geri çekme yöntemiyle ilişkiye girerseniz hamile kalabiliyormuşsunuz hatta iki defa arka arkaya ilişkiye girerseniz ihtimal daha da yükseliyormuş. örnek olarak da kendimi gösterebilirim. bebek düşünmeyenlerin kesinlikle denememesi gereken bir yöntem...

Hamile misin? Ben esimle hep bu sekilde birlikte oluyorum cunku prezervatifle olmuyor, dogum hapida bana zarar veriyor diye esim istemiyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hamile misin? Ben esimle hep bu sekilde birlikte oluyorum cunku prezervatifle olmuyor, dogum hapida bana zarar veriyor diye esim istemiyor.

Ewet hamileyim bizim icin supriz oldu ama 2,5 yillik evli oldugumuz ve iki uc ay sonrasi icin bebek plani yapmis oldugumuz icin biraz erken olmasi bizim icin sorun yaratmadi insallah saglikla dunyaya getirmek nasip olur. Siz henuz bebek dusunmuyosaniz bence bu yontemi kullanmayin derim

Ewet hamileyim bizim icin supriz oldu ama 2,5 yillik evli oldugumuz ve iki uc ay sonrasi icin bebek plani yapmis oldugumuz icin biraz erken olmasi bizim icin sorun yaratmadi insallah saglikla dunyaya getirmek nasip olur. Siz henuz bebek dusunmuyosaniz bence bu yontemi kullanmayin derim

Hic aklimizda yok olursa da aldiririz sanirim bunu soylemek icin erken yani olursa bilmiyorum kendimi hazir hissetmiyorum. Esimde keza bunu dile getiriyor. Bilemedim.

Ama bi yandan cok istiyorum mantikli dusununce su an olmamasi iti diyorum.
Bende bilmiyorum

Hic aklimizda yok olursa da aldiririz sanirim bunu soylemek icin erken yani olursa bilmiyorum kendimi hazir hissetmiyorum. Esimde keza bunu dile getiriyor. Bilemedim.

Ama bi yandan cok istiyorum mantikli dusununce su an olmamasi iti diyorum.
Bende bilmiyorum

Istemeden hamile kalmak sonrasinda aldirmak bunlar cok yipratici surecler korunma imkani varken bu olasiliklari gozardi etmek ne kadar dogru bilemiyorum ama ilk kez cocuk yapmaya karar verirken saglik disinda cok onemli bi problem olmadikca eger kendini hazir hissediyorsan gerisi teferruat gibi geliyor bana onemli olan hazir hissetmek. Umarim hersey gonlunce olur..

Ben de boyle hamile kaldim. Benim esimde bebek isyemiyordu ben de cokk istiyordum. Bence arkadaşının yapmasi gereken yumurtlama donemlerini takibe alsin o günleri kaçırmasın. Bir de esine fazlasıyla zevk versin ki 1-2 damla da olsa kaçsa iş tamamdır.

Ben de boyle hamile kaldim. Benim esimde bebek isyemiyordu ben de cokk istiyordum. Bence arkadaşının yapmasi gereken yumurtlama donemlerini takibe alsin o günleri kaçırmasın. Bir de esine fazlasıyla zevk versin ki 1-2 damla da olsa kaçsa iş tamamdır.

Geri çekilme yöntemiyle korundugumuzu duşündük fakat sonradan fark ettimki tam yumurtlama dönemi civarında olmuş. Reglime 5 gün kaldı ve pembe bir akintim var. Inşallah bebis yoldadir... heyecanla bekliyorum

Geri çekilme ile korunduğunu sanıp hamile kalan bir sürü insan var, olabilir yani. Bir de sürpriz oldu derler bende ona şaşarım! O bir korunma yöntemi değil zaten neden şaşırıyorsun:))

Ama eşi istemiyorsa beklesin bence. Erkekler zaten geç kabulleniyor hamileliği istese bile. Bir de istemiyorsa sorun çıkar.

evet ben öyle hamile kalan birisini tanıyorum...KENDıMıM.-))biz bir sene öyle korunduk en sonunda hamiile kaldım...şu an oğluma 6 aylık hamileyim....bu geri çekilme kesin değil yani.....))
Adet sonrası olan hafta hemen peki birliktelik olursa ?yani yumurtlama zamanı olmuyo pek ama Sperm 4 gün yasayabilirmis vucutta

Kızlar malesef bende bu şekilde hamile kaldım dedİğiniz gibi bi iki damla yetiyormuş hamile kalınmaya eşim son iki ay geri çekilme yöntemiyle korunuyoduk Allah ol derse herşekilde olur Rabbim gönlümüze göre versin

Kızlar 3 ay önce bebegimi kaybettim şimdi korunuyorum geri çekme yönyemiyle adetime 3 gün kaldı hiç adet bilirtisi yok hatta hamilelek belirtisi var acaba bu yöntemle hamile kalan var mı korkudan test yaptırmıyorm

Arkadaşlar ben 19 ekimde 2019 da doğum yaptım 40 gün kanamam oldu haliyle 3 ay geçti adet göremedim ve geri çekme yöntemi ile korunuyorduk eşimle başım dönüyor ara ara mide bulantısı çok yemek yemeye başladım sağ kasıkta batma var halsizlik yorgunluk var 1 haftad8r sizce

merhaba, çok uzun zaman olmuş ama sormak istedim. cevaplarsanız çok sevinirim:) Benim yumurtlama gününde iki kez ilişkim oldu arka arkaya ama arasında 4 saat falan var. yine de arka arkaya olmuş olur mu?

X