Geri çekilme yöntemiyle hamile kaldım aldiramiyorum evlat edindireceğim

Çocuğu evlatlık verin tabii ki bu saatten sonra başka ne düşünülür? Ama zamanı gelip de büyüdüğünde de yavriimmm diye çocuğun başını agritmayin 😒

Ben doktor olsam bende sasiririm bu cehalete.
O dusmedigine ve
Bu kim
Yasal sureyi gecmissiniz zaten tek seceneginiz kalmis devlete vermek. Ilk aylarda belirti olmamasi normal herkeste belirti olmaz ki korunmadan iliski yasadiysaniz herseyden suphelenmeliydiniz doktorun sasirdigi kisim sizin bu konudaki cahilliginizdir.
Mide bulantısı o bu kaçıncı haftada basliyo

Bu arada konunuz geçen hafta salı günü açılan konuya çok benziyor. Ada çayı detayına kadar benziyor bu kadar benzerlik tesadüf mü?

Herkeste o su bu olmuyor siz dizilerde filmlerdeki gibi yasamayin hayati biraz arastirin bu arastirmayida arkadaslariniza sorarak yapmayin belliki onlarinda bilgisi yok.
İlk aydan benim neden karnım 3 4 aylık gibi şişti indi ve ayaklarım neden ödem yapti peki ağrım vardı regl ağrısı gibi neden oldu

Sizce aldırmak mi evlat edindirmek mi mantıklı gerçekten insanlar olmayanlar çocuğu biyolojik aileden daha iyi bakiyolar ve ben istemiyorum duygum da yok ama günü geçmiş aldiramiyorum herkeste aldirinca daha kotu oluyosun diyolar sen kaldiramazdin diyolar öğrenciyim hicbi şekilde bakacak durumum yok evlenemem de bı çocuk için bunun kimseye faydası yok belirtim hiç olmadı ilk regl olmadigimda karnım şişti indi soğan suyu maydanoz suyu o bu herşey içtim ağrım çok oldu ama düşmedi regl ağrısı sandim
Aldır tabii ki doğurup terk etme sakın. Herkesin dediğine de kulak asma kürtaj karşıtı var çok fazla önemli olan burda senin ve bebeğin geleceği. Evet devlet iyi şartlar sunuyor olabilir ama asla aile olamaz.

İlk aydan benim neden karnım 3 4 aylık gibi şişti indi ve ayaklarım neden ödem yapti peki ağrım vardı regl ağrısı gibi neden oldu
Bir dusunelim hamile oldugunuz icin olabilir mi acaba bi tahmin tabi bu. Doktora deseydiniz benim korunmasiz iliskim oldu zaten ilk hamilelik oldugunu dusunur gebelik testi yapardi. Siz beklemissiniz ki mideniz bulansin basiniz donsun dizi mi cekiyosunuz? Insan adet olmayinca sogan suyu icmek yerine acaba hamile miyim diye dusunur. Burda surtundum hamile kaldim mi diye yazip surekli telas edenler var bide siz varsiniz bu ne rahatliktir.

Bende o araştırdım ve evlat hasretiyle yanıp tutuşan bı çok aile var aldirincada büyük gunahmis aldıran arkadaşlarım katılış biz diyip agliyolardi ama süreci inşallah kaldirabilirim tek basimayim
Evlilik dışı cinsel ilişkiye girip korunmazken günah mı sevap mı bakmıyosunuz da aldırırken mi aklınıza geliyo? Gideceği ailenin sağlıklı olacağı ne malum? Herkes o zaman korunmasın fırlatsın bir bebek nasıl olsak evlat edinmek isteyen bir sürü aile var. Ölene kadar o çocuğun başına gelecek her şeyden siz sorumlusunuz.

Bende o araştırdım ve evlat hasretiyle yanıp tutuşan bı çok aile var aldirincada büyük gunahmis aldıran arkadaşlarım katılış biz diyip agliyolardi ama süreci inşallah kaldirabilirim tek basimayim
Dini olarak yorumluyorum sanılmasın konu sahibi kendi günah falan yazmış diye bunu diyorum, bu kafaya da hayranım.
Çocuk aldırmanın büyük günahlığı önemseniyor. Ama asla evlilik dışı çocuk yapma günahı veya çocuğu doğurup bakmama ona buna verme vebali düşünülmüyor çok enteresan

X