Gizli kıskanç arkadaşlarla nasıl baş ediyorsunuz?

kelin ilacı yok ama kıskandıgı için böyle yaptıgını bilin önce, kendinizi onun manipülasyonlarına teslim etmeyin. mümkün mertebe az yüz göz olun, onun oldugu buluşmalara gitmeyin ayrı bir çevre oluşturun zaten çok yakın değilsiniz herhalde. Yaptıklarınızı açık etmeyin ona karşı, detay vermeyin. Mesela bir şey mi aldınız, üzerinize giyene kadar haberi olmasın gibi vs. Bu taklidin sonu yok maalesef ve sinir bozucu

Merhaba
Sizi icten ice kiskandigini davranislarindan fark ettiginiz kimselere nasil davraniyorsunuz? Bir arkadasim var ben ne yapsam aynisini yapmaya ve tabiri caizse eksik kalmamaya calisiyor, bes alti kisi arkadas grubuyla oturdugumuzda herkese tek tek sacin cok guzel olmus, oburune makyajin ne guzel olmus gibi iltifatlar siralarken bana gelince hicbir sey demiyor. Gibi gibi gibi seyler.

Davranislarindan bu kiskancligi anlayabiliyorum yani.

Eminim herkesin hayatinda boyle tipler vardir.
Acaba bunlarla bas etmek icin ne yapiyorsunuz? Tamamen gormezden mi gelmek lazim?
O kimseler baş etmeye bile değmezler ki :) hiç efor sarfedemem hayatimdan çıkarırım uzaktan kıskansın :)

Valla taktik belli gizli gizli manipüle edip kotuleyeceksiniz bozacaksiniz . Aynı fikri geçen bir konuda daha vermiştim . Mesela canım saç rengini mi değiştin sanki bir önceki daha güzeldi ? Çok solgun görünüyorsun hastasın bir sorun mu var ? Yok öyle bişi falan derse aaa tamam demekki bana öyle gelmiş diyip sohbete aynen devam . Böylece yanınızda hep diken üzerinde durur
aynı taktiği uyguladım fakat böyle tipler üste çıkmak için aşırı çirkinleşiyo
çözümü tamamen ilişkiyi kesmekte buldum

X