Glifor Kullanan Var Mı?

kızlar sağolun iyiki varsınız sanki sizi tanıyor yüzlerinizi görüyor gibiyim çok sevdim ikinizide erkder korkmuyorum ama ne bileyim içimde tarifsiz bir şey var doktor ortalama 3600 gider dedi antalyada yaptıracağız olursa birde yol problemi var tabi erkder canım senin ne kadar tuttu benim biraz birikim yapmam şart

erkder transfer yapılırken birşey hissediyor musun birde aşılama fikri zaten bana pek iç açıcı gelmedi yüzdeleri çok düşük su tavsiyenede uyacağım canım zaten normaldede çok su içerim ama doktora helal olsun pat pat söyledi genetik test fikrinede uyacağım

ÇıĞDEMCıM ıYı BıR YER SEÇMELı ıNŞllah bu sefer başaracaksın bitanem..

çiğdemcim ben sana dün diyecektim zaten ama çekindim açıkçası. doktor bence çok doğru bir karar vermiş. aşılama boşa geçen zaman ve para. pco.da genelde tutmuyor aşılama. inşallah tüple bir an önce hamiş kalırsın.

aşılama 1 kezde olsa deneyeceğim..

ceylan sen dene bitanem aşılamayı bakarsın olur belki onlara gerek bile kalmaz inşaalah 3 müzünde doğal yolla olur şu mübarek ramazan ayında tek temellimiz

selam arkadaşlar bende 3 gündür gulukofaj 850 mg kullanıyorum günde iki doz . ishalden başka yan etkisini görmedim şükür ancak iştahım otomatik kesildi yiyemiyorum . böyle yanı

selam arkadaşlar bende 3 gündür gulukofaj 850 mg kullanıyorum günde iki doz . ishalden başka yan etkisini görmedim şükür ancak iştahım otomatik kesildi yiyemiyorum . böyle yanı

canım biraz olacak sende tanıtsana kendini merak ettim hoşgeldin topiğimize :1hug::1hug:eek:puyorumnanaktan

CANIM HOŞGELDİN ..ALIŞANA KADAR BÖYLE ÇOK İYİ KİLO VERDİYOR Şeniz

BEN HALA 51.8 KİLODAYIM

canım biraz olacak sende tanıtsana kendini merak ettim hoşgeldin topiğimize :1hug::1hug:eek:puyorumnanaktan

tşkler canım ben 31 yaşındayım bir tane oğlum var 12 yaşında. polikistik over liyim. yumurtlama ve çatlama sorunuyla yaşıyorum malesef. daha öncede klomen çatlama iğnesi tedavileri gördüm ancak olmadı ve ozman çok kiloluydum 24 kilo verdim hoş 3-4 geri aldım ancak tedaviye yeniden başladık. doktorum klomen yanında şimdi glikofajda verdi inşallah kalan fazlalıklrarıda veririm ve birde bebek alırım kucağıma allahtan hayırlısı işte .
burayıda bu topiği yani ceylan cım sayesinde gördüm
CANIM HOŞGELDİN ..ALIŞANA KADAR BÖYLE ÇOK İYİ KİLO VERDİYOR Şeniz

BEN HALA 51.8 KİLODAYIM

hb saol canım . kokrtuğum gibi olmadı canım memnunum benim midemde sorunlu yani normalde bulantı sıkıntısını çok çekerim bu nedenle çok endişeliydim haptan dolayı ama allaha şükür sadece ishal var inan ondanda memnunum çünkü normalde kronik kabızlık çekerim ilk defa ekstra bişi yapmadan wc ye çıkabiliyorum :))))

ceylancım sen yaptır tabi aşılama. senin bu ilk olacak dimi. ilk normal ama daha fazla yaptırmayın derim ben. direkt tüpe geçin.

ciğdemcim sana 3600 fiyat vermişler. bu normal fiyatı. benim merkezimde ve diğer merkezlerde de aynı. fakat ankara maya tüp bebek merkezinde 30 eylüle kadar indirim varmış. 2140 TL. imiş. sana fazla uzak değil sanırım. yol problemine gelince ben foçada oturuyorum. izmire 70 km. uzaklıkta. gidip geldim. allaha şükür iki pozitif sonuç aldım. ama transferden sonra 5-6 saat hastanede uzandım sonra yola çıktım. araba şart ama. otobüs çok sallar çünkü.
senin uzaklık kaç km. bilmiyorum ama çok uzaksa bir geceliğine otelde kalın derim. veya iş yerinin misafirhanesi filan varsa orada.
transfer yapılırken acı hissetmiyorsun. sadece sonda takıyorlar. hani sıkışık geliyorsun demiştimya. transferden sonra idrarını boşaltıyorlar. senin kalkıp wc.ye gitmen uygun olmaz çünkü. sonda takılırken bir iki saniyelik iğne batması gibi bir acı oluyor, o kadar. aslında kendini kasmazsan o da olmaz. ben çok kasmıştım.

tşkler canım ben 31 yaşındayım bir tane oğlum var 12 yaşında. polikistik over liyim. yumurtlama ve çatlama sorunuyla yaşıyorum malesef. daha öncede klomen çatlama iğnesi tedavileri gördüm ancak olmadı ve ozman çok kiloluydum 24 kilo verdim hoş 3-4 geri aldım ancak tedaviye yeniden başladık. doktorum klomen yanında şimdi glikofajda verdi inşallah kalan fazlalıklrarıda veririm ve birde bebek alırım kucağıma allahtan hayırlısı işte .
burayıda bu topiği yani ceylan cım sayesinde gördüm

mustang hoşgeldin canım. allah oğluna uzun sağlıklı ömürler ve en kısa zamanda bir kardeş versin. 24 kiloyu verdiğine gerçekten hayret ettim. demekki çok iradeli bir insansın. ben bir türlü veremiyorum. tavsiyen var mıdır?

mustang hoşgeldin canım. allah oğluna uzun sağlıklı ömürler ve en kısa zamanda bir kardeş versin. 24 kiloyu verdiğine gerçekten hayret ettim. demekki çok iradeli bir insansın. ben bir türlü veremiyorum. tavsiyen var mıdır?

saol canım abbim hepimize sağlıklı yavrular nasip etsin. onların acısını göstermesin .

kilo konusuna gelince canım ilk başlangıçta 1 ay akapuntura giderek psikolajık ve bedensel destek aldım benim başlamamda etkili oldu ama daha sonra baktım kendim götürebiliyorum bıraktım ve devam ettim . dahada ayrıntı için canım başarı öyküm var bakabilirsin oraya

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-basari-oykuleri/244716-mehalimin-basari-oykusu.html

erkder canım ben ıspartadayım ankara bilmiyorum ama şifa olacağını bilsem fizana bile giderim antalya daha yakın ıspartada var ama daha iyii olsun istiyorum doktor biryer önerdi ama genç girişm tüp bebek merkezi erkder çok korkuyorum ya tutmazsa yada düşükle sonuçlanırsa külfetide baya ağır bir tedavi hem maddi hem manevi yük altına girmiş gibiyim sen hiç incir kürü vesayire dendin mi ben bir türlü okuduğumdan anlamıyorum siz yazar mısınız o vakte kadar birde böyle devam etmek istiyorum

saol canım abbim hepimize sağlıklı yavrular nasip etsin. onların acısını göstermesin .

kilo konusuna gelince canım ilk başlangıçta 1 ay akapuntura giderek psikolajık ve bedensel destek aldım benim başlamamda etkili oldu ama daha sonra baktım kendim götürebiliyorum bıraktım ve devam ettim . dahada ayrıntı için canım başarı öyküm var bakabilirsin oraya

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-basari-oykuleri/244716-mehalimin-basari-oykusu.html

ne diyim? gerçekten süpersin. iradene azmine hayran kaldım. benim yuvarlak hesap 15 kilo fazlam var. şu ramazanı bi atlatayım vermeye gayret edeceğim. iftardan sonra kendimi tutamıyorum. yiyorum yiyorum sonra kendime nasıl kızıyorum bir bilsen. ve benim en önemli sorunum beyaz ekmeği bırakamamam. sen demişsinya tatlı ve çikolata olmasaydı kilo problemim olmazdı diye, ben de aynı şeyi ekmek için söylüyorum. neyse canım seni yeniden tebrik ederim. ama lüften dikkat et bir daha kilo alma. biliyosun sürekli alıp vermek te sağlık açısından sakıncalı. darısı bana (amin deyin kızlar)

aman erkder amin canım. ınan istersen yaparsın . kilo verenlerin senden ne fazlası var aslada yok yeterki azmet kararlı ol kendine inan devamı gelecektir

amin arkadaşıma inşallah verecek tabii kiloda neymiş..Hepberaber başaracağız

bulantım yok diyordum dünden beri bulanıyorum fena hakde hemde eşim bile kokuyor düşünün artık hahahahah çok fena bir durum yaa.

arkadaşlar bu etkiler sürekli devam etmiyor değil mi vucut alışınca geçiyor lütfen öyle olsun

bulantım yok diyordum dünden beri bulanıyorum fena hakde hemde eşim bile kokuyor düşünün artık hahahahah çok fena bir durum yaa.

arkadaşlar bu etkiler sürekli devam etmiyor değil mi vucut alışınca geçiyor lütfen öyle olsun

en uzun bende 2 aya yakın sürdü ishal kusma bulantı ama şimdi çok iyiyim ..:lepi:
Dayanırsın ..:kedi:bak göreceksin çok iyi olacak herşey

Son düzenleme:
X