Glifor Kullanan Var Mı?

kayse birde canım sen antalyadasın akupuntur yaptırdın mı bizim ıspartamız maşallah o konuda biraz geri bence düşün çok faydasınıgören varmış

hoşgeldin kayse bende g
ünde 2 tablet alıorum . başlangıçta 4 gün ishal oldum sonra aynı düzenime döndü. 1 haftadır kullanıyorum ve sabahları hafifi bulantım oluyor gün boyuda canım bişey yemek istemiyor 1 haftada 2,5 kilo kadar verdim

Kızlar merhabalar dr.um çatlatma iğnemi yaptı ve gliforu bırak 10 gün kadar dedi arada içiyorum neden bırak dedi anlamıyorum

ceylanım özel günlerinde olduğun için mi sesin soluğun çıkmıyor :) bu kadar yoğun musun arkadaşım? gel görün arada bi bize. :)))
Sorma ya çalışa çalışa Bittik =) Kusum Annemler bizde o yüzden işteyken biranönce işleri toparlayıp erken eve gitmeye çalışıyorum yaa canlarım salı günü iğnemi oldum ya hiç kasığımda sancı bitmedi neden acaba çatlşamadımı ??
arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldm.bende glukofene başladım dr 1 tane ile başla ve mide durumuna göre 3e kadar çıkar dedi 3 ay kullanacağm ilk günden beri 2 tane ile başladım bu güm 3cü günüm mide bulantım falan yok sizde hemen başlamışmıydı mide bulantıları? birde ne kadar zamanda hamile kaldınız ne kadar zamanda kaç kilo verdiniz yardmcı olurmusunuz?

Hoşgeldin aramıza..2,5 aydır kullanıyorum hala hamile değilim..Valla benim hemen başladı ishal bulantı kusma neler çektim bir burdaki arkadişlerim birde rabbim biliyor ...

kayse birde canım sen antalyadasın akupuntur yaptırdın mı bizim ıspartamız maşallah o konuda biraz geri bence düşün çok faydasınıgören varmış

canım bende ıspartalıym aslen antda görev yapıduk şimdi doğudayız.ant tıp fak bir dra göründüm o sadece klomen verdi diğer drlar ise doğum kontrol hapı.bende pko var.kıllanma aşırı kilo ve çok uzun aralıklarla regli oluyordum.elazığ tıp fak dra gittim o verdi günde 3e kadar kullan zaten en az 2 kullanınca faydalı oluyo dedi akapunktur duymadım antalyada.sen ıspartada hangi dra gittin

hoşgeldin kayse bende g
ünde 2 tablet alıorum . başlangıçta 4 gün ishal oldum sonra aynı düzenime döndü. 1 haftadır kullanıyorum ve sabahları hafifi bulantım oluyor gün boyuda canım bişey yemek istemiyor 1 haftada 2,5 kilo kadar verdim

canım bende ishal mide bulantısı vs yok belki ramazan olunca oruçtan kaynaklanıyordur.bendede iştah yok hele aşırı tatlı yerdim şimdi aklıma bile gelince midem bulanıyo.allah yardmcımız olsun

[
Hoşgeldin aramıza..2,5 aydır kullanıyorum hala hamile değilim..Valla benim hemen başladı ishal bulantı kusma neler çektim bir burdaki arkadişlerim birde rabbim biliyor ...[/QUOTE]

allah yardmcın olsun.vallabende hiçbir şey yok gibi sadece biraz kendimi halsiz ve yorgun hissediyorum ama haptanmı bilemedim

Kızlar merhabalar dr.um çatlatma iğnemi yaptı ve gliforu bırak 10 gün kadar dedi arada içiyorum neden bırak dedi anlamıyorum
canım yanılmıyorsak glifor ve türevleri hamilelikte kullanılmıyor doktorun hamile kalma ihtimaline karşı bıraktırdı sanırım
canım bende ishal mide bulantısı vs yok belki ramazan olunca oruçtan kaynaklanıyordur.bendede iştah yok hele aşırı tatlı yerdim şimdi aklıma bile gelince midem bulanıyo.allah yardmcımız olsun

aynen canım bende tatlı manyağıyımdır ancak ilacı kullanalı böğğ oluyorum tatlıya karşı

Sorma ya çalışa çalışa Bittik =) Kusum Annemler bizde o yüzden işteyken biranönce işleri toparlayıp erken eve gitmeye çalışıyorum yaa canlarım salı günü iğnemi oldum ya hiç kasığımda sancı bitmedi neden acaba çatlşamadımı ??

ceylancım ağrı olması iyi. yumurtalar büyüyünce de ağrı oluyor. muhtemelen öyle bişeydir. hayırlı haberlerini bekliyorum.:CüvCüv:turkbayragi

ceylan ne güzel haber demek ki yumurtaların çatlıyor bence sevin kayse canım ben burda baha oral var ısparta tıp fakültesi ona gidiyorum

Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın

kadir gecesi hepimiz için hayırlara vesile olsun bol bol dua edelim CENABı RABBıM hepimizin yüzünü güldürsün ALLAHIM bütün bebeği olmayanlara hayırlı ömürlü azasız noksansız evlat nasip etsin kimin ne kadar duası varsa kabul olsun hepimiz hayırlı günlere çıkalım çillemiz tamam olsun arkadaşlar

rabbim bu mübarek günde sana açılan elleri boş bırakma. hepimize hayırlı evlatlar nasip eyle.
geceniz mübarek dualarınız kabul olsun arkadaşlarım.

kızlar nasılsınız yok mu daha haber ceylan sen ne yaptın erkder senin kanaman bitdimi mi güzelim ne yapacaksın nasıl devam edeceksin kafandan geçen tedavi var mı ben stres yaptım bayramdan sonra bu gidişte doktorun yolunu bulacağız.evdekinleri sıkmaya başladım gidip kendi doktorumlada görüşeceğim bakalım hayırlısı

Çiğdemcim bekliyorum iğnemin cuma günü 10.günü acaba test yapsammı diyorum en azından boşuna beklemem ..

ay yapsana ceylan vallahi ben meraktan çatlarım ne olur yapta haber ver günün geçeli mi o kadar oldu neyse yap ne olur :emir_bebek:

yok kıs nerde günüm geçeli olsun daha erken ama cuma şansımı denemek isterim..

X