Glifor Kullanan Var Mı?

yani evet zor bir durum senin için ama yine de kendini şanslı hissetmelisin. allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.

yaaa demek öyle aynısı başınıza gelsinde görün :))))))))))))))))))))))))))))))))

en kısa zamanda inşallah

hamilelerin duası kabul olur

yaaa demek öyle aynısı başınıza gelsinde görün :))))))))))))))))))))))))))))))))

en kısa zamanda inşallah

hamilelerin duası kabul olur

Aminnn :Saruboceq:Bir hamile kalsam futbol takımı kuracağım =))) kararlıyım

Süper ne rakibi kusum =)) kardeş takım Süper 12 de çiğdemden =))

:)))) canım ben yatıyorum. yarın erken kalkıp izmire gitcem. sahur filan derken uykusuz kalmayayım. öptüm seni.

kızlar bir saf benim gerçek ismini kullanan hiç akıl edemedim birde öğle bir şey yapsam unuturum bende unutkanlık var işim gereği hep rakamlarla oynuyoruz kafa beğin kalmıyor kardeş takım kurarız iyi fikir birde yapabilsek

kızlar bugün doktordaydım. dün öğleden önce arayıp randevu almıştım. ne tesadüfki dün öğleden sonra duş almıştım ve akşama kadar akıntım olmamıştı. bu sabah kalktım yine akıntı yok. doktora gitmesemmi diye düşündüm hatta ama yine de bi kontrol ettirmiş olurum gideyim dedim. doktor rahmimin çok temiz olduğunu söyledi. ben de zaten dün öğleden beri akıntı olmadığını söyledim. şimdi az önce yine başladı azar azar :KK43: demekki bitmek üzere. bakalım sonuç nolucak.

doktor tedaviye başlamadan önce histereskopi yapalım dedi. kamerayla rahmin içine bakıyorlarmış. düşük yapmama neden olan bişeyin olup olmadığı ortaya çıkıyormuş. herşeyi yaptık bir tek karyotip tayini ve bu kaldı dedi. bunları da yapalım içimiz rahat olsun dedi. böyle işte. öptüm sizi.

kızlar bugün doktordaydım. dün öğleden önce arayıp randevu almıştım. ne tesadüfki dün öğleden sonra duş almıştım ve akşama kadar akıntım olmamıştı. bu sabah kalktım yine akıntı yok. doktora gitmesemmi diye düşündüm hatta ama yine de bi kontrol ettirmiş olurum gideyim dedim. doktor rahmimin çok temiz olduğunu söyledi. ben de zaten dün öğleden beri akıntı olmadığını söyledim. şimdi az önce yine başladı azar azar :KK43: demekki bitmek üzere. bakalım sonuç nolucak.

doktor tedaviye başlamadan önce histereskopi yapalım dedi. kamerayla rahmin içine bakıyorlarmış. düşük yapmama neden olan bişeyin olup olmadığı ortaya çıkıyormuş. herşeyi yaptık bir tek karyotip tayini ve bu kaldı dedi. bunları da yapalım içimiz rahat olsun dedi. böyle işte. öptüm sizi.

Canım ya çok sevindim..Şükürler olsun..Bıraktığımız yerden devsm edeceksin opuyorumnanaktanAz daha sabret güzelim demekki dediğin gibi az kaldı.. opuyorumnanaktan

kızlar bir saf benim gerçek ismini kullanan hiç akıl edemedim birde öğle bir şey yapsam unuturum bende unutkanlık var işim gereği hep rakamlarla oynuyoruz kafa beğin kalmıyor kardeş takım kurarız iyi fikir birde yapabilsek

Bende unutmuyum Özgeceylan yapmıştım =)) Tek saf değilsin bitanem sonra kazene Diyerek Değiştidim kaydirigubbakcemile5

erkder senin adına çok sevindim güzelim en kısa zamanda hepimiz sağ salim bebeklerimize kavuşalım

idrarsa bence kan yaptır en güzeli çünkü biz tedavi gördüğümüz için yumurtlama geç olabilir bence sen biraz daha bekle derim ben sana doktorunla görüşseydin bugün

bencede bitanem bayramın keyfini çıkaralım birde beni düşünün bütün ailem burda bütün akrabalarımızın bebeği oldu bir ben varım ama ne yapacağız eşlerimize daha sıkı sarılacağız kimseye renk vermeyeceğiz bak çocukları yok dedirtmeyeceğiz ondan mutsuz duruyorlar demesinler bize çünkü hepimiz anne olacağız gelecek bayram üçümüzünde elimizde bebeklerimiz olacak 2 nizide çok seviyorum mutlu mutlu bayram geçirmeniz dileğiyle öptüm kocamanopuyorumnanaktan

X