Glifor Kullanan Var Mı?

çiğdemcim korkma zaten glifor ne kadar yesende aldırmıyor ..Preseed kullandınızmı şans şanstır..

tamam güzelim çok sağol ben aldım otları bakalım sizde alın belki şifamız onlardadır benim bu gün adet olmam lazım bir ay oldu ama gene gelmeyecek biliyorum tahlil yapmaktan bıktım getirtici kullanmak zorundayım senin tüp bebek tedavinden sonra adetlerinde düzene girdimi?vitamini kullanıyım ben önemli çünkü destekse vücuda kullanmakta fayda var

çiğdemcim benim adetlerim hiç düzene girmedi. doktor benim pcos için ileri düzeyde diyor. bişeyin düzelteceğini zannetmiyorum.

mrb kızlaarrr acil cvp verin lutfen kafam karmakarışık oldu şimd doktordan geldim ben PKO luyum ve yasmin kullanıyodu bu ay bırakmak istedim doktorum ilaç olarak
adet düzenlemek için lutenyl
yumurtlama sağlamamak için Glifor
ve foli asit verdi
bu glifor nedir kilo verdirmek için kullanıyoruz faln diyolar ben zaten çok zayıfım sizce doktorum dogru ilaçları verdimi nedir bu GLİFOR

mrb kızlaarrr acil cvp verin lutfen kafam karmakarışık oldu şimd doktordan geldim ben PKO luyum ve yasmin kullanıyodu bu ay bırakmak istedim doktorum ilaç olarak
adet düzenlemek için lutenyl
yumurtlama sağlamamak için Glifor
ve foli asit verdi
bu glifor nedir kilo verdirmek için kullanıyoruz faln diyolar ben zaten çok zayıfım sizce doktorum dogru ilaçları verdimi nedir bu GLİFOR

merhaba özge, bu ilacı her pko'luya veriyorlar. mutlaka kullanmalısın. adetini düzene sokacak, yumurta gelişimini düzenleyecektir. kilo verdirdiğini söylüyorlar evet ama öyle büyük ölçülerde yapmıyor bunu. yukarda adetini düzene sokacak dedim ama benimkini tam olarak sokmadı onu da söyleyim. benim pko ileri derece, belki ondandır. özetle faydalı birşey, korkmana gerek yok.

Merhaba pcodaşım ve adaşım Özge glifor plokistik overliler için mucize çünkü insülin direncini kırıyor

Rica ederiz Canım..Herzaman sorularınla bizler burdayız

vallahi bende bir şeye yaramadı glifor herkeze övdüm ama adetlerimde hiç bir faydası olmadı belki birazdaha zamana ihtiyacım vardır belki 40 yaşına gelince adetlerim gelmedikce aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

umudumuzu kaybetmek yok elbet düzelecek adetlerimiz çiğdemcim..

kızlar hayırlı cumalar. izin bitti :KK43: yarın izmire dönüş.

özgecim feysbuk adresini aldım ekledim. çiğdemcim sen feysbuka üye olacakmısın?

kızlar bende üyeyim ama nasıl birde bana sor hiç anlamam kardeşim üye etti onlar mesaj var diyip bakıyor hiç anlamam yani

kızlar bende üyeyim ama nasıl birde bana sor hiç anlamam kardeşim üye etti onlar mesaj var diyip bakıyor hiç anlamam yani

çiğdemcim aslında kullanımı çok basit. kardeşine söyle sana güzelce anlatsın. veya bir arkadaşından yardım iste. ama birbirimizi ekleyebilmek için soyismimizi de bilmemiz gerek. ben sana adımı soyadımı özelden mesaj atayım ordan al, kardeşine söyle beni bulup eklesin. sonra özgeye de eklettiririz.

Çiğdemcim eğer kk yı kullanıyorsan face çerez gelir ben burayı çözene kadar neler çekmiştimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar çok kötüyüüüüüüm. izinde yanıma glifor almayı unutmuştum. 20 gün içmedim. şimdi iki gündür yeniden başladım. bir mide bulantısı bir karın ağrısı bir ishal sormayın. iş yerinde zor durdum. mahfetti beni. demek böyle bişeymiş yaşadıklarınız. iyi ama niye oldu şimdi durup dururken?

erkder arkadaşım özel mesajıma neden cevap vermediğini öğrenebilir miyim mafoldumben

X