Glifor Kullanan Var Mı?

kızlar çok kötüyüüüüüüm. izinde yanıma glifor almayı unutmuştum. 20 gün içmedim. şimdi iki gündür yeniden başladım. bir mide bulantısı bir karın ağrısı bir ishal sormayın. iş yerinde zor durdum. mahfetti beni. demek böyle bişeymiş yaşadıklarınız. iyi ama niye oldu şimdi durup dururken?

Kıyamam :eek: Alışırsın canım biliyorsun neler çektim

çiğdemcim verdiğin msn adresini ekledim. ama feysbuk adresini isminden ve soyisminden aradım ama aynı isimden çok fazla insan var. hangisi bulamadım. kardeşinden yardım alarak sen beni eklemeye çalış canım. veya birgün msn.de karşılaşırsak ben sana ordan anlatırım sen eklersin beni.

merhaba...3 yıllık evliyim yaklaşık 1 yıldır bebeğimiz olsun istiyoruz.bana konulmuş bir pcos teşhisi yok ama adet düzensizliği hormon problemi ve tüylenme var kilolu değilim.doktorlar demedi ama bütün belirtiler bunu işaret ediyo.geçen haziran ayında glifor kullandım ve o ay hamile kaldım.fakat hamileliğim boyunca hep kanama sorunu yaşadım.en sonda amniyosentez sonucu bebeğimin suyu boşaldı ve 5 aylık olarak doğmak zorunda kaldı ve yaşamadı tabiki.sölemek istediğim şu hamile kalınsa bile bu polikistik over çok sinsi ve garip hamilelikte de insanın peşini bırakmıyo 5 ay boyunca sürekli kanama şikayeti yaşadım sürekli yattım.şimdi iyi bi riskli gebelik uzmanı bulup onunla tekrar başlamak.

her şeye rağmen kendiliğinden hamile kalabilmen çok güzel.

umarım bebişin seni fazla bekletmez. şimdiden kolay gelsin.

merhaba...3 yıllık evliyim yaklaşık 1 yıldır bebeğimiz olsun istiyoruz.bana konulmuş bir pcos teşhisi yok ama adet düzensizliği hormon problemi ve tüylenme var kilolu değilim.doktorlar demedi ama bütün belirtiler bunu işaret ediyo.geçen haziran ayında glifor kullandım ve o ay hamile kaldım.fakat hamileliğim boyunca hep kanama sorunu yaşadım.en sonda amniyosentez sonucu bebeğimin suyu boşaldı ve 5 aylık olarak doğmak zorunda kaldı ve yaşamadı tabiki.sölemek istediğim şu hamile kalınsa bile bu polikistik over çok sinsi ve garip hamilelikte de insanın peşini bırakmıyo 5 ay boyunca sürekli kanama şikayeti yaşadım sürekli yattım.şimdi iyi bi riskli gebelik uzmanı bulup onunla tekrar başlamak.

Canım maşallah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin şanslıymışsın:nazar:

Çiğdemcim nerelerdesin seni merak ediyorum
Şu facebooku Kullanabilecek kadar öğren..

çiiiiiiiiiiiiiiiiğğğğğğğğğğğğğdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmm duy sesimi nerdesin

Canım benım günaydınlar..Napıyorsun...Çiğdemcim seni görmek çok güzel ..

erkder senin özel pelinmesajını okuyamadım ama ceylanı fac. ekledim herhalde kızlar doktorum hapımı 1000 mg çıkardı adıda diaformin aşırı derecede bulantı yapıyor

kızlar ikinizide ekledim artık kalanını halledin valla öldüm bu kadar yapıncaya kadar çok karışık geldi bana

bendede pcos vardı.doktorum gluphage verdi.içtim.ayrıca adetimin 15-25. günlerinde dophaston içtim.pcoslarım bitmiş.6 aydır adetim çok düzenli.başta tereddüt ettim kullanmakta kullanma dienler oldu.gaza geldim yani.sonra kullanınca 2 ayda etkisini göstrdi.doktorunuz verdi ise mutlaka kullanın.ben çok faydasını gördüm.

Valla canım demekki sen şanslıymışsın ben 6 ay kadar glifor kullandım Bitane bile eksilmediler Allah kimseye pco vermesin başetmesi zor ama çözümü var

yaa arkadaşlar yazdıklarınızı okudum uzun zaman olmuş yazalı ama umarım benide aranıza alırsınız.daha yeni evliyim 1 yıl bile olmadı.bir kaç ay önce ihmalkarlım yüzünden hamile kaldım düşünmüoduk aslında ama sonra alıştık bebeği kim istememzki fakat ilk defa görmeye gittiğimizde dıoktor kürtaj olmam gerektiğini söyledi boş gebelikmiş.Kistim de var dı 3,5 cm kadar o küçülüp gdiecek bi zararı yok sana dedi.kürtajdan sonra 3 ay kadar sonra kistim aklıma takıldı ve başka bi doktora gittim doktor bana bu şekilde anne olamıyacağımı kilo vermem gerektiğini söyledi ve glifor verdi hiçbirşey anlamadım yazdıklarınızı okuyunca pco yum sanırım bende ama o zaman ufak ihmalkarlıkla nasıl hamile kalabildim ilk doktorum çok sağlıklısın bak hemen kalmışsın dedi ve asla çocuk sahibi olamıyacağıma dair bişey söylemedi bu spermlerle alakalı bişey her zaman böyle olmaz dedi.aklım çok karışık banada yazarsanız sevinirim..

yaa arkadaşlar yazdıklarınızı okudum uzun zaman olmuş yazalı ama umarım benide aranıza alırsınız.daha yeni evliyim 1 yıl bile olmadı.bir kaç ay önce ihmalkarlım yüzünden hamile kaldım düşünmüoduk aslında ama sonra alıştık bebeği kim istememzki fakat ilk defa görmeye gittiğimizde dıoktor kürtaj olmam gerektiğini söyledi boş gebelikmiş.Kistim de var dı 3,5 cm kadar o küçülüp gdiecek bi zararı yok sana dedi.kürtajdan sonra 3 ay kadar sonra kistim aklıma takıldı ve başka bi doktora gittim doktor bana bu şekilde anne olamıyacağımı kilo vermem gerektiğini söyledi ve glifor verdi hiçbirşey anlamadım yazdıklarınızı okuyunca pco yum sanırım bende ama o zaman ufak ihmalkarlıkla nasıl hamile kalabildim ilk doktorum çok sağlıklısın bak hemen kalmışsın dedi ve asla çocuk sahibi olamıyacağıma dair bişey söylemedi bu spermlerle alakalı bişey her zaman böyle olmaz dedi.aklım çok karışık banada yazarsanız sevinirim..

canım öncelikle şunu söyleyeyim. anne olamayacaksın diye bişey yok. pco.lu olup ta anne olan bir sürü insanlar var.

sana tavsiyem öncelikle gerçekten pco hastası mısın bunu iyice öğren. başka bir doktora git. böyle isen glifor kullanmaya devam etceksin mecburen. bu kilo vermeni de kolaylaştıracak. pco.nun en büyük düşmanı kilo.

bebek istiyorsan ve gerçekten pco isen doktor takibinde kalmanı öneririm. evet hamile kalmamız zor ama imkansız değil. hele hele sen kendiliğinden hamile kalmışsınki senin işin daha kolay. hiç stres yapma. byee

selam eski yazıları okudum.bende de pcos + kan pıhtılaşması var.3.5 yıllık evliyim.1 yıl denedik olmadı sonra doktor glifor verdi ve 1 ay sonra hamile kaldım ve ilacı bıraktım.sürekli kanamam oldu ve 19 haftalıkken sonlandırıldı kesesinde hiç suyu kalmadığı için.bilmiyorum artık gliforu bırakmam mı,pcos mu,kan pıhtışlaşması ama sonuç hüsran.5 ay geçti üstünden hiç korunmadım ama yine hamilelik yok.bi ara hayıt suyuda içtim.pcos garip bi hastalık hamile kalmakla bitmiyo iş.bu arada bide hipotiroid çıktı yeni bi o eksikti :sinifsinif: bence bu hastalık tüm hormonları dengesizleştiriyor.öncelikle hormonlar üzene sokulup hamilelik olsa şans artar.

arkadaşlar zayıflamak için içenler varmı etkisini goren yardımcı olun benm akdşn hastanede doktorlar bilie kullanıyomuş 5 kilo vermişşşşş verenlerde varmış yardımcı olurmusunuz lütfen

X