Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatma günlüğüm:))))( resimli)

maşallah:dua: canım saçların 6 ayda harika uzamış keşke bende yıpranmış bölgenin tamamını kestirseydim benim saçlarımın uçları bayaaa yıprandığı için sadece yarısını kestim depresyona girmiyim diye:kızgın:..
bu arada gliserini bende aldııım sonuç harika uçları yumuş yumuş yapıyor ama şunu fark ettim ki saçı düzleştiriyor:KK23: sanki kıvırcık olan saçlarım sanki daha düz oldu beni üzen nokta buydu ya.. yazın denize,havuza girmeden önce saça sürülse yıpranmayı aza indireceğini düşünüyorum🆒

maşallah:dua: canım saçların 6 ayda harika uzamış keşke bende yıpranmış bölgenin tamamını kestirseydim benim saçlarımın uçları bayaaa yıprandığı için sadece yarısını kestim depresyona girmiyim diye:kızgın:..
bu arada gliserini bende aldııım sonuç harika uçları yumuş yumuş yapıyor ama şunu fark ettim ki saçı düzleştiriyor:KK23: sanki kıvırcık olan saçlarım sanki daha düz oldu beni üzen nokta buydu ya.. yazın denize,havuza girmeden önce saça sürülse yıpranmayı aza indireceğini düşünüyorum🆒
Teşekkür ederim canım darısı sana olsun inşallah. Uçlar inceledi ama birazcık kestirmeye düşünüyorum ama kısalacak diye korkuyorum sürekli erteliyorum. Gliserin gerçekten parlatiyor saçı evet düzleştirme etkisini bende farkettim ama ben zaten saçımı düz sevdiğim için benim isime geldi açıkçası. Duzlestiriciyi de daha uzun süre idare ediyor.

Teşekkür ederim canım darısı sana olsun inşallah. Uçlar inceledi ama birazcık kestirmeye düşünüyorum ama kısalacak diye korkuyorum sürekli erteliyorum. Gliserin gerçekten parlatiyor saçı evet düzleştirme etkisini bende farkettim ama ben zaten saçımı düz sevdiğim için benim isime geldi açıkçası. Duzlestiriciyi de daha uzun süre idare ediyor.
teşekkür ederm canm ınsllh ya:):) sakın kestirmeee vallahi keseceksen sen kes o da uçlarından çok az kuaförler malamat ediyor :KK14:

Bu arada kızlar geçen Watsons da saç için biotin li maskeler ararken su ürünü gördüm. Saç uzatan sprey diyor kullanan var mı gerçekten etkili mi acaba

Eklentiler

• Screenshot_2019-03-14-22-30-18-614_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2019-03-14-22-30-18-614_com.android.chrome.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 147
Saçlarının uzaması çok yavaşladı neden anlamaiyorum. Mevsimsel bı şey mi bilmiyorum. Ne yaparsam yapayım çok yavaş uzuyor bu ara. Aslında dışardan bakınca bana uzamış gibi geliyor ama cm olarak baktığımda aynı nasıl oluyor bende anlamadimm. Ama hiç olmadığı kadar parladı saçlarım. Hele dışarda güneş de pırıl pırıl parlıyor kar yumusaciklar. Sağlıklı durması hoşuma gidiyor ah bide hızlı uzasa.

Bunlarda saçımın şu anki hali. Önden ve arkadan.

Eklentiler

• IMG_20190315_213246.jpg
    IMG_20190315_213246.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 169
  • IMG_20190315_213224.jpg
    IMG_20190315_213224.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 169
Bu arada kızlar geçen Watsons da saç için biotin li maskeler ararken su ürünü gördüm. Saç uzatan sprey diyor kullanan var mı gerçekten etkili mi acaba
Ben kullanmistim, banyo sonrasi ıslak saça uygulanıyor, ilk zamanlar saç diplerinde mentol etkisi hissediliyordu. Sonra o his azaldı Yarisina kadar falan kullanmıştım genel olarak bende çok etkili olmadı hatta kuruluk olmustu saclarimda. İçeriğine de çok güvenmediğimi hatırlıyorum, faydadan çok zarar getirecegini düşündüğüm ve etkisini de görmediğim icin diger yarisini kullanmadım attım.

Ben kullanmistim, banyo sonrasi ıslak saça uygulanıyor, ilk zamanlar saç diplerinde mentol etkisi hissediliyordu. Sonra o his azaldı Yarisina kadar falan kullanmıştım genel olarak bende çok etkili olmadı hatta kuruluk olmustu saclarimda. İçeriğine de çok güvenmediğimi hatırlıyorum, faydadan çok zarar getirecegini düşündüğüm ve etkisini de görmediğim icin diger yarisini kullanmadım attım.
Teşekkür ederim canım. Bende almayı düşünüyordum. İyi oldu bu. Saç uzatan herşeye atlıyorum zaten bu ara :)

Soğan kurunu 8 defa yaptım. İki hafta saçımı dinlendirecegim. Duştan önce sürekli bakım yaptığım için kendimi boşlukta hissediyorum sanki bişey yapmam gerekiyormuş ta unuudum gibi geliyor :)

Saçlarımı duzlestirdigimde sanki boyu daha uzun gibi ama metreyle ölçünce aynı geliyor . Ben mi ölçmeyi beceremedim anlamadim ki. Ama genede görüntü olarak daha uzun görünüyor sirtima degdikce hoşuma gidiyor :)

Saçlarımı duzlestirdigimde sanki boyu daha uzun gibi ama metreyle ölçünce aynı geliyor . Ben mi ölçmeyi beceremedim anlamadim ki. Ama genede görüntü olarak daha uzun görünüyor sirtima degdikce hoşuma gidiyor :)

ahh o uzama hissi aynı şeyleri hissediyoruz ne güzel...
benim saçımda da gözle görünür bir fark yok ama bence uzamaya başladı...
ben hergün taramıyordum saçlarımı. bime geçenlerde bambu tarak gelmişti hergün tarıyorum sabah akşam bence onunda vermiş olduğu bir uzama söz konusu
ayyyy hafta başı iş yerinde iyice saçmaladım
öperim çok

ahh o uzama hissi aynı şeyleri hissediyoruz ne güzel...
benim saçımda da gözle görünür bir fark yok ama bence uzamaya başladı...
ben hergün taramıyordum saçlarımı. bime geçenlerde bambu tarak gelmişti hergün tarıyorum sabah akşam bence onunda vermiş olduğu bir uzama söz konusu
ayyyy hafta başı iş yerinde iyice saçmaladım
öperim çok
Bende aynı durumdayım saç uzuyor diye çocuklar gibi şen geziyoz:)

Dün saçlarım kuaförde neredeyse kökten koptu, kısalı uzunlu bir kafayla kaldım, şu an ki görüntüm çok fena kaynaklarım var bir kaç tane öylesine taktı moralim bozulmasın diye, ve yarın ilk işim bu kürü uygulamak olacak, yalnız kuru ve kopmuş saça zararı olurmu acaba?

Kızlar ilk fotoğraf saçımı ilk kestirdiğim gunku fotoğraf eylülde kestirmistim. İkincisi bakımlara başladığım Kasım ayından sonra fotoğraf da bugün çektim .sizce uzama nasıl bana yavaş gibi geliyor. Çok moralim bozuluyor.
Eylül kasım arası hızlı uzamış ama kasım şubat normal uzamış gibi ayda 1,5 cm uzuyor normalde eder 4,5 cm.. soğan kürü ile mi bu kadar uzadı 3 ayda? 2 ayda eylül kasım daha fazla olmuş sanki uzaması 🤔

Dün saçlarım kuaförde neredeyse kökten koptu, kısalı uzunlu bir kafayla kaldım, şu an ki görüntüm çok fena kaynaklarım var bir kaç tane öylesine taktı moralim bozulmasın diye, ve yarın ilk işim bu kürü uygulamak olacak, yalnız kuru ve kopmuş saça zararı olurmu acaba?
Ben bu küre başladığımda saçımın sağlıksız yerlerini zaten kestirmistim. Yani zaten canli bakımlı bı saça uyguladığım için ne kadar etkili olur sizde bilemiyorum. Ama içindeki yağlar ve sogan zaten saçı onaran besleyen maddeler belki ilk günkü gibi olmaz ama illa ki faydası olur ve hızlı uzar uzadıkça da yiprailnmis yerleri azar azar aldırirsin.

Eylül kasım arası hızlı uzamış ama kasım şubat normal uzamış gibi ayda 1,5 cm uzuyor normalde eder 4,5 cm.. soğan kürü ile mi bu kadar uzadı 3 ayda? 2 ayda eylül kasım daha fazla olmuş sanki uzaması 🤔
Evet o sıralar sadece soğan kürü yaptım. Dax bile kullanmadim. Ama bakima baslamadan beslesin diye kına yakmistim. Sonradan öğrendim ki kinanin uzatma özelliği varmis belki de o yüzden hızlı uzadi

Evet o sıralar sadece soğan kürü yaptım. Dax bile kullanmadim. Ama bakima baslamadan beslesin diye kına yakmistim. Sonradan öğrendim ki kinanin uzatma özelliği varmis belki de o yüzden hızlı uzadi
Bende daxı sordum eczacıya, dax çok yağlı ve saç köklerini tıkar çok da zor çıkar, saç kökleri hava almalı, dax buna mani olur dedi.. bence bir düşünün. Evet renksiz kınalar var aslında bakım için yapıla bilinir. Bi arkadaşım da maya maskesi yapıyormuş hızlı uzaması için. Bit şampuanı varmış, o da yararlı dedi :) artık ne varsa 2 günde bi uygulayacağım. Soğan kürünü kaç kere uyguluyordunuz?

Bende daxı sordum eczacıya, dax çok yağlı ve saç köklerini tıkar çok da zor çıkar, saç kökleri hava almalı, dax buna mani olur dedi.. bence bir düşünün. Evet renksiz kınalar var aslında bakım için yapıla bilinir. Bi arkadaşım da maya maskesi yapıyormuş hızlı uzaması için. Bit şampuanı varmış, o da yararlı dedi :) artık ne varsa 2 günde bi uygulayacağım. Soğan kürünü kaç kere uyguluyordunuz?
Dax bana çok zahmetli geliyor nedense bı düzenli yapamadım onu. Saçıma sürdüğünde çok agirlastriyor basimi agritiyor. Bu yüzden iki üç kez anca yaptım bıraktım. Daha çok soğan yaptım ben. Haftada 2 defa 4 hafta yaptım. 8 kur olunca iki hafta ara veriyorum sonra tekrar aynı düzen. Kınayı da normal yeşil kinalardan kullaniyorum ben. Saçlarım siyah zaten hafif bı kızıllık veriyor çok abes durmuyir o kızıllığı da sevdiğim için sorun olmuyor. Ama kına yakınca saçlarım çok güzel parladı ve beslendi. Aslında boyayı bırakıp kinaya donmek lazim

X