Glucophage Hakkinda Bilgi Verirmisiniz.

Bende kullanıyorum ama günde 2 taablet alamıyorum migdem çok kötü oluyor 2 tablet alınca. Yalnıızca sabahları kullanabiliyorum akşam yemekten sonra alırsam miğdem altüst oluyor :KK43: acaba gece yatmadan evvel alsamda aynısı mı olur, deneyen var mı? Kilo verdirse ne iyi olacak :gitme: tatlı krizi, çikolata vs krizini ortadan kaldırması ise çok süperdi.

ben günde iki tane kullanıyorum birini sabah tok akşam tok ama bazen yatmadan önce alıyorum. gezmeye falan gitceğim zaman yatmadan önce içiyorum çünkü kendimden geçiyorum midem alt üst oluyor aşırı derecede uyku basıyor. sabahlarıda aldığımda öğleye kadar salak gibi oluyorum iş yerinde :KK43: yatsam uyucam resmen bir hafta oldu başlayalı ama kg vermedim ben deaha :KK43: inşallah veririz :Saruboceq:

kızlar slm 10 gun başlayalı bende hiç bir sorunum yok şükür ama bebek sahibi olmadım bir türlü ilaca drek başlatmadı dr ilk beş gun akşamları yarım sonraki beş gun sabah akşam yarım sonraki beş gun sabah öğlen akşam yarım ondan sonraki altı ayda sabah akşam 1 er tane iç dedi bulantım yok ama bağırsaklarım çok çalışıyo sürekli ishal durumundayım herkezde farklı işe yarıyo demekki ?

slm,
bende bugün öğrendim pcolu olduğumu 3 senedir çocuk istiyoduk ama henüz yeni başladığım doktorum açıkladı:KK43: glucophage verdi banada sabah öğlen akşam yarımla yarın başlıyorum,reglmin2,günü tekrar gidicem doktora ama regliyken almam gerekiyormu acaba sormayı unuttum bileniniz varmı?boshayallersmile

slm,
bende bugün öğrendim pcolu olduğumu 3 senedir çocuk istiyoduk ama henüz yeni başladığım doktorum açıkladı:KK43: glucophage verdi banada sabah öğlen akşam yarımla yarın başlıyorum,reglmin2,günü tekrar gidicem doktora ama regliyken almam gerekiyormu acaba sormayı unuttum bileniniz varmı?boshayallersmile
bilmiyorum canım ya banada dr bişi söylemedi ama bende bir kaç yerde okudum bazı dr ler kullan bazıları kullanma demiş sen dr ne sor istersen

slm arkadaşlar
bene glucophage kullanıyorum anlamadığım şey adeti geciktiryormu ben hala adet olmadım mesela geçen ay 14.de olmuştum bu ayda 10.da en geç benim olmam gerekirdi herzamanki tabloma göre tabi bileniniz var mı?birde bazılarınızın mdiesi bulanmış,bazılarınızın cildi kurumuş bende ne mide bulanısı var nede kuruluk tam tersine muhteşem terliyorum hiç böyle olmamıştım.doktor beni bekliyor regl olduğumda ama bende tık yok,birde 5 gün LUTENLY diye bir ilaçta aldım o bitti yoksa omu yaptı araştırdım ama kullananlar daha iyi biliyor bilenler paylaşırsa sevinirim..teşekkürlerrkaydirigubbakcemile3

merhaba dün gittim doktora ben de pko lu olduğumu söyledi bu ilacı verdi bana günde bi tane tok karnna dedi inşallah işe yarar da bir an önce kiloları veririz yumurtalarım gelişir de bizde çocuk sahibi oluruz ALLAHIM İNŞALLAH YA

slm arkadaşlar
bene glucophage kullanıyorum anlamadığım şey adeti geciktiryormu ben hala adet olmadım mesela geçen ay 14.de olmuştum bu ayda 10.da en geç benim olmam gerekirdi herzamanki tabloma göre tabi bileniniz var mı?birde bazılarınızın mdiesi bulanmış,bazılarınızın cildi kurumuş bende ne mide bulanısı var nede kuruluk tam tersine muhteşem terliyorum hiç böyle olmamıştım.doktor beni bekliyor regl olduğumda ama bende tık yok,birde 5 gün LUTENLY diye bir ilaçta aldım o bitti yoksa omu yaptı araştırdım ama kullananlar daha iyi biliyor bilenler paylaşırsa sevinirim..teşekkürlerrkaydirigubbakcemile3

glucophage geciktirme yapmaz canım. yani yapanı da duymadım ben de olmadı.
acaba bir hamilelik testi mi yaptırsan ?

Uzun bir süredir PCO hastasıyım Diane 35' i 6 ay kullandıktan sonra doktorum başka ilaçlar verdi. Hormon testlerimi sürekli yaptırdığım için bir süre sonra kistler belirsiz hale geldi ve hormon seviyelerim normale döndü. Yıllardır diyetisyene gidiyorum ama kilo veremiyorum. 6 ay önce evlendim. 2 aydırda bebeğimizin olmasını istiyoruz. Geçen ay Glucophage' ı gördükten sonra doktorum kullanabileceğimi söyledi ve kullanmaya başladım 10 gün oldu. Son iki aydır 40 günde bir adet olurken Glucophage ı kullandıktan sonra 24.gün adet oldum. Bende miğde bulantısı iştahsızlık çok yapmadı. İlk günler inanılmaz su içmeme neden oluyordu sadece. Adet görürken Glucophage kullanmak sakıncalı mı?

bayanlar bende pko hastasıyım ve malesef tüm belirtiler bnde olunca doktor aldacton verdi ilerliyen zamanla kullanınca kilo aldım diye diyetisyeninee yönlendirdi bide üstüne glucophage verdi ve miğdem çok bulanıyor ve diyetisyen listedekinden az veya çok yemiceksin dedi.hem yemek yiyemiyorum hemde miğdem bulanıyor.bu kabus ne zaman biter tecrübe edenler söyleye bilir mi?

Clarcım bende yeni başladım sayılır bu ilaca nerdeyse bir ay olcak başta olan etkiler zamanla geciyor merak etme mıde bulantıları hafıflıyor ve bıtıyor gercı ıstah acılmıyor ama mıde bulantısı olamayınca zarzorda olsa diyet listedekileri yiyebiliyorsun...

ben 2 ay kullandım 3 kilo verdim.doğum sonrası kilo veremiyordum emzirmede bile veremedim dikkat ettiğim halde.emzirme sonrası doktora gittim ayrıca kolestrolüm yüksek çıkmıştı 2 kez.doktor kilo vermem için verdi.3 gün önce bıraktım ilacı doğal yola zayıflayayım diye kararsızım devam etsem mi diye.zayıflama çayı ve sporu denicem hayırlısı artık:18:

benimde 5 gün oldu bu ilaca başlayalı sabah-akşam tok karnına içiyorum.bütün yan etkilerinide yaşıyorum:KK59: 5 günde 1.5 kilo verdim tek güzel noktası bu sanırım.ben pkolu değilim ama bebek için tedavi görüyorum doktorum zayıflarsam tedaviye daha çabuk cevap vereceğimi söyledi.spor ve diyetle 3.5 kilo vermiştim zaten.şimdi 62 kiloyum :KK66:

mrb arkadaşlar bende pkoluyum.doktor bana bu haptan vermedi acaba eczaneden alıp içsem sorun olur mu?çocuk istiyoruz ama birşey yok hala..lütfen yardımcı olun lütfen..

mrh esmacım glucophage insülin direncini ayarlayan cok kıymetli bir ilaçtır.genellikle diabet ve pok da kullanılır.bu ilaç sayesinde hem kilo veriliyor hemde bazı bünyelerde baska hiçbir ilaç tedavisine gerek kalmadan adet düzenleme ve bebek sahibi olmaya yardımcı oluyor.doktorun bu ilacı sana verırse kesınlıkle aksatma.

merhaba,

bende bır aydır kullanıyorum ama hıc etkı gormedım henuz..mide bulantısı felan yapıyor dıyorlar ama bende etki yapmadı...umarım sızde ıse yarar...

ben de pco'im, glucophage yi 4 gündür kullanıyorum ama herhangi bir yan etkisini görmedim. 1000 mg ilk bir hafta öğlen yarım akşam yarım tok karnına, ikinci haftadan itibaren ise öğlen tok karnına kullanacakmışım, inşallah işe yarar; bu ilaçla kistlerinden kurtulan oldu mu acaba?

merhaba arkadaşlar benimde kilo problemim vardı bende bi arkadş tavsiyesi üzerine doktora gttm ve doktorda bana bu ilacı verdi ilk 15 gün 1000 mglık ilacı yarım yarım sabah akşam olark içtim 15 gunun sonunda günde 2 tane almaya başladım ve bunun yanında sıkı bi diyete başladım ve hiç şeker kullanmamaya başladım tatlı, pilav, ekmek, makarna ve meyve suyu gibi yiyicekleri uzun zaman yememeye özen gösterdim ve yaklaşık 7 ayda 20 kilo verdim ilaç çok işe yaradı artık bende çok mutluyum sizlerede tavsiye ederim tabiki sıkı bi tatlısız şekersiz diyetlee :))

kızlar ben de kullanıyorum glucophage850yi 1,5 aydır. pko'den dolayı ve çocuk sahibi olmak istediğimiz için 3 aylık klomen tedavisinden sonra doktor vermişti. kilolarının yüzde 5 ini versen bu rahatsızlık kendiliğinden bile düzelebilir demişti. ben de 2 haftadır sıkı bir rejime başladım. ekmek yemiyorum. yersem de çok nadiren 1-2 lokma yiyorum o kadar. 3 kilo verdim şimdiye kadar... hazirana kadar gebelik oluşmazsa ki inşallah oluşur adetin 2 günü doktora gideceğim rahim filmi çekilecekmiş....

X