Glukofen kullanan var mı?

Merhaba arkadaşlar, sitede yeniyim.Hem hamile kalmak istiyorum hem de kilo vermek istiyorum.glukofen adlı ilacı bir arkadaşımdan duymuştum.Bu ilacı kullanıp hem zayıflayan hem de hamile kalan var mı?

Merhaba arkadaşlar, sitede yeniyim.Hem hamile kalmak istiyorum hem de kilo vermek istiyorum.glukofen adlı ilacı bir arkadaşımdan duymuştum.Bu ilacı kullanıp hem zayıflayan hem de hamile kalan var mı?

canım,evet ben bu ilaçla zayıfladım,belki hamile kalmamda da payı vardır ama lütfen doktor tavsiyesi olmadan kullanma.glukofen şeker hastalarının kullandığı bir ilaç.biz pko hastalarında da insüline karşı bir direnç oluyor ve bu direnç hem kilo problemine hem de yumurtlamada düzensizliğe neden oluyor.
iyi düşün,sağlıklı bir bedende şeker ilacı ne gibi hasarlar yapar?lütfen doktora danış.

canım bende 2 ay kullandım malesef ıse yaramadı klomen kullandım 3 aydır bakalım kısmet umarım sende ıse yarar..

canım bende 2 ay kullandım malesef ıse yaramadı klomen kullandım 3 aydır bakalım kısmet umarım sende ıse yarar..

benimde ilk ayım bitti canım,bakalım işe yarayacak mı???umutsuzluk çöküo bazen,hiç bi işe yaramayacağını düşünüyorum bazen de bu vesile olacak ve hamile kalacağım diyorum....hayırlısı.

yaaa kızlar ben bu glukofeni kendim alıp kullansam olmaz mı? yüzlerimde acayip tüylenme var,sivilcelerde cabası,evet pko luyum..kilo mu ooooo oda çok fazla..dr a sorsam hemen gel diycek..kendim eczaneden alıp kullanamaz mıyım..öptüm canlarım

bence mutlaka bı dr a sor.ama doğru durust bı dr olsun.cunku bır sene boyunca bır dr benı oyaladı durdu.ne zaman gıtsem yok bıseyin hersey yolunda dıyıp durdu.hatta ben polıkıstık olabılır mıyım dıyınce guldu "sen oyle cok ınternete gırme"dedi.sonra bı prof.gıttım vajınal ultrasonu sokar sokmaz polikistıksın dedı.ustelık bende ne tuylenme var ne kilo ne sıvılce.36 beden gıyınıyorum dusun.

yaaa kızlar ben bu glukofeni kendim alıp kullansam olmaz mı? yüzlerimde acayip tüylenme var,sivilcelerde cabası,evet pko luyum..kilo mu ooooo oda çok fazla..dr a sorsam hemen gel diycek..kendim eczaneden alıp kullanamaz mıyım..öptüm canlarım

bir doktora danış istersen çünkü glukofen şeker metabolizması için bir ilaçtır esas olarak. ben pko yanında hipoglisemi için kullanıyorum

slm arkadaşlar bende glukofan kullanıyorum adet düzensizliği var bıde ikinci bir bebek istıyorum allah herkesın gönlune göre versin

bende ikinci çocuk istiyorum ama olmuyo..iki ay önce serophene diye bi hap kullandım ama hamile kalamadım..aslında çoktandır adetimde düzeldi yine yok.hergün kalktığımda iki üç sivilceyle uyanıyorum.yüzlerim tüylendi..dr umda net bi cevap vermedi..ne yapcam bilmiyorum..eşimde bu ara kilolarımla dalga geçiyo..böyle giderse kendim alıp kullanıcam glukofeni..ne yapayım kızlar canım sıkılıyo..

bi sorum olacak arkadaşlar.glukofen kullanırken yasmin kullanan arkadaşlar varmı?yada yasmin kullanırken aynı anda glukofen kullanan arkadaşlar varmı?

glokofen 2 yıldır kullanıyorum yaklaşık 8 kilo verdim 1 senede
hala daha kullanıyorum bana doktorum hiçbir yan etkisi yok su yoluyla vucuttan atılır dedi
yanısıra follik asit kullanıyorum siz hangi amaçla verildi.

yasmin değil de diane35 kullandım ben 1 sene boyunca birlikte

teşekkür ederim.sormamın amacıda genelde hamile kalmak isteyenler kullanıyo bu forumdan anladıgım kadarıyla kontrol hapıylada beraber kullanılıyomu diyeydi.

tabi kullanılıyor, pko tedavisi amacıyla başlamıştım ben de glukofene

canım bende 7 aydır kullanıyorum kist için kullanmaya başlamıştım 3 ayda pkodan kurtuldum ama hala kullanıyorum adetimde düzene girdi ilaca 52 kiloyla başladım 1 ay içinde 45 kiloya düşmüştüm sabah akşam kullanıyodum şimdi sadece akşamları almaya başladım çok şükür kendime gelmeye başladım ama gebelik hala oluşmadı hayırlısı olsun yine

ben kullandım yan etkisi yok ama zayıflatmıyo:1closedeyes::1closedeyes:

ben kullandım yan etkisi yok ama zayıflatmıyo:1closedeyes::1closedeyes:zayıflamak itiyorum çare arıyorum lütfen bana yardım edin

ya arkadaşlar bende 2. kutuyu yarıladım adetlerim düzene girdi hatta ilaca başladığım ilk iki adetim 30 günde 1 olurken bu ayki adetim 26. günde oldu çok seviniyorum ama bunun yanında diane 35 de kullanıyorum o yüzden şuan hamile kalamam 2 ay sonra diane tedavim bitecek ve gilikofeni hamile kalana kadar kullanacağım inş 2 ay + 2-3 ay sonra (çünkü diane dan sonra 2-3 ay vücudun kendine gelmesi lazımmış)hamile kalırım ve size haber veririm inş benden öncede hamile kalanlarınız olur.

yalnız bişey soracağım bana pek kilo verdirmedi evlendiğimde 70 kiloydum sonra 86 oldum hala o aralıktayım ve cnm aşırı derecede son zamanlarda tatlı çekiyor.ilk zamanlar tatlı yemiyordum artık iştahım açıldı nolcak acaba ya.

X