Bölgesel İncelme Göbek Bölgesini Eritmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Bölgesel zayıflamada o bölgeyi sıkılaştırmanın temel kuralı o bölgedeki kan akışını hızlandırmaktır. spor yaparak ve dıştan masaj yaparak o bölgedeki kan akışını hızlandıra bilirsin masaj yağlarından kullanabilirsin portakal limon greyfurt gibi... bunun dışındaki jeller biraz pahallı bence yani bunlar anlık çözümler bence mutlaka kabak lifi al aktarlarda satılan masaj yap banyoda en az 15 dakika...

şu t.v lerde çıkan titreşimli aletler den almak istiyorum acana işe yararmı?

o aletlerden bendede vardı boş yere paranı harcama.hiç bi işe yaramıyor.biberiye yağı portakal yağı susam yağı badem yağı bunları karıştırıp kilonun yoğun olduğu yere sür ve strecfilm tak gayet iyi geliyo zayıflatıyor.1 saat vicudunda bekletmen yeterli.daha detaylı bilgi için tekrar yazacam.güzellik uzmanı tanıdığım var akrabam.ona sormam gerekiyor.yarın yazarım.

o aletlerden bendede vardı boş yere paranı harcama.hiç bi işe yaramıyor.biberiye yağı portakal yağı susam yağı badem yağı bunları karıştırıp kilonun yoğun olduğu yere sür ve strecfilm tak gayet iyi geliyo zayıflatıyor.1 saat vicudunda bekletmen yeterli.daha detaylı bilgi için tekrar yazacam.güzellik uzmanı tanıdığım var akrabam.ona sormam gerekiyor.yarın yazarım.

merakla bekliyorum cnm

merhaba kızlarr
bende göbekte şikayetçiyim nasıl eirycke bilemiyorum lahana yagı ve biberiye yagı sürüp spor yapardım eksiden şimdi o azmimde yok inşş en kıs zmanda yapıcam

kızlar biberiye yağını tek başına sürmemi istemedi o bayan.zararı dokunur dedi.susam yağı aldım portakal yağı aldım biberiye yağı ve badem yağı.karıştırın.strecfilmle sarın 1 saat kalsın.1 hafta uygulayın sonuç güzel olacaktır:KK19::KK19:

güzellik uzmanı tanıdığımla konuştum.portakal yağı biberiye yağı ve susam yağı etermiş.biberiye yağının yarısını.susam yağının ve portakal yağının tamamını karıştırıp iyi bi kavanozda saklayın.hergün göbek bölgenize bel bölgenşze az az yedirin yukarıya doğru masaj yapın ve streşfilmmle sarın 45 dk bekleyin.sonra çok terleyecez yağı sürdüğünüz yer.ve manken olacaksınız:KK1::KK1::KK19::KK19::KK64::KK24:

kızlar bunu karışımı deneyip de fayda görenler yazabilirlermi acaba,deli olacam ben her yer küçülüyor bu göbek aynı :KK53:

Meraba kızlar bende sezeryan doğum yaptım ve pörsümüş bi göbe kaldı.Şu lahana yağını denemek istiyorum hadi kolay gelsin.Ben bide sürekli göbeğimi içime çekerek dolaşmaya çalışıyorum alt karın kaslarını en i o çalıştırırmış:82:

Merhaba bende sezeryanla doğum yaptım.ama hem kilolar kaldı hemde göbek :44: doğumdan önceki kiloma ulaşamadım halen :KK50:

:44:
yağ sürme olayını 2 güne bir yapıyorum mekik hergün ama en çok etkileyen sanırım
ekmeği tamamen kesmem oldu. tabi mekikle beraber göbeğim düm düz oldu 15 günde
:teytey:

sölediklerin gerçekten işe yarıyomu ya ben 10 önce doğum yaptım ve şuan 51 kiloyum ne basen var ne bişi ama göbek ve yan bölgem hiç gitmiyo oğlumda çok yorumyo beni spor yapmaya fırsatım olmuyo pek bende hiç beyaz ekmek yemiyorum ve çok az yemek yiyorum napıcam bi tavsiyeniz var mı

biberiye yağını ve streci denedim malesef bende hiç işe yaramadı:KK43:( bünyeden bünyeye değişiyor sanırım...

lahana lahana lahana dıorum heryere dıorum hep dıorum
susam biberiye fındık yagı da evet
deneyin canlar

vallaaa bendee napcam şaşırdı mmm 26 kilo veridm ama göbek ve yanlar beni sinir ediyor yaaa
streçi nasıl yapıyorsunuz kızlar bende ypayım

güzellik uzmanı tanıdığımla konuştum.portakal yağı biberiye yağı ve susam yağı etermiş.biberiye yağının yarısını.susam yağının ve portakal yağının tamamını karıştırıp iyi bi kavanozda saklayın.hergün göbek bölgenize bel bölgenşze az az yedirin yukarıya doğru masaj yapın ve streşfilmmle sarın 45 dk bekleyin.sonra çok terleyecez yağı sürdüğünüz yer.ve manken olacaksınız:KK1::KK1::KK19::KK19::KK64::KK24:

arkadaşım bide bunu denicem iyi gelirse sana çok dua edicem yeter artık şu göbekten çektiğim hiçbir kıyafetim doğru düzgün olmuyor sağdan soldan heryerim pörtlüyor...

Kızlar kavitasyon sistemi ile 2 beden zayıflama garantisi veriyorlar hiç uygulayan varmı?

X