Bölgesel İncelme Göbek Bölgesini Eritmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
pilates yapıyorum hocam aynı zamanda fizyoterapist
son yapılan arastırmalarda göbek ve yan ların en iyi 1 numarada bisiklet,2 de yuruyus,sonra mekık ile eridiğini söylüyor

Merhaba arkadaşlar bende 7 aya kadar aynı dertten muzdariptim.. Göbegim benden 5 metre ilerde duruyordu :KK5: simitlerde cabası tabiki..Kot giydiginizde üst kısmınızda yuvarlak ve yanlardan fırlamış et yıgınları nasıl görünür tahmin edebiliyorsunuz heralde.
Aynadan baktıgımda hamile gibi göründügümü :KK49: anladıgım anda hemen operasyona başladım..

3 ay hiç aksatmadan Her gece biberiye yagıyla masaj yapıp seffaf folyoyla sardım..
Günde 50 mekik ve yan simitler için uygulanan egzersizleri her gün yaptım
Bol bol su içtim
Ekmegi tamamen bıraktım

Ve sonuç: Dümdüz bi karnım ve simitsiz bir belim var..:KK12: :KK16:
Üstelikte 8 kilo verdim..

Bu işlemleri 4 ay önce bıraktım şu anda biberiye yagını bıraktım ekmeye yavaş yavaş başladım günde 15 dakikada spor yapıyorum ama ne göbek ne simit nede kilo alıyorum.:21::KK52:

Kısacası arkadaşlar sporu hiç bırakmayın ve sürekli su için :KK24:

cnm benim simit bölgen için nasıl hareketler yaptın benimkilerde fena durumdalar :KK43:

Bütün kadınlar aynı dertten muzderip yaa ben de bıktım yan yağlardan ve göbektennn :KK43: bişey giyiosun her tarafından et pörtlüyo :2:

pilates yapıyorum hocam aynı zamanda fizyoterapist
son yapılan arastırmalarda göbek ve yan ların en iyi 1 numarada bisiklet,2 de yuruyus,sonra mekık ile eridiğini söylüyor

merhaba canım sana birşey soracağım yardımcı olursan çok sevinirim..bu bisiklet yürüyüş mekik demişsin ya bunları ne kadar sürede yapmak etkili..mesela günde kaçar dk.
ben daha önce bazı uzmanlarla spor yaptım(kısa süreli)..genellikle bölgesel çalışmalarda sistemli rutin hareketlerin yapılması önemli..mutlaka belli süreleri de vardır..biliyorsan paylaşırsan çok mutlu olurum..kaç set,yürüyüş kaç dk..vs.:KK3:

yaa kızlar biriler lütfen cvp yazsın kafayı yiycem.çok moralim bozulduu boyum 170 ya da 172 kilom en son 59-60 arası değişiyordu bi ara ne güzel ne göbek ne bel vardı şimdi nolduysa kilom sabit kaldı ama yemek yedikçee bel kısmında simit oluştu ve göbeğim çıktıofff şimdiii ölçtümm çok dengesiz bi vücudum olmuşş.bel 75göbek 88 basene gelince 54 yaa nasıl bi orantıdır buu.yemek yemicem dicem ama herkes yüüzn çok zyıf bacakların zayıf diyip duruo yiyincede göbekle bel şişioo sadeceeeeeeeeeeeee şu kremden alcam yarınn bende.sizcede anormal değil mi??napabilirim lütfen acil cvp yazınn nolurrrrrrrrrr

aynen kilom ve boyum senle aynı aynı tıpatıp aynı sorun bendede var yaşım 15

Göbek bandı kullanan var mı ? uyurken yavaşlayan metobolizmayı hızlandırıyormuş

canım çok yakın bi arkadaşım kullandı benim,hergün konuşuyoduk işe yarıyomu nasıl gidiyo diyodum,fakat sonuç hüsran:KK19:çok üzüntü çekti,ne bi iştah kapatması olmuş nede bi gr verebilmiş,aradığındaysa geri,ona bi hap önermişler indirimli,anlıycan banda verdiği onca para ziyan oldu,çokta pahalı bi band için değmez yani:KK37:çok pişman oldu aldığına,eğer bana sormuş olsaydı almadan önce kesinlikle almasına karşı çıkardım,ama bunu bildiği için benden habersiz kullanmaya başlamış,sana önerim,inanma böyle şeylere:KK37::KK34:

canım çok yakın bi arkadaşım kullandı benim,hergün konuşuyoduk işe yarıyomu nasıl gidiyo diyodum,fakat sonuç hüsran:KK19:çok üzüntü çekti,ne bi iştah kapatması olmuş nede bi gr verebilmiş,aradığındaysa geri,ona bi hap önermişler indirimli,anlıycan banda verdiği onca para ziyan oldu,çokta pahalı bi band için değmez yani:KK37:çok pişman oldu aldığına,eğer bana sormuş olsaydı almadan önce kesinlikle almasına karşı çıkardım,ama bunu bildiği için benden habersiz kullanmaya başlamış,sana önerim,inanma böyle şeylere:KK37::KK34:

canım uyardığın için sağol.benim de bir arkadaşım sormuştu , bende bbir bilene sorayım dedim :))

canım uyardığın için sağol.benim de bir arkadaşım sormuştu , bende bbir bilene sorayım dedim :))

rica ederim canım:KK76:bundan çoğu insan müzdariptir eminim,fakat bünyeden bünyeye değişiyor diye bi söylem varya onu nerden ve nasıl anlıycaz anlamadım gitti,:KK19:tamam her bünye kilo vermeye müsait değil en azından çabuk kolay veren var,zor ve geç verende var,yalnız keşke onca para boşa gitmeden önce bi deneme imkanı verseler veya insanlar vücutlarını tanımak adına test yaptırsalar daha iyi olur,böyle şeylere para kaptırmak çok acı,keşke işe yarasa bari:KK31::KK37:

merhaba canım sana birşey soracağım yardımcı olursan çok sevinirim..bu bisiklet yürüyüş mekik demişsin ya bunları ne kadar sürede yapmak etkili..mesela günde kaçar dk.
ben daha önce bazı uzmanlarla spor yaptım(kısa süreli)..genellikle bölgesel çalışmalarda sistemli rutin hareketlerin yapılması önemli..mutlaka belli süreleri de vardır..biliyorsan paylaşırsan çok mutlu olurum..kaç set,yürüyüş kaç dk..vs.:KK3:

geç oldu uzgunum :KK43: tum spor hocaları yuruyus yada bisiklet diyorlar ama en cok etkılı olan bısıkletmıs ben plates sayesınde gercekten sıkılaştım ama sezeryan dogumdan kalan alt karın var onun caresı yuruyus bısıklet ve ekmeksiz hayat diyor hocam genelde gunde 20 dakıka tempolu bısıklet yada kosu sonra artarak mekık 10 ıle basla 15-20 gıbı sanıyorum.

olamaz ya aynı sorun bende de war kilom güzel ama şu göbek beni deli ediyo mekik işe yaramadı göbekli göbekli yola devam ediyoz bakam:)

ay 48 kilosun ve göbeğin mi var yahu organlarını toplasan anca o kadar yapar nası bi göbek oluyoki se göbek görmemişsin :) bendeki göbeği görsen öff çok sinirimi bozuyor :/
bu konudaki yöntemlere benimde çok ihtiyacım var

aynı durum bendede vardı o kalıtsal bişey.şimdi 56 kiloyum yine göbeğim var 46 kiloyken çok zayıf duruyordum göbek hariç biraz kilo alıyım dedim göbek iyice büyüdü bacak bel basen iyi ama göbek kocaman heryerimi koruyup sadece göbeğimi eritebileceğim bir yöntem biliyorsanız yardımlarınızı bekliyorum:2:

kırmızı acı biber yağı kullanan var mı? özellikle emziren bayanlardan

bizim bi akrabamız kullandı çok ağır sonuçlar yaşadı . emziriyorsan hiç deneme bence.ben elmakrom ve maurers denedim yan etkisi olmadı ama hiç bir faydasınıda görmedim.bol su içerek kilo vermiştim.şimdi yine su içmeye çalışıyorum ama mlsf önceden 5 lt günlük su içiyordum şimdi 2 lt içemiyorum.sakın bebeğine ve kendine zarar verme lütfen.2 yıl oldu akrabamız hala kendini toplayamadı beyin kanamasından tutta kalp krizine kdr hepsini yaşadı gencecik yaşında.su içmeyi dene.bide havalar ısınıyor al bebeği yürüyüşe çık hem güneş ona iyi gelir hemde sana spor olur faydasını görürsün

mrb arkadaslar bnmde kilo ve göbek problemim var mekik gercekten cok işe yarıyo günde 50 mekikle güzel sonuçlar alabilirsizniz ilk baslarda braz canınız yanabilir ama alısırsınız tabi yemege de dikkat etmek gerekiyo özellikle aksamları 7 den sonra yemek yememek gerek:S

Ben de her gün mekik çekmeye çalışıyorum. Benim göbeğim hamile kadın göbeği gibi olduğu için çok çabuk eriyeceğini sanmıyorum :KK49: ama sabretmek lazım herhalde :KK8: Yediklerime de dikkat ediyorum. Çok sıkı bir diyet yapmıyorum ama eskisi gibi börek, ekmek, bisküvi,abur cubur yemeyi bıraktım... Bakalım ne kadar sürede sonuç alacağım. Bir de birşey sormak istiyorum, mekik çekerken korse de giysek daha da faydalı olur mu acaba, ya da yürüyüş yaparken?

X