Bölgesel İncelme Göbek Bölgesini Eritmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
ay 48 kilosun ve göbeğin mi var yahu organlarını toplasan anca o kadar yapar nası bi göbek oluyoki se göbek görmemişsin :) bendeki göbeği görsen öff çok sinirimi bozuyor :/
bu konudaki yöntemlere benimde çok ihtiyacım var

aynen sana öyle geliyordur takma kafana 48 kiloda boyun 140 değilse göbek olmaz yaa..sen taktığın için öyle geliyordur sana..sıkma canını

5 gündür mekik çekmeye başladım ben de, günde 60 taneyle başladım her gün 1 tane arttırıyorum.
Kondisyon bisikleti kullanıyorum.
Aklıma geldiğinde içime çekip bırakıyorum göbeğimi.
Genelde yürüyüş yapmaya çalışıyorum.
Yeşil çay içmeye başladım.
.
.

Bunlar işe yarar mı bilmiyorum, umarım yararlar.
Şu zıplama hareketiyle biberiye yağını da deneyeceğim.

ben ankarada oturuyorum yeni katıldım aranıza gerçekten çok faydalı bir site...ben özellikle bu konuda deneyimimi paylaşmak istedim sizlerle yaklaşık iki ay önce oturduğum semtte keşfettiğim bi yerde incelme paketi satın aldım göbek bölgem için gerçekten sonuçlar benim açımdan çok tatmin ediciydi gittiğim mekanda anne kız beraber çalışıyorlardı çok disiplinli ve işlerini bilerek yaptıkları belliydi beni çok mutlu ettikleri için sizlerlede paylaşmak istedim .....sevgiler

ben ankarada oturuyorum yeni katıldım aranıza gerçekten çok faydalı bir site...ben özellikle bu konuda deneyimimi paylaşmak istedim sizlerle yaklaşık iki ay önce oturduğum semtte keşfettiğim bi yerde incelme paketi satın aldım göbek bölgem için gerçekten sonuçlar benim açımdan çok tatmin ediciydi gittiğim mekanda anne kız beraber çalışıyorlardı çok disiplinli ve işlerini bilerek yaptıkları belliydi beni çok mutlu ettikleri için sizlerlede paylaşmak istedim .....sevgiler

merhaba canım kaç cm inceldin bu şekilde ve ne kadar ödedin toplamda?? ayrıntıları da paylaşırsan sevinirim :KK66:

bendede vardi bende zayifim yemekten kaynaklanio o ben bi hafta boyunca cok az ve ice aciktigim zaman ufak sey atirtirdim bi hafta icinde gitti hersey yemekte bitio arkadaslar ben sabah kahvaltisini 10 gibi kücük dilim yerim aksam 5 kadar hicbisey yemem sirf su cay icerim aksamda kücük bi porsion ne varsa okadar ice acikmadan yemem ve 6 dan sonra hic ymem öyle hepten zayifladim 9 kilo verdim 2 ay icinde simdi 52 kiloyum gün günde zayifliom hala cok az yemekte hersey

bel / basen / bacak /göğüs toparlayıcı / kol / bölgesel incelme için beden inceltici yağı öneriyoruz ..
2 ayda düzenli kullanımda 1 beden incelme sağlıyor ..
Yağı masaj şeklinde sorunlu bölgeye yedirip streç filmle sarıp sporunuzu / yürüyüşünüzü yapıyorsunuz ...
Hemen emdiği için yıkanmasıda gerekmiyor aksine ertesi gün yıkanırsa çok daha iyi ..

aklınıza takılan her soruyu bana sorabilirsiniz ..
AKtarland/gizem

Kızlar merhaba;

2 ay kavitasyona gittim ilk ay göbeğimden 2 cm incelme olmasına rağmen sonraki ayda incelme olmadı :KK50:

Aynı zamanda diyet yapıyorum ve bu dönemde kilo da verdim ve kalçamdan ve bacaklarımdan 2şer cm incelmem devam etti..

Yine de belimin ve göbeğimin ölçümlerde hiç incelmemiş olması çok canımı sıktı ve kavitasyonu bıraktım.. Sizce ne yapmalıyım?

Bel bölgesindeki yağlanmadan kurtulmak için diyet ve uygun bir spor programı şart! diyet olmadan bel bölgesindeki yağlardan kurtulmanız imkansız maalesef :/ bir kas grubunu da üstelik çok fazla yormanın da bir mantığı, faydası yok. Kondisyon destekleyici karın egzersizleri ve diyet her türlü fayda sağlar diyorum denedim ve gördüm :)

merhabalar arkadaşlar, izmir'den yazıyorum. bir arkadaşım benim lazer epilasyona gittiğim Essi Güzellik Polikliniğine zayıflamaya gidiyor ve çok iyi bir şekilde kilo verdi. diyet yapıyor ve sadece coax med ice cihazına giriyor, bu cihazda kavitasyon, radyofrekans, vakum terapi ve soğuk lipoliz teknolojileri varmış. çok detayını bilmiyorum ama hem zayıfladı hem sıkılaştı. Başlayalı 1,5 ay oldu, 6 kilo verdi ama görünüşüne baksanız 10 kilo vermiş gibi duruyor. ilk önce coax med ice cihazıyla soğuk lipoliz yapmışlar, sonraki seanslarda kavitasyon ve radyofrekansı kullanmışlar.
diyeti de 1,5 aydır yapıyor ama çok ağır bir diyet değil, haftada bir gün tatlı yiyor mesela ödül olarak, gittiği yerin diyetisyeni çıkartmış programını. ilk başlarda sporda yapıyordu ama sadece birkaç gün gitti bildiğim kadarıyla.

mervemerve ben de ankara'da oturuyorum ve tam olarak anlattığın gibi bir yer arıyorum rica etsem biraz daha bilgi verir misin?

arkadaşlar merhaba doğumdan bu yana katılamıyorum pek ama bu hafta araştırıp karavermem gereken bir konu var aranızda yaptırıp mennun kalan varsa cevap verirse çok sevinirim. ankarada bir güzellik salonu soguk lipliz önerdi dogumdan sonra sarkan göbeğime şuan 42-44 beden giymeme rağmen 38 zorlarım dedi 3 seans gidecekmşim karasız kaldım orda yaptıran kişilerele görüştürdü bi müşterisi ikinci seansı imiş 3 kilo vermiş baya inceldim pantolonumdan anladım dedi
diğeri ise 3 sean bi almış bi fayda görememiş ikinciyi aprıtıyodu nedenini ise arkadaşlarımla geldim benim içki sıkıntım oldugundan veremedim dediarkadaşlarım çok iyi sonuç aldılar içkiyi bıraktım tekrar baaşladım sizde başlayın diye önerdi haftaya salıya randevu aldın ve parasını vericem yaptırıyım mı birileri bişey söylesin ya lütfennn:26:

yokmu arkadaşlar göbeğini eriten ,ben bugünden itibaren mekik çekmeye başlıyoum sabah akşam 10 defa alt karın içinde ayak ucuyla tutulan topu kaldırıp indircem eğer 15 günde bir değişme görürsem haber veririm size

benim de göbeğim kaldı doğumdan ama mekik çekemiyorum maalesef

benim de göbeğim kaldı doğumdan ama mekik çekemiyorum maalesef

bende tam mekik çekemiyorum yarım anca çocukların zıplama topları varya onu sırtıma destek yapıyorum bayağı yardımcı oluyor bana illada pilates topuna gerek yok

daha yeni başladım onun için şimdi bişey demek zor bi dün yapamadım gelişme olursa haber veririm aynı zamanda 300 kerede sabah akşam ip atlıyorum oda göbek eritiyomuş illa mekik çekmek gerekmiyor belkide şöyle uzun süre ip atlayıpta etkisini gören yokki ona sorsak

Merhaba arkadaslar bu topigi görünce merak ettim ben de katilayim araniza ben 1 ay önce sezeryan dogum yaptim haliyle biraz göbegim kaldi ama ben ameliyatliyim diye kendimi salmadim sebze meyve agirlikli beslenuyorum artik ve bol bitki cayi su tüketiyorum arti ekmegi de azalttim sadece sabahlari bir dilim cavdar ekmegi yiyorum bunun yaninda extra olarak sabahlariac karnina ve aksam yatmadan önce olmak üzere balli tarcinli ilik su iciorum ve karnimi sIkilastirmak icin de Garnier in yesilcay+kafeinli losyonunu kullaniyorum o da baya ise yariyor bakalim artik istedigim kiloya düsene kadar burdayim degisik fikir ve önerilerinizi bekliyorum beraber eriticez insallah bu göbekleri

Merhaba arkadaşlar,

Bende dün aktarımdan gittim bi inceltici yağ aldım.Aslında ben bi kaç yağ alıp karıştıracaktım.Kendisi buna gerek olmadığını kendi ürettikleri tamamen doğal bi karışım vermek istediğini söyledi.Dün akşam sürdüm streçle sardım 2 saat sonra verdiği sabun ve lifle sabunladım yıkandım.Bakalım etki edecekmi.Fiyatı 60 tl 1 aylık dedi.İçinde Kabak lifi ve sabunu da var.İnşallah iyi gelir de sizlerle de paylaşırım.:KK55:

Kızlar ben bu yaz diyet yaptm tam 23 kilo verdim. hiç spor yapmadan kilo verdiğm için vücudum sarktı göbeğm var hala ve lanet olası selülitler :KK43: bu hafta spora başladm. Sporla birlikte göbek sarkıği için ne kullanabilirm nolur yardım edin :KK43:

X