Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme maratonu başlıyor:))))

arkadaşlar merhaba ne zamandır giremiyordum nete...ben bu maratona başladıktan 1 hafta sonra bırakmıştım çünkü doktorum Diane 35 verdi ve bunun dışında östrrojen almama gerek olmadığını söyledia.sve kullanalı 1.5 ay kadar oldu ve Actibreast kullandığın zamanki gibi dolgunluk var hatta büyüdü cm olarak 2.5 cma.sfakat masaj olayına takmış durumdayım hemen başlamam lazım yaz geldiiiiiiiiiÇok üzgünüm çoook

arkadaslar femagis kullanan sonuc alan varmı birde nerden bulabilirim bu kremi eczanelerde varmıdır

arkadaşlar dün ingiltereden gelen kuzenimle bulustum orada 2 aydır bir hap kullanıyormuş gögüsleri çok küçüktü ve 3 cocugu var inanamadım cok güzel olmus yanlız bu krem türkiyede yok ama internetten sipariş veriliyor ya almak istiyorum ama korkuyorum int ten sipariş yapanınız var mı

arkadaşlar dün ingiltereden gelen kuzenimle bulustum orada 2 aydır bir hap kullanıyormuş gögüsleri çok küçüktü ve 3 cocugu var inanamadım cok güzel olmus yanlız bu krem türkiyede yok ama internetten sipariş veriliyor ya almak istiyorum ama korkuyorum int ten sipariş yapanınız var mı

Neymiş adı? bakalım internetten.Ben brais gain kullanıyorum 4 gündür.Bir de göğüs büyütme bandı.Onu da deneyeyim..Büyüsün artık şu memişler:eek:

natural push up felaket güzel bir şey ya ama 6 kutu içiceksin eğer büyümezse paran iade valla ben bayıldım ama korkuyorum kızlar sizde araştırın pek ingilizcem yok burdan paylasırız bilgileri

natural push up felaket güzel bir şey ya ama 6 kutu içiceksin eğer büyümezse paran iade valla ben bayıldım ama korkuyorum kızlar sizde araştırın pek ingilizcem yok burdan paylasırız bilgileri

Videosu izledim.kiminin sütyen ölçüsü b den c çıkmış kiminin de c den e ye.8 ay falan kullanan var.ama östrojen içeriyor sanırım.Göğüs kanserine neden olmaz mı:çok üzgünüm:

bilmiyorum ama kuzenimin arkadaslarıda kullanıyor kimisi 2 kutuda bırakmış yeterli büyüme sağlamış kuzenim 3 cocuğu olduğu için fazla içecek valla iyice arastırmak lazım zararlı birşey yok diyor içinde hep doğal otlar varmış

Son düzenleme:
insan ne kullanacagını sasırıyor sen kullandığın ürüne nasıl güvendin memnunmusun birşeyler yapmam lazım cokkkkk küçük bunlar

femagis kullanan varsa yazsın lütfen nerden bulabilirim bu kremi

ben online bi satış sitesinden aldım.. eczanelerde falan bulunmuyo maalesef..
ikinci kutuya geçtim, adet sonrası da inmedi.. gayet mutluyum.. düzenli olarak 4ay kullanıp sonra yavaş yavaş azaltmayı düşünüyorum..

ben kısa sürede ani bi şekilde kilo verdim ve göğüslerim 85 ten 82 ye indi yani kiloma göre göre baya iyi sayılır ama ben eski formuna kavuşmasını istiyorum bunn için en uygun yöntem ne olur küç yemeye yeni başladım bide masaj mı yapsam bilemiyorum lütfen yardım ..

Merhaba arkadaşlar
Yaklaşık bir yıldır bu sieyi takip ediyorum. Nihayet üye oldum. Gerçekten burda yapığınız çok güzel. Yani burdaki destek ortamını çok seviyorum, insanın yanlız olmadığını bilmek güzel.. :1hug: ben de yıllardır bu dertten müzdaripim malesef. yapmadığım şey kalmadı desem yeridir... 2.5 masaj yağı, saw palmetto (sabal), breast gain, breast sculptor, göğüs büyütme banları vs vs... tüm bu uğraşlar sonucu 82 den 87 ye ulaşabildim... tam umudumu kesmişken duru arkadaşın yazısını gördüm. bu hapı denemek istiyorum ama gerçekten işe yarayacağından emin deilim.. yine hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum artık. Duru kuzenindeki gelişme nasıldı, yani sence kaç beden büyümüş görünüyodu.. cevaplarsan sevinirim çünkü tekrar param boşa gitsin istemiyorum.. şimdiden teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar
Yaklaşık bir yıldır bu sieyi takip ediyorum. Nihayet üye oldum. Gerçekten burda yapığınız çok güzel. Yani burdaki destek ortamını çok seviyorum, insanın yanlız olmadığını bilmek güzel.. :1hug: ben de yıllardır bu dertten müzdaripim malesef. yapmadığım şey kalmadı desem yeridir... 2.5 masaj yağı, saw palmetto (sabal), breast gain, breast sculptor, göğüs büyütme banları vs vs... tüm bu uğraşlar sonucu 82 den 87 ye ulaşabildim... tam umudumu kesmişken duru arkadaşın yazısını gördüm. bu hapı denemek istiyorum ama gerçekten işe yarayacağından emin deilim.. yine hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum artık. Duru kuzenindeki gelişme nasıldı, yani sence kaç beden büyümüş görünüyodu.. cevaplarsan sevinirim çünkü tekrar param boşa gitsin istemiyorum.. şimdiden teşekkür ederim

Aramıza hoşgeldin arkadaşım..evet burda herkes aynı derdi çekiyo malesef..kimimiz sonuç elde etmeye başladı..umarım hepimiz biraz büyüme elde edebiliriz..sen 82den 87 ye çıktığını söylemişssin,bu kullandığın haplar ve kremler dışında,spor veya egzersiz falan yaptın mı?kaç senede sonuç elde ettin? ve büyüme kalıcı mı oldu? sonradan eski formuna dönmek gibi bi şey falan olmadı umarım? şimdiden teşekkür ederim cnm..umarım gelişmeler devam eder..

Merhaba arkadaşlar

canım kuzenimin göğüsleri bir beden büyümüş şuan yurtdışına döndü ama msnde konuşuyorum devamlı onun üç cocuk olduğu için bir bedene şükrediyor ama hapa devam ediyor tabi ki arkadaşlarından bahsetmişti bana anlattığına göre cok cok iyi gelişmeler olmuş görenler silikon sanıyor diyor bende ingilizce olmadığı için sipariş veremedim şimdi kuzenim arastırıyor ya o siparişi verecek yada olursa kargoyla yollayacak tavsiye ediyorum ben canım alıp almamak sana kalmış tabi ama benim gibi nerdeyse sıfır göğsü olan kuzenimin yeni görüntüsü süper geldi bana....

Aramıza hoşgeldin arkadaşım..evet burda herkes aynı derdi çekiyo malesef..kimimiz sonuç elde etmeye başladı..umarım hepimiz biraz büyüme elde edebiliriz..sen 82den 87 ye çıktığını söylemişssin,bu kullandığın haplar ve kremler dışında,spor veya egzersiz falan yaptın mı?kaç senede sonuç elde ettin? ve büyüme kalıcı mı oldu? sonradan eski formuna dönmek gibi bi şey falan olmadı umarım? şimdiden teşekkür ederim cnm..umarım gelişmeler devam eder..

Haplar dışında spor ya da egzersiz yapmadım cnm... ben 2 yıl önce sabal kullanmaya başlamıştım... 2 kutudan sonra farketmeye başlamıştı.. 82 den 87 ye çıktım. daha sonraki 2 yıl buyonca çeşitli haplar, bant vs kullandım. bi ara breast gain kullanırken 88 oldu ama sonra onun etkisi geçti.. şu anda hala sabalın etkisiyle devam ediyorum. hala 87 :dance: daha da eski haline döneceğini sanmıyorum.. İnşallah sana da daha fazla faydası olur cnm yerimseniben

82'den 87'e çıkmak da büyük bi başarı. o 5 cmde baya bişi fark etmedi mi?
bi de başka bi forumda bi tek saw az biraz etkili oldu dedin. ne kadar süre kullandın sawı? ben de sawda yalnızca etki görmüştüm ama param olmadığı için devam edemedim. kaç kişiyiz şunu kullanan, etki gören bilmek istiyorum.
bi de sende kıllanma gibi bi yanetksi oldu mu?

aslında 5 cm de farketti tabi gözle görülür biçimde, daha dolgunlar .. sabal dan önce çok küçüktüler, gerçi hala küçükler ama neyse... ben sawı 2 yıl önce kullandım, 2. kutundan sonra etkisini gördüm 3 kutu fln kullanmıştım. 82 den 87 ye çıktı. sonra breast gain kullandım. onunla 88 e çıktı ama sonra etkisi geçti ve yine 87 ye indi. arada bant, breast sculptor fln kullandım. bi etki etmedi.. bi sabal yaramıştı onu tekrar kullanmaya başlıyim dedim geçen yaz bi iki kutu kullandım ama daha ilerlemedi malesef.. yani bi noktada kalınca kalıyo, ilerlemiyo daha.. bence sabalı kullanmaya devam et, büyürse ve bi zaman sonra aynı noktada kalırsa devam etme bence, çünkü daha fazla büyümüyo. yani bende öyle oldu senağlama ayrıca kıllanma gibi bi etkisi de olmadı, hiç bi yan etkisi olmadı bana... İnşallah sende de farkedilir bi büyüme olur ve etkisi kalıcı olur cnm :)

Son düzenleyen: Moderatör:
canım kuzenimin göğüsleri bir beden büyümüş şuan yurtdışına döndü ama msnde konuşuyorum devamlı onun üç cocuk olduğu için bir bedene şükrediyor ama hapa devam ediyor tabi ki arkadaşlarından bahsetmişti bana anlattığına göre cok cok iyi gelişmeler olmuş görenler silikon sanıyor diyor bende ingilizce olmadığı için sipariş veremedim şimdi kuzenim arastırıyor ya o siparişi verecek yada olursa kargoyla yollayacak tavsiye ediyorum ben canım alıp almamak sana kalmış tabi ama benim gibi nerdeyse sıfır göğsü olan kuzenimin yeni görüntüsü süper geldi bana....

cevap verdiğin için çok teşekkür ederim cnm... yazdıkların gerçekten benim için bi umut oldu.. İnşallah bu haplar yarar.. Ben de yurtdışındayım şimdi, burdan almam daha kolay.. yaklaşık bi ay sonra dönücem türkiye ye.. dönmeden almak istiyorum açıkcası... kullanmaya başladıktan sonra gelişmelerden haberdar ederim.. İnşallah sen de faydasını görürsün.. kullanmaya başlarsan gelişmelerden bizi haberdar edersen sevinirim cnm... İnşallah bunun sonu da hayal kırıklığı olmaz...