Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme maratonu başlıyor:))))

tavsiye edilenler gibi masaj vesoğuk suyu da denedim :) maratona hızlı başladım bakalım sonuç nolucak :)

ben de bi masaj yolu denedm bgn ilk defa zırr sen tarfnden çok dha komk. umarm sonuçu komk olmaz. bnm eskiden astım rahatszlığm vardı ve spreyleri kullanamadığım içn . bu spreylerin kullnaması için borular satlyo eczanelerde. o borunun bi parçasını çıkardm ve göğsümün üstüne koydumdaha snra elektrli süpürgeyi borunun diğer delik olan tarafına dayadm. bu sayede göğsme vakum uygulamsı yaptm. bakalm bi ilerleme söz konusu olcakmı.

siteden julyetin kendi keşfi, 2 ay sonra 1 beden büyüdüğünü farketmiş
daha önce yazmıştım aynen kopyalıyorum çok üşendim:KK70:

bardak masajı siteden arkadaşımızın, julyet, kendi keşfi bişey. temeli bu göğüs büyütücü vakumlar var ya ona dayanıyor. ben uygulamaya başladım bile. vallahi saçma gelebilir ama ben işe yarayacağını düşünüyorum ki julyet iki ay sonra 1 beden kadar büyüdüğünü farketmiş.

uygulama şöyle; -anladığım kadarıyla olabildiğince açık anlatmaya çalışıcam- ağzı geniş bi bardağı dik duruyoken göğsüne kapatıyosun, sonra uzanıyosun sırt üstü (yatarken yapmaya çalışırsan göğsünü tam toparlayamıyorsun) bi 10 saniye kadar bekliyosun, sonra yavaş yavaş çekiyosun içinden 10a kadar sayabilirsin. havasız kalınca vakum etkisi yapıyo bardak. bunu bikaç kez yaptıktan sonra yine bardağı kapatıp, bekleyip, sonra 100 kere kere pompalıyosun, lavobada yaptığın iş yani:KK70:. yaparken göğüs derinin yukarı çekildiğini görüyosun zaten. bu da bana şu ana kadar yaptığım en saçma sapan ama en işlevsel şey gibi geliyo umarım sonuç alırım.

anlaşılmaması üzerine yeniden açıklama yapmışım

ya hani ilk çıkmaya başladığında kase ya da fincan falan kapatırlar ya öyle düşün. kapatıp çekiyosun. kapatma işlemini dik duruyoken, çekme işlemini yatarken yapacaksın. kapattıktan sonra bir 10 saniye bekleyeceksin sonra yavaş yavaş çekeceksin. daha açık nası anlatabilirim kiii
bi de yine bardağı kapatacaksın göğsüne, yatacaksın, yine bekleyeceksin az biraz, bu kez bardağı bırakmadan 100e kadar çekeceksin "bırakmadan" ama. lavabo pompalar gibi işte.

daha önce de kopyalayıp yapıştırmıştım yine kopyalayıp yapıştırıyorum.. uğraştırıcı biraz ama inandım devam ediyorum:)
kıskanma yafff ben iki senedir burdayım olsun o kadar:nazar::nazar::nazar:
bi de incek mi o var, bi kaç gün sonra kesin bişi söylerim umarım olumlu olur:teselli:

cok güzel anlattin canim cok tsklerrr:KK66:) insallah seninde hastaliktan degildir ve sönmez :KK66:
Bunu kesfeden arkadasda iyi bir gelisme olmusmu?

siteden julyetin kendi keşfi, 2 ay sonra 1 beden büyüdüğünü farketmiş
daha önce yazmıştım aynen kopyalıyorum çok üşendim:KK70:

bardak masajı siteden arkadaşımızın, julyet, kendi keşfi bişey. temeli bu göğüs büyütücü vakumlar var ya ona dayanıyor. ben uygulamaya başladım bile. vallahi saçma gelebilir ama ben işe yarayacağını düşünüyorum ki julyet iki ay sonra 1 beden kadar büyüdüğünü farketmiş.

uygulama şöyle; -anladığım kadarıyla olabildiğince açık anlatmaya çalışıcam- ağzı geniş bi bardağı dik duruyoken göğsüne kapatıyosun, sonra uzanıyosun sırt üstü (yatarken yapmaya çalışırsan göğsünü tam toparlayamıyorsun) bi 10 saniye kadar bekliyosun, sonra yavaş yavaş çekiyosun içinden 10a kadar sayabilirsin. havasız kalınca vakum etkisi yapıyo bardak. bunu bikaç kez yaptıktan sonra yine bardağı kapatıp, bekleyip, sonra 100 kere kere pompalıyosun, lavobada yaptığın iş yani:KK70:. yaparken göğüs derinin yukarı çekildiğini görüyosun zaten. bu da bana şu ana kadar yaptığım en saçma sapan ama en işlevsel şey gibi geliyo umarım sonuç alırım.

anlaşılmaması üzerine yeniden açıklama yapmışım

ya hani ilk çıkmaya başladığında kase ya da fincan falan kapatırlar ya öyle düşün. kapatıp çekiyosun. kapatma işlemini dik duruyoken, çekme işlemini yatarken yapacaksın. kapattıktan sonra bir 10 saniye bekleyeceksin sonra yavaş yavaş çekeceksin. daha açık nası anlatabilirim kiii
bi de yine bardağı kapatacaksın göğsüne, yatacaksın, yine bekleyeceksin az biraz, bu kez bardağı bırakmadan 100e kadar çekeceksin "bırakmadan" ama. lavabo pompalar gibi işte.

daha önce de kopyalayıp yapıştırmıştım yine kopyalayıp yapıştırıyorum.. uğraştırıcı biraz ama inandım devam ediyorum:)
kıskanma yafff ben iki senedir burdayım olsun o kadar:nazar::nazar::nazar:
bi de incek mi o var, bi kaç gün sonra kesin bişi söylerim umarım olumlu olur:teselli:

canım benim bilgilendirmişsin arkadaşları çok sağol..banada msj geliyo işe yaradığını söyleyen arkadaşlar var..şu an tavsiyemi deneyen az ama deneyipte işe yaramıyo diyen çıkmadı..işe yaramasına inanın çok sevindim..bende tam gaz devam ediyorum ama düzenli yapamıyorum işte..neyse bakalım inşallah istediğimiz kadar olur..:hooray:

canım benim bilgilendirmişsin arkadaşları çok sağol..banada msj geliyo işe yaradığını söyleyen arkadaşlar var..şu an tavsiyemi deneyen az ama deneyipte işe yaramıyo diyen çıkmadı..işe yaramasına inanın çok sevindim..bende tam gaz devam ediyorum ama düzenli yapamıyorum işte..neyse bakalım inşallah istediğimiz kadar olur..:hooray:

demek bunu kesfeden arkadas sensin yerimseniben
insallah bizdede ise yarar canim:jeyyar:

arkadaşlar mersin yağını da aldım:) küç mersin yağı souk su ve buz masaj hepsini yapıcam :):):) biraz sonra gidip rezene çayı da alıcam. ii geliomuş o da :) allah sonumuzu hayır etsin ne diyim süprizzzzz

Anammm şu bardak işini bende denicem kizlar bnm memişlerim findik kadarken bi ark. Fincan koymami söledi çok dik oluyo göğusler diye bnde koydum büyüdükçe fincan şeklini ala ala büyüdü çok komik bnm göğuslerim dim dik gören kiz ark. Saddamin füzelerine benzetiyodu küçükken hala öle ama biraz büyüdüsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

bugün göğüslerimde yarım cmlik bi büyüme daha ölçtüm...bugün adetimin son günü acaba o yarım cmlik büyüme inermi bilmiyorum..1 yada 1.5 cmlik bi büyüme daha elde edersem göğüslerim tam ideal göğüs ölçülerinde olacak arkadaşlar heycanlandım valla..bu aralar sadece yeşil çay ve masajla uğraşıyorum diğer bitkilere sonra başlayacağım...yeşil çayıda şu sebeple kullanıyorum belki işinize yarar yeşil çay içtikten 30 dk sonra damarları genişleterek kan dolaşımını hızlandırırmış..kan dolaşımının hızlanması demek göğüslerimizdeki kılcal damarlarada kan pompalanması demek..bilmem belki işe yarayabilir sonuçta küç dediğimiz şeyle aynı işlevde değilmi...

marketlerden yada aktarlardan aldıgımız yesil cayların sadece yesil cayın posası oldugunu biliyormuydunuz. gercek yesil cay cok pahalıyms

arkadaslar bir sorunum var. tavsiyeleriniz uzerine 4-5 gun once cemen, melek otu, serbetci otu karisimindan kullanmaya basladim fakat koltukaltimda asiri bir koku olusmaya basladi. resmen cemen kokusu. bu yuzden bugun bu cayi icmeyi biraktim. kullanan arkadaslara sormak istiyorum. sizlerde de benzer bir problem oldu mu?

bende bugün aldgım yag karısımına basladım.. gelişmeleri yazarımm.

canım nereden aldın bu yagı bılgı verırmısın yada kendınmı yaptın?bende masaj ve cay yontemını uyguladım faydasını grdum dolgunluk oldu ama bırde krem yada hap kullanmak ıstıyorm femagıs dye bı krem grdum ınternetten dısında nereden bulabılırım acaba kredı kartım olmadıgı ıçin ınternetten alamıyorum.eczanede varmıdır? bırde burdakı aktarda goğüs buyutucu losyon var ama satıcıyla aynı apartmanda oturdugumuz için alamıyorm utancma.:roflol: fıyatıda 70mılyonms zaten.

marketlerden yada aktarlardan aldıgımız yesil cayların sadece yesil cayın posası oldugunu biliyormuydunuz. gercek yesil cay cok pahalıyms

bunu bilmiyodum canım ya...öle rafta gördüm aldımdı..umarım zararı olmaz biraz daha kullanayım sonra bitki çayına başlıycam bende...gelişme olursa mutlaka yazarım kızlar en ufak şeyde bile..

arkadaşlar böyle deneyipte şu işe yarıyo bu işe yarıyo diyenler paylaşsınlar bizede fikir olur işte..ben ne öğrensem hemen paylaşıyorum sizlerle...

canım nereden aldın bu yagı bılgı verırmısın yada kendınmı yaptın?bende masaj ve cay yontemını uyguladım faydasını grdum dolgunluk oldu ama bırde krem yada hap kullanmak ıstıyorm femagıs dye bı krem grdum ınternetten dısında nereden bulabılırım acaba kredı kartım olmadıgı ıçin ınternetten alamıyorum.eczanede varmıdır? bırde burdakı aktarda goğüs buyutucu losyon var ama satıcıyla aynı apartmanda oturdugumuz için alamıyorm utancma.:roflol: fıyatıda 70mılyonms zaten.

ben daha önce krem kullanmıstım ama hafif bi dolgunluktan baska bisey yapmadı. gecenlerde bi arkadasımla görstüm 2 ay önce optimumdan bi yag almıs. bonviva marka. onu kullanuyorum demişti. kremden fayda alamayınca bende kıza ümitlenme hiç bi ise yaramıyorlar demiştim. gecenlerde görüstüğümüzde baktım gercekten ise yaramıs simdi bende basladım. bugün 2. gün. 9 gün kullanıp 2 gün ara veriliyormus. bu sekilde 40 gün gider dediler. zaten 1 aydan sonra etkisi görünüyormus.

bunu bilmiyodum canım ya...öle rafta gördüm aldımdı..umarım zararı olmaz biraz daha kullanayım sonra bitki çayına başlıycam bende...gelişme olursa mutlaka yazarım kızlar en ufak şeyde bile..

arkadaşlar böyle deneyipte şu işe yarıyo bu işe yarıyo diyenler paylaşsınlar bizede fikir olur işte..ben ne öğrensem hemen paylaşıyorum sizlerle...

benim bitki bilimi üzerine mastır yapmıs bi arkadasım var. o söylemişti canım.

canım bitki ve masaj yönetimi kullandım demişsin ne tür bitkilerden denedin benim göğüslerimin büyüklüğün eskisi gibi şikayetim yokta dolgunlaşsın istiyorum vakumlu masaj yapıyorum kaç aydır ondan dolayı olsa gerek 88-89 cm ölçünce ama dolgunluk yok öle öne doğru duruyo dolgunlaşsın istiyorum ya bende..
hihoyyyt

Göğüs büyütme yöntemlerinden hangileirni deniyorsanız deneyin

kafeinli ve asitli şeylerden uzak durun

sigara ve alkolden uzak durun

fazla sutyen takmayın

kalsiyum almaya özen gösterin

eğer sabah akşam kola, kahve vs içiosanız ne kullanırsanız kullanın çok çok zor etki eder, ama bu tavsiyelere uyunca gerçekten fark ediyor

benden söylemesi...

çok haklısın.
neyse ki bunlardan hiçbirine alışkanlığım olmadı. bi tek sabah bitki çayımı içeyim diyorum ama sabah sabah da normal çay içmeyince keyfi olmuyo.
kız bi de bişey sorayım sana, sen daha önce herhangi bi yöntem denedin mi? biz onca şey denedik fayda görmedik -az ya da hiç neyse- şimdi sende bu hap etki etti peki diğer yöntemlerden bişi elde etmiş miydin?

yok bi tek küçü denemiştim ben, o da dolgunluk yapmıştı 1 cm fln büyütmüştü. onun dışında bitki,krem,çay pek bşi denememiştim.
soğuk suya tutmak, masaj yapmak fln gibi şeyleri de denedim de benim göğüslerim zaten dik ve sert (e küçük olunca haliyle), anlık bi etki yapıo sadece çok da fark etmio.
yaşım da genç 19 yaşndayım ya ondan da kolay etki edio olabilir ama benim göğüslerim 14-15 yaşımdan beri nerdeyse hiççç büyümüodu. hatta öss ye hazırlandığım sene 5 kilo aldım banamısın demedi göğüslerim. geri verdm yine bi değişiklik yok:) ilk defa şu son bi iki aydır harekete geçirebildim.

yalnız benim kullandığım hapın etkileri arasında libidoyu artırdığı yazıodu ya cidden doğruymuş bazen düz duvara tırmancak gibi oluorum:roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
Göğüs büyütme yöntemlerinden hangileirni deniyorsanız deneyin

kafeinli ve asitli şeylerden uzak durun

sigara ve alkolden uzak durun

fazla sutyen takmayın

kalsiyum almaya özen gösterin

eğer sabah akşam kola, kahve vs içiosanız ne kullanırsanız kullanın çok çok zor etki eder, ama bu tavsiyelere uyunca gerçekten fark ediyor

benden söylemesi...
bu unu çok kötü söyledin canım ben aşırı derecede kola ve kahve tüketiyorum ve ikisinede hayır diyemiyorum ama şimdi karar verdim ve adaçayı demliyorum onların yerine adaçayı içecem artık söööööööz yeterki büyüsün bu hafta sonu didime gidecemkaydirigubbakcemile5