Göğüs hassasiyeti

Canım benim şuan 5 haftalık hamileyim ve ben sadece göğüs ağrısından şüphelendim normalde adet gününe 1hafta kala başlardi adet olunca geçerdi ama bu kez öyle değildi dokunmayı bırak yürürken bile ağrıyordu benim ilk belirtim oydu çok şükür şuan hamileyim Rabbim isteyen herkese nasip etsin ve ara ara sanki adet olacakmış gibi ağrılarım oluyordu ve hala devam ediyor yani aslında aynı adet belirtisi gibiydi hiç anlamamıştim
Ne güzel maşallah bizim içinde dua edin lütfen 🥹

Canım benim şuan 5 haftalık hamileyim ve ben sadece göğüs ağrısından şüphelendim normalde adet gününe 1hafta kala başlardi adet olunca geçerdi ama bu kez öyle değildi dokunmayı bırak yürürken bile ağrıyordu benim ilk belirtim oydu çok şükür şuan hamileyim Rabbim isteyen herkese nasip etsin ve ara ara sanki adet olacakmış gibi ağrılarım oluyordu ve hala devam ediyor yani aslında aynı adet belirtisi gibiydi hiç anlamamıştim
Umarım sag saglim kucağına alırsın henüz adet görmedim gecikmedeyim 2 gün oldu ama o yüzden umutlanmiyorum bazen böyle gecikmeler yaşandığı için gogus agrimda azaldi gibi bilemedim valla bazen çok acıyor bazen dokunuyorum agrimiyor giuyo geliyo agri adet olacağım heralde 😊

Umarım sag saglim kucağına alırsın henüz adet görmedim gecikmedeyim 2 gün oldu ama o yüzden umutlanmiyorum bazen böyle gecikmeler yaşandığı için gogus agrimda azaldi gibi bilemedim valla bazen çok acıyor bazen dokunuyorum agrimiyor giuyo geliyo agri adet olacağım heralde 😊
Benimde şikayetler sizinki gibi acaba sonuç nedir bizide bilgilendirirmisiniz test yaptınızmı?

Yaaa benim de adetim 3 gün gecikti 1. 5 haftadır adet olacak gibi sancı giriyor çıkıyor ıslaklık oluyor akıntı oluyor ama geçiyor. Genelde ayakta çok durunca da belim ağrıyo. Adet öncesinde hiç bir sızı hassasiyet yoktu ama bugün göğüs ucumda başladı. Son bat 1 Aralık'ta oldu 22 sinde ilişki oldu ovülasyon testini o zaman pik görmüştüm çünkü. Bugün erken gebelik testi yaptım ama ilk idrarla değil . Acaba aynı durumu yaşayan oldu mu?

Canim bi normal test al yap varsa çıkar zaten ilk idrar şart degil
Bugün erken gebelik yaptım ama negatif çıktı ayrıca göğüs ucumda da sızı vâr böyle arttı hala da adet olmadım olacak gibi de değilim. Sağlık ocağına gitmek istemiyorum pozitif görmeden :) kafam rahat aslında stres yapmıyorum herhangi bir sıkıntım yok ilâç kullanmadım heralde diyorum geç döllenme oldu çünkü ovülasyon 22 siydi biz de 2 gün değerlendirdik yarın bir gün anca çıkar

Ben 3 gün gecikme ile öğrendim şuan iyi gidiyor 7 bucuk haftalığız ❤️
Ay harika maşallah size Rabbim sağlikli hayırlı evlat etsin inşallah ❤
Ben de bugün 6. Gündeyim gecikmenin adet emaresi yok gece sıcak basmasından uyuyamadım memişler bugün düne göre daha hassas :) inşallah ben de senin gibi müjde verebilirim

Ay harika maşallah size Rabbim sağlikli hayırlı evlat etsin inşallah ❤
Ben de bugün 6. Gündeyim gecikmenin adet emaresi yok gece sıcak basmasından uyuyamadım memişler bugün düne göre daha hassas :) inşallah ben de senin gibi müjde verebilirim
Gece terlemesi bendede oluyordu ekstra belirti olarak rabbim gönlümüze göre versin hepimizin inşallah arkadasimda hamile gecikmenin 10. Günüyle öğrendi anca istersen biraz daha bekle inşallah bebisin seninledir❤️

Ayaklarımın altı yandı uyumaya çalışırken farkettim ama dedim geçer dışarda dursun ama yok gece boyu uyandım yatağın soğuk tarafını aradım :)) Arkadaşında da belirtiler nasıldı acaba merak ettim. İnşallah canım benim ❤

X