Göğüs hassasiyeti

Ayaklarımın altı yandı uyumaya çalışırken farkettim ama dedim geçer dışarda dursun ama yok gece boyu uyandım yatağın soğuk tarafını aradım :)) Arkadaşında da belirtiler nasıldı acaba merak ettim. İnşallah canım benim ❤
Onda sadece mide bulantısı var başka bisey yok

Benimde gecikmenin dördüncü günü bugün, göğüslerimde geçen aylara göre fazla hassasiyet var akşam prodoctor erken gebelik testi yaptım negatif çıktı testte mi sorun var benim vücudumda mi var anlamadım.Korunmayı bırakmadan önce hiç gecikmem olmazdı. Hakkımızda hayırlısı 🙂

Bndede var yumurtlamadan 2gün sonra başladı ve artarak devam edıyor ki normalde ağrıtmaz bile uçları çok fena açıyor bnde günümü beklıyorum
bnde yumurtlama gununde ılişki oldu 8 kızıncı gun dunden berı gögus uclarım sızlıyo agrıyo uykum gelıyo sureklı ıdrar gelıyor ama kramp seklınde bı agrı yok kafam cok karısık

Merhaba kızlar bende çatlatma iğnesi oldum adetime daha var ayın 30u bitecek ama ben dayanamadım test yaptım erken gebelik testi negatif positife döner mi ki göğüs hassasiyeti göğüste şişlik var bugün özellikle ve sıcak basmasi var bide şişkinlik

Biliyor musun özenle bütün mesajlai okudum artik Somalia dogru sadece senin yazdiklarini okudum ve icimden Allahim Insallah Hamilelik dedi, ve bunu okuyunca senin adina cok sevindim. 😊 Ben de Anne olmak istiyorum ve benim de gögüs agrilarim 4 gündür devam ediyor yarin Adet günüm. Sanirim catlamadan hemen sonra gögüs hassasiyeti olanlar hamile oluyor benim ki maalesef daha gec basladi muhtemelen Adet belirtisidir.
Senin adina cok sevindim. 🌸

X