Göğüs kılları

benim göğüs ucumdada beni rahatsız eden belirgin kıllar vardı..hiç koparmadım almadım..bi kere bi ay önce denemeliğine hamam otu sürdüm döktüm..ne hikmetse bi ay oldu hala bitanesi bile çıkmadı..göğüslerimede hiç bi zarar vermedi herşey yolunda..

bende de hiç kıl tüy yoktu göğüslerimde, bir gün baktım çok ince bir tüy uzamıs, görünmüyodu bile doğru düzgün ne diye rahatsız ettiyse koparıverdim ve sonra onun yerine daha kalın bi tüy çıkmaya başladı sonra etrafında biriki ince tüy uzamaya başladı :S şimdi diğer göğsümde de ince uzun biriki tüy var cok sinirlerim bozuldu ya keşke hiç koparmasaydım diyorum ama oldu bi kere..

hamam otu nedir kesin sonuç verir mi ben de kurtulmak istiyorum bu tüylerden

kızlar kesin sonuç diye bişi diyemem bana süper geldi sizede gelirmi bilmiyorum..benimde ilk bitane uzun tüh vardı bi kopardım devamı geldi..kullandım hamam otunu sadece bi kere sürdüm eski tüyler tekrar çıktılar ama küçük ve ince çıktılar bida ellemedim bende onlara şimdi göğüs ucundaki tüylerle ilgili bi sorunum yok..

hamam otu kötü kokan bi toz aktardan alıyosun..bi iki ytl bişiy..onu kullanacağın kadarını döküyosun bişeye sonra kaynamış suyudan biraz katıp çamur kıvamına getiriyosun..uygulamak istediğin bölgeye sürüyosun..biraz bekliyosun çamur kuruyo elinle üstüne sürdüğün zaman tüyler gidiyo kendiliğinden kokmasın diyece güzelce yıkıyosun tamam..bu kullandığımız tüy dökücü kremlerin ana maddesiymi zaten hamam otu..(adamlar bizim şifalı bitkilerimizi böyle alıp neler neler yapıyolar..göğüs büyütücü haplar fln olsun)

slm kızlar benim de göğüslerimde kıllar var ilk başta 1-2 tane bişeydi yeni yeni ergenlik dönemine girerken bende çektim çektikce çoğaldı annem söyledi çekme dedi çoğalır dedi bende çoğaldıkca alırım dedim ve şu an 20 yaşındayım ve göğsüm tamaman kıl diyebilirm ya ne kötü bir görüntüsü var artık çekmiyorm çünkü kanser yapıyormuş diye duydum burada da bir kaç kişi yazmış e ben ne olcam şimdi

vallla bende bi kaç tane olsa ellemiycem ama baya var bide siyah sert...ilginç tarafı aşırı uzuyor ondan alıyorum yaa ayda bi iki kere....

benimde göğüs ucumda kıllar var. uzun ve siyahlar sertlerde.kendimi erkek gibi hissediyorum. göğüs arasında da 4 5 tane var siyah renkli. zararlı olduğunu düşündüğüm için almıyorum. kesiyorum ve şu an iki haftadır karına yumurtası kremi kullanıyorum, şu ana kadar etkisini görmedim. 1 sene içinde evlenmeyi düşünüyorum, erkek arkadaşım da kılları sevmiyo, evlenince kökten alıcam ya da lazer yaptırcam ama şimdiden utanıyorum. birde merak ettiğim birşey bebeğimiz olursa , o zavallı bebek kıllar arasından mı emecek sütü ? ya da emebilir mi almadan ? var mı aranızda kıllı olup da bebek emziren ? alınmalıdır kesin. ya da bu kıllı göğüs ucu bebek olmasına engel olabilir mi? offff ya kafama çok takıyom bazen. insan kendini kadın gibi hisettmiyor. bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Arkadaşlar,benimkilerde uzun ama açık renkteler,simsiyah diyemem.Simsiyah olan 3-4 tane.Onlarıda cımbızla alıyorum:S

mrb kizlar acaba limonu ve tuzu goguz ucalrina da uygulayabilirmiyiz cok etkiliymis bacaklara filan ama goguslere bi zarar verirmi bilemiyorum ustelik de gogus kucuk bolge kesin ise yarar
deneyen varmi acaba ?

Benimde vardı göğsümde kıllar aldıkça dahada çoğalıyordu sinir oluyordum. Doğum yaptıktan sonra yok oldular artık hiç çıkmıyor

saın almayın alan arkadaşım var sonra serrt çıktı haberiniz olsunmillett

eee Çok kötü duruyor ama nasıl etcez o zaman mecbur alıyoruz.Aldıkçada çoğalıyorlar ama.

Bendede var :KK43: ne yapıcaz bir bilsem ... Bu ay lazere başlamayı düşünüyorum bakalım ne olucak ...

gogus kılları zamanla geciyor eger alırsan daha kotu olur benmde coktu hıcbırsey yapmadım kendılıgınden dokulmeye basladı

senemcim bende de ayni sorun var. hem killar hem goguslerim cok kucuk. ama duyduguma gore o killari koparinca gogusler daha da kuculuyormus. gerci ben yine de kopariyorum ama kucultuyor diyorlar/ en iyisi killari eger yapabiliyorsan iple al. o zaman hem daha az cikiyor hem zarari olmuyor

eğer gerçekten küçültüyosa ben kesinlikle almaya başlıycm :KK70: büyük göğüsten şikayetçiyim çünkü.ama ben iple kesnlikle alamam.o acıya dayanamıyorum.ağdayla almayı düşünüyorum ama hangi ağdayla alıcam bilmiyorum:1no2: aldığım ağdalarda göğüslerde,genital bölgede vs. kullanılması önerilmez yazıyo

valla arkadaşlar benim de göğüs uçlarımda ve iki meme ortasında tüylenme var..bende kesinlikle hiiç memnun değilim.. :KK43: her sene dr kontrolüm var meme ultrason çekiliyor.almak istemiyorum ama dr. karşısına da öyle çıkamam yani değil mi :KK43: cımbızla mecburen alıyorum,yazın da aynı şekilde mayo bikini askılı filan derken...kıllar dekolteden görünecek diye rahat edemiyorum.. offff yok mu çözümü yaa..ben karınca yumurtası yağını deneyeceğim..bakalım bir faydası olacak mı?!..:çok üzgünüm:

Kızlar aldığınızda kızarmıyo mu orası çünkü hassas bi bölge fisfisfis

X