Göğüs kılları

alla alla gousgde kilmi olurmus yahu:):)ilk defa burada duydum. cok mu cahil kalmisim ne.bende yok sukur amanda olmasin bir orasi var zaten kilsiz tuysuz:):)

peki canım bu iğneli epilasyon bedeli ne kadar..ben lazer epilasyonla tüm tüylere elveda demeyi düşünüyorum.. ama bu bana ne kadar patlar hiç bi bilgim yokk.. yardımcı olursanız sevinirimmm

ilk alındığında kızarıklık oluyor ama az süre sonra geçiyor normal rengine dönüyor..hihoyyyt

bnde hiiç orda olması mümkün olmadığı haldı sivilceler bile çıktı minnacık acaba sürekli aldığımda alışırmı ilk aldığımdan mı böyle oldu hep böyle olursa tüylü olsun daha iyi, zaten tenim beyaz kırmızı sivilce hiç hoş değil a.s

kızlaaar bnde bi tanecik war eyvahedigeldismile cımbızla alıyodumm ama zararlı diye duydum almıyorum zararlı mı cidden yaaa??? bilgisi olan war mı

Bende çok var. Kalın, uzun ve siyahlar. :/
Hormon değerlerimin normal olmamasından kaynaklanıyor benimki.
Şu ana kadar hiç almadım.
Hormon tedavisiyle falan düzelirsem günün birinde dökülürler diye bekliyorum.
Sanmıyorum ama umarım öyle olur.
Baş etmek gerçekten çok zor.
Allah hepimize sabır versin kızlar ne diyim.. böyle kaymak gibi pürüzsüz cildi olanları görünce kıskanıyorum vallahi mafoldumben

ÇÖzÜm bulan yok yanı Şu kıllara mıllet aya Çıktı yenı gezegenler buldu Şu kıllara bı Çare bulan Çıkmadı ŞÖle acısız bıŞı sÜrsek yıkasata bıdaha hıÇ bıyerde kıl tÜy Çıkmasa ne gÜzel olur

öncelikle bi kaç bilgi yanlışlığı var.göğüs ucundaki kılları almak kansere felan yol açmaz,sadece iltihaplanmaya yol açabilir bu yüzden göğüs ucundaki kılları alırken hijyene dikkat etmek gerekir.onun dışında zararı yoktur.
taze nane çayının,hormon düzenleyicisi olduğunu okumuştum.günde iki bardağı geçmeyecek şekilde ,15 gün boyunca düzenli olarak tüketim sonucu neticeye ulaşılabilinir.diğer bir önerim de eşit miktardaki limon suyunun ve elma sirkesinin karışımını epilasyon sonrası düzenli bir şekilde kullanmak.

düzenli bir şekilde şınav çekmek, göğüsleri büyütür ve sertleştirir.
:nazar:

Bende epilatörle alıorm arkadaşlar şu kıllardan bıktım ya yokmudur şunun bir çaresi bir kova mucizevi bir su olsa döksek hepsi gitse bir daha çıkmasa hayat daha kolay olurdu bence.

öncelikle bi kaç bilgi yanlışlığı var.göğüs ucundaki kılları almak kansere felan yol açmaz,sadece iltihaplanmaya yol açabilir bu yüzden göğüs ucundaki kılları alırken hijyene dikkat etmek gerekir.onun dışında zararı yoktur.
taze nane çayının,hormon düzenleyicisi olduğunu okumuştum.günde iki bardağı geçmeyecek şekilde ,15 gün boyunca düzenli olarak tüketim sonucu neticeye ulaşılabilinir.diğer bir önerim de eşit miktardaki limon suyunun ve elma sirkesinin karışımını epilasyon sonrası düzenli bir şekilde kullanmak.

düzenli bir şekilde şınav çekmek, göğüsleri büyütür ve sertleştirir.
:nazar:

kanımca en doğru bilgiyi arkadaşımız paylaşmış :)

Son düzenleme:
yani o tüyler alınmadığı takdirde insanın kendine olan güveni kaybolur. en mantıklısı epilasyon.

epilixir sürün bari kılları aldıktan sonra,epilixir alamazsanız nane yağı veya lavanta yağı sürün veya bakla kabuğu da olabilir. azaltıcı birşey sürmezseniz aldıkça artar.
lazer epilasyonda bazılarında ya artış oluyor ya olmadık yerde kıl çıkmaya başlıyor.

terbiyesizler defolun gidin kulupten siz bizim midemizi bulandırdınız kötü içerikle bildirin kızlar

arkadaşlar evimde kendi hazırlağım normal ağdadan küçük bi parçayla 2-3 kalın kılı alsam bir zararı olur mu??

bilmiyorumkismile

X