GÖĞÜS UCU Sorunları

daha önce soruldumu bilmiyorum kızlar baştan sona okumadım konuyu .benim sorunum göğüs ucu rengiyle ilgili rengi koyulaştı bunun bir çözümü renk açan bir ürün kullanan veya bilen varmı acaba

ya arkadaşlar göğüs ucunda kıl dönmesi olup da cerrahi müdahaleyle düzelten var mı? benim var bi kıl dönmem şimdi şişti içi irin mi ne dolmuş yarın doktora gidicem içerde kıl var görüyorum nolur acaba bileniniz var mı korkuyorum:KK43:

selam arkadslar bendede bi sorun var gogus uclarim yok cok rahatsiz ediyo bu durum beni kimseye soyleyemedim bugune kadar goguslerimde buyuk sayilmaz 75 genetik diycem annemde anneannemde boyle bi sorun yok dogumdan sonra emziriken cikiyo diyneler var peki emzirme donemi bittikten sonra yinemi geri batiyo lutfen bilgisi olan varsa yazsin

benimde göğüs ucum yok ve kahverengi değil pembe bu bi problemmi acaba :sinifsinif:

benim göğsümden süt ve renksiz bi sıvı geliyo ya .bikaç yıldır böyle sizinde oluyomu

kızlar benmde göğüs uclarm kıllanmya basladı baslarda gecer diyordum ama gttkce kalnlasıo we artıyo sağlk acısından normal mi acaba we rahatsz edici geliyolar bna byle sorunu olan war mı aranzda :S

benim de göğüs ucum hiç yok:KK43: takmamaya çalışıyorum ama olmuo....üşüyünce fln krater şeklinde bir çıkıntı oluyor yani ucun olması gereken yerin etrafı kabarıp ortası aynı çukur kalıyo...göğüs ucumun olduğu (!) yer toplu iğne başı gibi çıkık üstünde bir yarık var ve içi direk cilt dokusu...yani çok aciiiiiip bişey bende ki...kitle de aldırdım sağ göğsümden...ayrıca kilo alıp vermekten emzirmiş gibi sarktı pörsüdüler..yaş 22...kör topal idare ediyorum yani...

benmde göğüslerim hiç yok ama kahverengi bölge geniş uçlarımda aşırı belirgin ne kadar zıttım böyle:KK43:

Merhaba arkadaşlar;ben 17 yaşındayım.Benim sorunumda göğüs uçlarımın içi boş gibi sanki yani dışa doğru bi çıkntısı yok.ilere çocuğum olduğumda sorun olur mu aceba?...Aklıma çok takılmaya başladı yani böyle göğsümü ellediğimde ele gelir bi ucu yok gibi...yardımcı olursaız sevinirim...Sevgiler.

merhaba arkdaşlar;Ben 17 yaşındayım.benim sorunumda göğüs uçlarımın sanki içi dolu değil gibi böyle bi çıkntı yok yani..İlerde çocuğum olduğunda sorun olur die korkuorum...Yardımcı olursanız sevinirim.Sevgiler...

keşke benimde senin gibi olsa bende 17 yaşındayım göğüslerim küçücük hiç yok denecek kadar ama göğüs ucum kocaman o kahverengi bölgede var yaa bariz belli böyle çok kötü duruo

dert etmeyin bebeğinizi emzirirken o uçlar belirginleşicek. ilk sayfadaki yazıları okudum benimde öyle hele o genişlik sanki nine memesi gibi :KK70: ama ben memnunum göğüslerimden :KK70:

arkadaşlar ben aranıza daha yeni katıldım 3 aylık bi kızım var ve göğüslerim yara bi göğüsüm çatlak bi göğüsümün ucu açıldı bunun için hangi doktora gidebilirim veya evde yapabileceğim en etkili yöntem hangisi yardımcı olursanız sevinirim çünkü bebeğimi emzirmek istemiyorum acıdan dolayı

ya benim göğüs ucum yok ya göğsüm beyaz ucu beyaz ve ucu dümdüz. dövme mi yaptırsam? uzaktan hiç yok gibi görünüyor off ameliyatla falan olur mu acaba?

Son düzenleme:
ya kızlar bn 19 yasndayım ama göğüsüm cok küçük yani 14 15 yaşndaki kız cocug gb aynı.. ayrıca göğüs ucumda cok küçük doktora fln sorsam mı ne yapmamı önersiniz cok kafama takıyorummm :KK43:

Yaa kızlar benim de göğüslerimin halkası çok geniş ve açık renkte uçları da pek belirgin değil ama onun dışında ağrı falan yok sadece görüntüsü hoşuma gitmiyo bu bi sorun mu acaba :18:

ya benim göğüs ucum yok ya göğsüm beyaz ucu beyaz ve ucu dümdüz. dövme mi yaptırsam? uzaktan hiç yok gibi görünüyor off ameliyatla falan olur mu acaba?

bende bu başlığı yeni gördüm.bide ayrı konu açmıştım ya.nese sorunlarımız birbirine benziyor sanırım.benimde bir göğüs ucum yok gibi belirsiz dümdüz.bide pütürlü.normal göğüs ucu gibi değil yani.dahiliye ,cildiye bölümlerine gittm krem falan önerdiler ama banamısın demedi.en son gitttiğim doktorda kremle falan olmaz estetik cerrah baksın dedi.biraz araştırdım bende en kısa zamanda gitcem doktora.bence sende bi estetik cerrahla görüş.

Kızlar slmm ben bi süre önce üye oldum ama sizinle bu konuyla ilgili bişey paylaşmak istiyorum.Benim göğüs ucum hiç yoktu yaşım 25 ve öyle düz falanda değil ucu gözükmeyecek kadar içerdeydi.Ameliyat olmayı düşünüyordum ama süt kanalları kesiliyomuş maalesef :KK59: (bu arada doktorla görüştüm çıkmaz artık demişti).

Neyseee araştırırken bi ürünle karşılaştım duymuşsunuzdur aventin bir ürünü.Kullananda yok pek hamile kalınca ihtiyaç duymuşlar genelede ve hamileyken kullanılmıyo malesef.İşte yaklaşık 2 haftaönce bunu kullanmaya başladım ama sonuç şimdiden mükemmel :KK52: :KK52: :KK52:

Üstüne bastırmadığım yada yatmadığım sürece içeri kaçmıyo ŞİMDİLİK :KK17: :KK17: bakalım zamanla hiiç içeri kaçmıcak inşallah. Umarım hepinizin sorunu hallolur
:KK55:

Kızlar slmm ben bi süre önce üye oldum ama sizinle bu konuyla ilgili bişey paylaşmak istiyorum.Benim göğüs ucum hiç yoktu yaşım 25 ve öyle düz falanda değil ucu gözükmeyecek kadar içerdeydi.Ameliyat olmayı düşünüyordum ama süt kanalları kesiliyomuş maalesef :KK59: (bu arada doktorla görüştüm çıkmaz artık demişti).

Neyseee araştırırken bi ürünle karşılaştım duymuşsunuzdur aventin bir ürünü.Kullananda yok pek hamile kalınca ihtiyaç duymuşlar genelede ve hamileyken kullanılmıyo malesef.İşte yaklaşık 2 haftaönce bunu kullanmaya başladım ama sonuç şimdiden mükemmel :KK52: :KK52: :KK52:

Üstüne bastırmadığım yada yatmadığım sürece içeri kaçmıyo ŞİMDİLİK :KK17: :KK17: bakalım zamanla hiiç içeri kaçmıcak inşallah. Umarım hepinizin sorunu hallolur
:KK55:

benimde aynı sorun var.bende ürünü aldım kullanmaya başladım.bayağı çıktılar(gece yatarken hariç).inşaallah kalıcı bir sonuç verir.bi kaç kere konuyla ilgili yerlere mesaj yazdım ama cevap alamadım.bu ürünü düzenli kullananlara soruyorum.gerçekten kalıcı sonuç veriyor mu?3 ay sonra uçlar belirginleşiyor mu

X