Gorumcemi arayip soyledim

Merhaba canim bisy sorucam cuma aksami saat 10 da catlatma ignesi vuruldum bugun ovu testi yaptim boyle cikti ve sag sol kasiklarim cok agriyor acaba hyla catlamadi mi kist yapti diye korkuyorum doktora guttigimde solda 3 tane gelismiti sagda iki fane 18 20 m olusmutu
Bende de aksine ağrı sızı hiçbişey yapmadı ama burda okuduğum kadarıyla iyi bişeymiş öyle yazıyorlar canım

İğnenin kaçıncı günü senin bende bugün uyku hali hlsizlik felan var 5. Gün benim
Benimde 4 gunu canim benim yumurtlaliklarjm cok agriyor yururken fln herlade tutmadi doktor 3 gun iliski olsun dedi ben iki gun yapabildim agridan dolayi yapmak istemiirum ama bugun yapicam buyuk ihtimal allah emeklerimizi bosa cikarmasin. Benimee gosulerim cok agriyor

Benimde 4 gunu canim benim yumurtlaliklarjm cok agriyor yururken fln herlade tutmadi doktor 3 gun iliski olsun dedi ben iki gun yapabildim agridan dolayi yapmak istemiirum ama bugun yapicam buyuk ihtimal allah emeklerimizi bosa cikarmasin. Benimee gosulerim cok agriyor
Benim kasıklarda ağrı felan olmadı bi dün öyle uykum geldi erken o kadar başka da belirtim yok yani bugün beyaz akıntım vardı

Benim kasıklarda ağrı felan olmadı bi dün öyle uykum geldi erken o kadar başka da belirtim yok yani bugün beyaz akıntım vardı
Ne guzel agrin olmamamsi yuzde 90 bende kist yapti o derece artik yuruken yumurtlaliklarim agriyor artik mental olarak cok yoruldum dahada tedavi falan gormicem akisina birakicam hic kistlerim yoktu klomenle tedavi gore gore igne jullan kullana kistlerim cikti

Cok tessekur ederim icim ferahladi. Esimde simdi sordu annem gelmoyormu diye yok dedim arayip soyledin mi dedi ablani aradim dedim bisy demedu tm dedi insallah trip atmaz
Ay niye trip atsinya sanki önemsiz birşey yüzünden gelme demişsin gayet kibarca kizi soylemiş işte asil trip atarsa kocanda sorun var yani.

Mwrhaba canim senin sonuc belli oldumu test falan yaptin mi
Canım 14. Gün evdeki testim negatifken gitti. Sağlık ocağına kan verdim bugün çıkmış 0.120 yani negatif görünüyor

Ama benim aklımı kurcalayan burda sonucumu gördükten sonra burda okudum 0.10 dan yükselen bile var
14. Gün negatifti bembeyazdı
15 ve 16. Gün gölge gibi silik çizgiler çıktı elimde de testim bitti yeni 10 lu sipariş ettim Trendyol dan erken gebelik testi
Muhtemelen pazartesi nasipse elimde olur

İnşallah adet de olmam da pozitifi görürüm inşallah umudum boşa çıkmasın amin amin

Bak biri 15 diğeri bugün görebilir misin bilmiyorum ama

Dediğim gibi bana ümid ettiren 13 ve 14 de tamamen bembeyaz negatif olması

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-22-13-03-37-335_com.instagram.android.png
    Screenshot_2023-12-22-13-03-37-335_com.instagram.android.png
    716,3 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20231221_115923.jpg
    IMG_20231221_115923.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 7
Canım 14. Gün evdeki testim negatifken gitti. Sağlık ocağına kan verdim bugün çıkmış 0.120 yani negatif görünüyor

Ama benim aklımı kurcalayan burda sonucumu gördükten sonra burda okudum 0.10 dan yükselen bile var
14. Gün negatifti bembeyazdı
15 ve 16. Gün gölge gibi silik çizgiler çıktı elimde de testim bitti yeni 10 lu sipariş ettim Trendyol dan erken gebelik testi
Muhtemelen pazartesi nasipse elimde olur

İnşallah adet de olmam da pozitifi görürüm inşallah umudum boşa çıkmasın amin amin

Bak biri 15 diğeri bugün görebilir misin bilmiyorum ama

Dediğim gibi bana ümid ettiren 13 ve 14 de tamamen bembeyaz negatif olması

benim de 1 gun once yaptim ilk bosy yoktu sojra baktim minnqcik bi kuruma cizgisi gibi gozujuyor esimde gordu. Soyle soyliyim abla benim alrdsim eroen geblik testinde pzoitif gordu adeti gecti verdi bosy cikmadi 2 hafta sonra verdi yine cikmadi biraz daha belledi sonra cikti insallah sende adet olmassin benim de 15. Gunum 29 aralik adet gunum ignenin 6. Gunu peceteye toz pembe cok jafif kanama gordum belki yumurta catlamsi olacagini sandigim icin yije iliski oldu ogun insallah ikimizinde tutmustur abla

Hanimlar kisa ve net yazcam sadece fikir almak icin daha once iki kaybim oldu tedaviler fln derken klomen tedavisi gordum olamdi doktora gittim igne verdi 1 hafta ignelerimi kullandim dun catlatma ignesi yaptim bugunle berbaer doktor uc gun iliski olsun dedi. Sansada kayinvalodem aradi ayni sehirdeyiz aramizda 15 dk mesefa tek var gorumcem de yakim bana kayinvalidem de. Gorumceme gelmis sonra esimi aradi dedi oraya gelcm kalmaya ben esime kas goz yaptim ama esim soylemedi. Dedim deseydin anne yanlos anlama tedavideyiz bugun gelmssen olurmu diye. Esim de ben diyemem ayiptir bisy olmaz gelsin kalsin dedi . Bnde dedim gelsun gelsinde odalarimiz ic ice ben nasil yapcam yani oturma odamin karsisi yatak odam kv de oturma odasinda yatmis olck. Bnde gorumcemi aradim dedim abla boyle boyle ben cekiniyorum annene diyemiyorum beni yanlos anlamaz demi iste iliski gunlerim fon dun catlama ignesini vuruldum. Ki kv de soyledim doktor boyle boyle dedigini herlade yasliliktan unuttu . Hersyense gorucmemde tm canim sorun degik ben soylerim guzelce dedi. Sizce ayip olmsumudur icten ice acaba yanlismi yaptim diyorum
Bende kaynanama böyle bir durumu anlatmak istedim ama hemen yanlış anlayıp ağlamaya falan başladı kimseye bişey denmiyo hemen üste çıkıyolar ama her ay var mı bişeyler adet oldun mu diye sorup duruyordu

Bende kaynanama böyle bir durumu anlatmak istedim ama hemen yanlış anlayıp ağlamaya falan başladı kimseye bişey denmiyo hemen üste çıkıyolar ama her ay var mı bişeyler adet oldun mu diye sorup duruyordu
Yok artik. Benim kv alingan degildir ama buyuktur doye acaba beni istemiyormu dusunur diye dusundum bnde o yizden buraya yazmak istedim . Ben eskiden hicbisy diyoemiyordum ama burda baskalrinin konsunu okuyunca artik insanlara hayir doyebilmeyi ogrendim

X