Göz Çevresi Bakımı Göz altı bakımı ve Morlukları

ben kaçıncıya gidiyorum ama bi doktorun dediğini oteki kotuluyo zor işimizzz zorr

denemdiğim krem kalmadı hylexin vichy nivea artsty aklıma gelenler... inanmıorum artık kremlere

napaj tekniğini araştırdım ma hiç göz altı morluğu için yazan bir yere rastlamadım nasıl yapılır kim yapar fiyatı nedir bilgin varsa paylaşırsan sevinirim

NApaj tekniği çeşitli vitaminlerin kılcal iğnelerle deri altına enjekte edilmesidir.Haftada 1 olmak üzere 6 seans uygulanır.Daha sonra ayda 1 iki ayda 1 şeklinde devam edilir.Altı senasda göz altı morluğu için sonuç alınır.Seans ücreti 50YTL dir. Tabiki bu ücret Adana da mezoslimde geçerlidir.Farklı illerde ki farklı merkezler hakkında bilgimiz ne yazıkki yoktur.

ben kocaelideyim adana çok çok uzak buralarda şubneiz yokmu;((((
internette baktım ama morluktan hiç basetmiyo eğer kesin geçiriyorsa fiyatı gayet uygun
buralarda yapan yer varmı bildiğiniz
peki herkeste farklı etki gösterebiliyormu yani işe yaramama ihtımalı var mı birde yan etkisi oluyomu teşekkürler

Az önce internette cilt lekeleri için araştırmayaparken göz altı morluklarına karşı bir maske buldum ve sizinle paylaşayım dedim:
Arı sütü polen balın içine bir damla kayısı yağı, üzerine bir damla buğday yağı konulup sürülecek. Evde var ise içine iki damla E vitamini ampulü kırılıyor. Karışım 10-15 dakika gözaltında bırakılıp sonra siliniyor. Arı sütü polen bal gözaltını toparlıyor.

Yeşil nane ezilerek göz çevresine uygulandığında, bir de yatmadan önce badem yağıyla 2 hafta süreyle göz çevresine masaj yapıldığında morluklara iyi geliyormuş

2 kullanılmayan çay kaşığını ıslatıp buzlukta bekletin. buz gibi olan kaşıkların ters taraflarını göz altlaına tutulması çok iyi geliyor. hatta anlık değil zamanla tamamen geçmesini bile sağlıyor. her akşam ve sabah, hatta gün içinde sık sıkta uygulayabilirsiniz. hem pahalı değil hemde pratik. tavsiye ederim

Göz altı morluklarının giderilmesi ve ton olarak açılması için NAPAJ tekniği uygulanmaktadır.Bu teknike cildin altına vitaminler enjekte edilir. Öncesi ve sonrası görüntüsünde büyük bir fark elde edilir.Uygulama yapılan hasta teknikten oldukça memnun kalır.
bursada bunu yapan yer var mı acaba fisfisfis bir de yan etkisi felan :sm_confused:

herkese slm.benimde hem göz altım morluk derdim var hemde çok kuru göz çevrem.buda kırışmaya oldukça müsait oluyor tabi.bugday yagı kullanan arkaşlar.memnun kaldınızmı???paylaşırsanız sevinirm

Bursada yapan yer var mı bilemiyoruz ne yazıkki.Yalnız hçbir yan etkisi yok,tam tersi çok yararlı bir tekniktir.Çünkü vitaminler cilde enjekte edilir ve bu vitaminler cildi canlandırır.O nedenle ekstra yararlarını görürsünüz.

ben kocaelideyim adana çok çok uzak buralarda şubneiz yokmu;((((
internette baktım ama morluktan hiç basetmiyo eğer kesin geçiriyorsa fiyatı gayet uygun
buralarda yapan yer varmı bildiğiniz
peki herkeste farklı etki gösterebiliyormu yani işe yaramama ihtımalı var mı birde yan etkisi oluyomu teşekkürler

paket seansı bitirildikten sonra ayda bir uygulamayla dewam edebilirsiniz ben öyle yapıyorum çok da memnunum gözaltı morlukları yüzde kandolaşımının yavaş olmasından kaynaklanıyor cildin nemsiz kaldıgı içinde bulundugumuz kış mevsiminde daha da artıyor sigara kullanıcılarında koyuluk artıyo halkalar derinleşiyor yani cildin direk vitamine gereksinim var NAPAJsa bunları tamemen yok ediyor enson buluşma fotolarımızdan bana bakabilirsiniz sıfır makyaj var ben çok memnunum bu yöteme nerde olursanız olun ulaşın yaptırın vazgeçemeyeceksiniz

paket seansı bitirildikten sonra ayda bir uygulamayla dewam edebilirsiniz ben öyle yapıyorum çok da memnunum gözaltı morlukları yüzde kandolaşımının yavaş olmasından kaynaklanıyor cildin nemsiz kaldıgı içinde bulundugumuz kış mevsiminde daha da artıyor sigara kullanıcılarında koyuluk artıyo halkalar derinleşiyor yani cildin direk vitamine gereksinim var NAPAJsa bunları tamemen yok ediyor enson buluşma fotolarımızdan bana bakabilirsiniz sıfır makyaj var ben çok memnunum bu yöteme nerde olursanız olun ulaşın yaptırın vazgeçemeyeceksiniz

ya pardon ama fotoğroflar nerde ben anlyamadım birde s,z şanslısınız adanadasınız malesef benim oraya gitme imkanım yokkkk

Arkadaşlar geçen gün bir parfümeriye saç spreyi almaya gittim.Ayyy nereden girmişim orayabenneyaptımkiAdam iki arada göz altlarıma verdi veriştirdi,yaşımı sordu sonra yaşınıza göre göz altlarınızda yıpranma,çökme var,şimdi önlem almazsanız sonra çok geç olur.Ben bu işin eğitimini aldım sizin iyiliğiniz için abiniz olarak(!) söylüyorum dedisenağlamaNefes almadan konuştu da konuştu.Ben zaten biliyordum bir ara çok dert etmiştim ama bu aralar pek takmıyordum şimdi fena halde depreştisenağlama Sebamedin gözaltı kremini tavsiye etti,ama bir işe yarar mı bilmiyorum belki de ürünü satma istedibenneyaptımki
Kullanan var mı Sebamedin göz altı kremini ?Bir de bu tarz kremlerin kullanımına 25 yaştan sonra başlanmalı deniyor,doğru mu sizce?

ARkadaslar Ebru Salli Gözaltimorluklari icin Hemorid-BAsur Cremi sürüyormus cok iyi geliyormus.HAtta bunu bi cok mankenler yapiormus.Isyogunlugunda yorgunlukta gözaltindaki morluklara birebirmis.Sahsen denemeye basladim ben.Sizinlede paylasmak istedim.Gelismelerden size haberdar ederim!

arkadaşlar remergent microcirculation therapy ürünü çok güzelmiş. bi çok forumda bi tane bile kötü yorum okumadım. aynı şekilde janson beckett in okusil diye bi ürünü var.N.V Perricone de aynı şekilde süper ürünleri var.antiaging ve bu tarz durumlar için. bu üç markanın ürünleri hakkında yerli yabancı bi çok forumda çok güzel şeyler okudum. hatta bi arkadaşımız annesine almayı düşünüyodu cilt toplayıcı ürününü o zaman bakmıştım.pahalı markalar ama ebay gibi sitelerden alıyomuş insanlar orada yarı yarıya fiyatlar. isterseniz sitelerine bi girin bakın faydası olabilir.ebaydan bakarsanız markalar kısmına falan ordada var yorumlar. doktorlara falan bi danışın onlarda tavsye ediyor.umarım işinize yarar.:içelim::içelim:

arkadaşlar remergent microcirculation therapy ürünü çok güzelmiş. bi çok forumda bi tane bile kötü yorum okumadım. aynı şekilde janson beckett in okusil diye bi ürünü var.N.V Perricone de aynı şekilde süper ürünleri var.antiaging ve bu tarz durumlar için. bu üç markanın ürünleri hakkında yerli yabancı bi çok forumda çok güzel şeyler okudum. hatta bi arkadaşımız annesine almayı düşünüyodu cilt toplayıcı ürününü o zaman bakmıştım.pahalı markalar ama ebay gibi sitelerden alıyomuş insanlar orada yarı yarıya fiyatlar. isterseniz sitelerine bi girin bakın faydası olabilir.ebaydan bakarsanız markalar kısmına falan ordada var yorumlar. doktorlara falan bi danışın onlarda tavsye ediyor.umarım işinize yarar.:içelim::içelim:

simdi google dan aratma yaptım tavsiye ettiğiniz ürünleri oldukça pahalı ama yorumlar çok iyi kötü diyen yok benim gordüğüm yer eczaneydi ama ebayda daha ucuz demiştiniz özellikle morlukları olanlar ve yaşlanma etkileri için etkili yazıyor bir arkadaşımızda hemoroid kremini kullanacağını yazmış ama ben o kremi kullanan ebru akelden dinlediğimde çok az kullandığını sadece gece programı yaptıgında yorgun olduğunda yaptıgını yazmış bence buraya yazan arkadaşlar hergün göz kremi kullanır gibi kullanmasın adı üstünde göz kremi değil hemeroid kremi gözaltıda çok ince deri çok daha kötü sonuçlar verebilir...

simdi google dan aratma yaptım tavsiye ettiğiniz ürünleri oldukça pahalı ama yorumlar çok iyi kötü diyen yok benim gordüğüm yer eczaneydi ama ebayda daha ucuz demiştiniz özellikle morlukları olanlar ve yaşlanma etkileri için etkili yazıyor bir arkadaşımızda hemoroid kremini kullanacağını yazmış ama ben o kremi kullanan ebru akelden dinlediğimde çok az kullandığını sadece gece programı yaptıgında yorgun olduğunda yaptıgını yazmış bence buraya yazan arkadaşlar hergün göz kremi kullanır gibi kullanmasın adı üstünde göz kremi değil hemeroid kremi gözaltıda çok ince deri çok daha kötü sonuçlar verebilir...

evet canım baya pahalı. ben başka ürünlere bakarken görmüştüm. o markalrın diğer ürünlerine bakarken okumuştum. hatta bende almayı düşünüyorum bazı ürünleri çünkü yabancı sitelerde de yorumlar çok güzel. ama ebaydan almayı düşünüyorum açıkcası arada baya fark var.zaten okuduğum kadarıyla sorun ortadan aklkıncaya kadar kullanıyosun. ebaydan falan alınca tr deki diğer kremlerle aynı fiyata geliyor. malesef gümrük parası koyuyolar tr de.bide arkadaşlar ne olur yapmayın adı üstünde hemoroid kremi allah korusun uzun vadede bi sorun çıkar tedavisi zor olur. :eek:klava::eek:klava:

benim göz altı morlukları kalıtsal üstüne birde yorgunluk stres eklenince tahmin edersiniz nasıl olduğunu...

2 aydır inositol diye bir krem kullanıyorum bitkisel bi krem göz altındaki morluk ve halkalar için
işin açıkcası gözle görülür bir azalma var ama istediğim boyutta değil tabi gene stres ve yorgunlukta morluklarım artıyor o da hangi kremi kullanırsanız kullanın olcaktır.

haa şunuda belirtmek isterim hemen bi etki beklemeyin kullandığınız kremlerden bu tarz bakımlar uzun soluklu bakımlardır şöylee düşünün senelerdir olan morlukarı 1 günde iki günde geçirecek değil sabredin derim
ki bu bahsettiğim kremin kullanım süresi baya uzun ve morluklarınız geçse bile devam etmeniz gerekecektir.umarım memnun kalırsınız. web adreside aşşağıdaki linkde bakın bi.

YVES-ROCHER - Ürünler

X