Göz Makyajı Göz kalemi tavsiyelerimiz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

toprak kokusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2007
65
0
41
kızlar akmayan,kalıcı fakat aynı zamanda da hesaplı sıyah goz kalemı markası hangisi acaba?
göz kalemi tavsiyelerimizi bu başlıkta paylaşalım..sevgiler

Son düzenleyen: Moderatör:
bunu bende cok merak ediyorum...ben suanda classics eyeliner kullaniyorum ama hic memnun degilim feci sekilde akiyor

Max factor kullanıyorum zaten tesadüfmü nedir bilinmez genelde kullanıpta memnun kaldığım tek marka bu oldu.Hem akmıyor hem de kalıcı ama fiyatı o normal bir kalemden biraz daha fazla örneğin benim kullandığım aynı zamanda eyeliner diye geçiyor 19,00 ytl.

ben flormar eyeliner pen tavsiye ediyorum.hem hesaplı,hem kolay sürülüyor,çabuk akmıyorda.birde güzel göz makyajı isteyenlere pastel'in sürmesi var ."hint sürmesi".

valla ben de carminanın kalemini kullanıyorum. aynı sorun bende de var. çok çabuk gidiyor kalem gözümden ama carminanınki gayet ve öyle pahalı da değil yanlış hatırlamıosam 5-6 ytl.

arkadaşlar cecil in kalemi çok kalıcı.benim kirpik diplerim yağlıdır normalde.shiseido bile kullandım ama hepsi akıyor.şimdi cecil kullanıyorum 10liraya aldım gerçekten çok memnunum.tavsiye ederim...a.s

arkadaşlar cecil in kalemi çok kalıcı.benim kirpik diplerim yağlıdır normalde.shiseido bile kullandım ama hepsi akıyor.şimdi cecil kullanıyorum 10liraya aldım gerçekten çok memnunum.tavsiye ederim...a.s

bugun gıdıp cecıle marka göz kalemı aldım gercekten guzel durdu..oyle cok fazla akmada yapmadı..tesekkurler pancake:1hug:

bende avonun acılıp kapanabilen suya dayanıklı göz kalemini almıstım memnun kaldım ama fiyatı biraz fazla gibi geldi bana bi kalem için.
suan cecile'in eyeliner ini kullanıorum alt kirpik diplerne de sürüorum kalem gibi duruo hem de akmıo ...

bende flormar kullanıyorum ama tecrübelerim sonucunda akmayan göz kalemi bulamadım ama şunu deneyin ozaman akmıyor.Alt kirpiklerinizi hafifçe rimelle boyayın ben öyle yapıyorum ve kalemim akmıyor rimel sürmediğim zaman hemen akıyor.

flormarın göz kalemi bende de allerji yaptı. Aslında kullandığım çoğu kalem gözümde kanlanma yapıyor. Flormar'ın eyeliner pen'indense çok memnun kaldım. Fazla bulaşmıyor. Ama epey düzgün sürmek lazım. Bunun dışında normal allerji yapmayan bir göz kalemine ihtiyacım var benim de. İlk sürdüğümde mükemmel duruyor ama sonra aktığı için hortlak gibi oluyorum.laelaelaelaelae

golden rose göz kalemi 3 senedir aynı kalemi kullanıyorum bitmedi bile ve hiç akmıyor.klay çıkıyor.göze alenen kalem çekilmiş gibide durmuyor.

birde avonun saturn grey kalemini aldım.çevirmeli açılıyor rengi süper.

X