Göz Kapağı estetiği

ameliyatım super gectı hıc agrı hıssetmedım 1 haftada tum morluklarım gectı annene ve sana tavsıye ederım :) sonuc super resımlerımı ılker manavbasının ofısınde gorebılırsın buraya yuklemedım

Sanırım herkes foto ve fiyat bilgisi vermemek konusunda birbirine söz vermiş :KK1:
Bende ameliyat olmayı düşünüyorum ama her doktora gidip fiyat bilgisi almaktan yoruldum. İlker Bey'e ameliyat yada muayene olanlar olarak bir fiyat bilgisi verseniz yada en azından bir fiyat aralığı :KK34:

Kızlar 16 kasıma Tayfun beyden randevu aldım,2-3 gün istanbulda olacağım İlker manavbaşından da randevu alıp ona da muayene olucam

kızlar hiç yaptırmayın 3 ay sonra ödem inince geri eski göz kapaklarınızı buluyosunuz karşınızda yanı cok kısa surelı bı mutluluk maalesef paranıza yazık biz böyle çok daha güzeliz boşverin :KK66:

Ben Tayfun Türkoğlunu aradım badem göz estetiği için 4000 tl dedile ve sonuçlar çok iiymiş gençleşiyormuş yaptıranlar ve aşırı talep varmış kasım sonu gidicem inş yanına
Tayfun Türkaslanmı acaba bizde gittik oğlum yaptırmak istiyor bende endişeleniyorum sonucu nasıl olur diye lütfen olanlar bilgi verirse sevinirim.

kızlar hiç yaptırmayın 3 ay sonra ödem inince geri eski göz kapaklarınızı buluyosunuz karşınızda yanı cok kısa surelı bı mutluluk maalesef paranıza yazık biz böyle çok daha güzeliz boşverin :KK66:

Beni hayal kiriklgina ugrattin nur banu. Ister gonderdim kabul ddermisin . Ozel gorusmek isterim seninle.

Nurcum cok gecmis olsun. Bende dusunuyorum ayni ameliyati ve dr arayisi icindeyim. Yanlis dr secip kotu sonuclardan korkuyorum ama. Arkadas listene eklenebilirmiyim resimler icin bende lutfen. Tskkrler

kızlar merhaba benım arkadasım yaptırmayı dusunuyor ona yardımcı olmak acısından arastırma yapıyorum kimler hangi doktora yaptırdı guzel sonuz almayan arkadaslarda var hangi doktoru tavsıye edersınız ? fotografı olan arkadaslar sadece göz cevresı fotosunu koyabılırmı lutfen yardımlarınız ıcın tesekkur edıyorum herkese gecmıs olsun.

kızkar merhaba tayfun hocama ameliyat olmuş birisi varsa fotograf yada tecrübelerini paylaşabilirse çok sevinirim herkese geçmiş olsun dilerim.

gerçekten siz Türkleri anlayamıyorum .. 20 sayfa yazılmış ama bir tane yapan kişinin ne fotorafı var nede isim vereceği dr ve yaptırdığı fiyat... neden? neden korkuyorsunuz ya anlamıyorum.. FOTORAF dediğimiz komple yüzünü çek koy demiyoruz sadece bari gözün kesildiği yer.. Ve yaptığın dr ismini ve yaptırdığın fiyatı. Valla bence devlet sırrı bile bu kadar bu derecede gizli saklı değildir. 20 sayfadır her kes yapcam bili verecem yazmış ve kaçmış.. mesele ...zeynep7852.. yazmış oldum beğenmedi. eee bu kadar mı neden ve kötüyse bari dr ismini de yaz ki bizde mağdur olmayalım. Bizim rus sitelerde kızlar her seyi yazar kimseden korkumuz yok fiyatı detayları fotoraf buda neden hepiniz aynısınız... Ayrıca bu site dışında forum sitesi de bulamadım sadece dr siteleri var. Çok tuafsınız ve yorum yazmak için tembelsiniz demekki belkide dış görüşünüze pek de önem vermiyorsunuz ve forum siteleri bu kadarcık...
Neise sonuç olarak Antalya'dayım ve gözlerim için ameliyat olmak istiyorum. Seckin var ama pek güvenmiyorum komşuma meme küçültme yapmıştı hiç beğenmedim. Haftaya yüz nakli yapmış olan meşhur ömer özkana gitmeyi planlıyorum. Müanesi 400 tl bu arada. Acaba İstanbul ve Ankara'da muane ücreti alınıyormuş mu ve ne kadar..?

Mrblr 24 yasindayim sol goz kapagimda bi dusukluk söz konusu eyeliner cekerken ve resimlerde cok belli oluyo biri icerde biri disarda gibi bu beni cok rahatsiz etmeye basladi gozumde sisme vs birsey yok sadece dusme var.. ameliyat olan arkdslrdan cvp bekliyorum doktor onerisi olan bu ameliyati olan ameliyat oncesi ve sonrasi hakkinda bilgi alabilirmiyim simdiden tskler

Nur bozkurt isimli arkds 2011 yilinda ameliyat olmus ve memnun kalmis sanirim doktorunuz kimdi nerede oldunuz acaba cok uzun sure olmus ama:KK43:

Benim amelyatımı erhan eryılmaz yaptı.Amelyattan ve önceki ve sonraki resimlerim var.Gün gün ekledim.Ancak ben endoskopik orta yüz germe ile birlikte yaptım bu operasyonu.Hala yüzüm şiş ancak 2 aya yüz oturacak ama fark yinede gözüküyor.Birde amelyatımı istanbulda oldum

Merhaba Lamia, umarim hala forumdasisindir, emdoskopik yuz germe ve gozkapagi estetiginden memnun kaldin mi? Erhab bey basarili mi her 2 konuda da, burun estetigi konusunda tavsiye edebilecegin bir doktor var mi, insallah burdasindir ve cevap verirsin:)

Merhaba Lamia, umarim hala forumdasisindir, emdoskopik yuz germe ve gozkapagi estetiginden memnun kaldin mi? Erhab bey basarili mi her 2 konuda da, burun estetigi konusunda tavsiye edebilecegin bir doktor var mi, insallah burdasindir ve cevap verirsin:)

Ben erhan bey üzerine bir kişi tanımıyorum bu konuda.Ben endoskopik oprta yüz germe alt üst göz kapağı ve kaş kaldırma yapılsı.Ben gün gün resimlerimi ekledim bakabilirsiniz.Ben 15 yaş gençleştim diyebilirim.Bunun yanında bu amelyatla yüz daha bir güzelleşiyor.Eşimle beni gören eşinizle 15 yaş var sanırım diyorlar.Ama öyle değil aynı yaştayız.Bı ayrı bir güzellik.Burun amelyatına gelince onu bizzet yaşamadım.Ama forumda olumlu yazılar okudum

Ben erhan bey üzerine bir kişi tanımıyorum bu konuda.Ben endoskopik oprta yüz germe alt üst göz kapağı ve kaş kaldırma yapılsı.Ben gün gün resimlerimi ekledim bakabilirsiniz.Ben 15 yaş gençleştim diyebilirim.Bunun yanında bu amelyatla yüz daha bir güzelleşiyor.Eşimle beni gören eşinizle 15 yaş var sanırım diyorlar.Ama öyle değil aynı yaştayız.Bı ayrı bir güzellik.Burun amelyatına gelince onu bizzet yaşamadım.Ama forumda olumlu yazılar okudum

Yanitin icin cok tesekkur ederim Lamia...ben erhan beyi mujde ar'dan da duymustum kendisi her ne kadar yuz germe ameliyatini amerikada bir doktora yaptirsada kardesininkini erhan beye yaptirdi ve erhan beyi cok ovdu, bende de hafif goz kapagi dusuklugu var yavas yavas cene ovalim bozulmaya basliyor ama cokkk korkuyorum, ya naturelligim bozulursa ya eskiyi arasam diye, bazi gerilen yuzler baska bir insanmis gibi oluyor, bir de endokopik germe hakkinda ameliyat sonrasinin cok sikintili oldugunu yazmislar, bu da beni korkutuyor, yuz kac gunde kendine geliyor, ameliyat odugun anlasiliyor mu, 49 yasindayim sence erken mi?, aslinda coksarkmis bir yuzum yok kimse 49 oldugumu anlamiyor bile ama ben ne kadar eken daha genc gorunursem Okadar iyi diye dusunuyorum.
Biz de genetik olarak goz kapaklari daha kisik abim ust goz kapagi ameliyati olmak zorunda kaldi cunki kapak artik kirpigine degiyordu ama bakislari 6 ay bir sene bakislari farkliydi, bende de ayni sekilde olur diye korkuyorum,resimlerini nasil gorebiliri, arkadas olamamiz lazim galiba gormem icin beni eklersen cok sevinirim, ayrica senin adina da memnun kaldigin icin cok sevindim, guzelliginin keyfini cikar:)))

Yanitin icin cok tesekkur ederim Lamia...ben erhan beyi mujde ar'dan da duymustum kendisi her ne kadar yuz germe ameliyatini amerikada bir doktora yaptirsada kardesininkini erhan beye yaptirdi ve erhan beyi cok ovdu, bende de hafif goz kapagi dusuklugu var yavas yavas cene ovalim bozulmaya basliyor ama cokkk korkuyorum, ya naturelligim bozulursa ya eskiyi arasam diye, bazi gerilen yuzler baska bir insanmis gibi oluyor, bir de endokopik germe hakkinda ameliyat sonrasinin cok sikintili oldugunu yazmislar, bu da beni korkutuyor, yuz kac gunde kendine geliyor, ameliyat odugun anlasiliyor mu, 49 yasindayim sence erken mi?, aslinda coksarkmis bir yuzum yok kimse 49 oldugumu anlamiyor bile ama ben ne kadar eken daha genc gorunursem Okadar iyi diye dusunuyorum.
Biz de genetik olarak goz kapaklari daha kisik abim ust goz kapagi ameliyati olmak zorunda kaldi cunki kapak artik kirpigine degiyordu ama bakislari 6 ay bir sene bakislari farkliydi, bende de ayni sekilde olur diye korkuyorum,resimlerini nasil gorebiliri, arkadas olamamiz lazim galiba gormem icin beni eklersen cok sevinirim, ayrica senin adina da memnun kaldigin icin cok sevindim, guzelliginin keyfini cikar:)))

Öncelikle şunu diyeyim evet amelyattan sonra yüz acayip şişiyor.Ağrı sızı hiç olmuyor.En zor süreç bu süreç.Acaba yüzüm eski haline dönmezmi diyorsun.Ama dönüyor biraz sabırla.Ama bu uzun süreç geçtimi.Yüz eskisinden hem çok çok güzel oluyor.Hemde nerde ise 15 yıl geri gidiyorsun.Evlilik resimlerimi gören ya sen daha güzelleşmiş sanki daha genç duruyon diyorlar.Ben amelyatımı kimseye söylemedim.Sadece rahatsızlığımdan dolayı ilaç kullandım oda yüzümü böyle şişirdi dedim.Tabi bir ay kimseye gözükmedim bu arada

X