Göz Kapağı estetiği

Merhabalar ben doktor ilker manavbaşına göz kapağı estetiği oldum göz kapağı estetiği alanındaki başarısı gerçekten tartışılmaz ilk muayenemde bana verdiği güvenle kararımı verdım amelıyat ıcın ve sonuc mukemmel oldu. hasta memnunıyetı ılk amacları ve gercekten harıka bır ekıp.. aynaya baktığım zaman eski halimi hiç hatırlamıyorum bile ve kimse ameliyat olduğumu anlamıyor çok doğal bir görüntü oldu ameliyat sonrası hiçbir ağrı hissetmedim ameliyat olacak arkadaşlara kesinlikle tavsıye ederım cok memnun kaldım dünyanın en şeker doktoru bence ıyıkı tanımısım ve kendımı emın ellerine teslim etmişim çok mutluyum harika bakışlar hediye etti bana göz kapağı estetiğindeki tek adres teşekkürler ilker manavbaşı :)

Merhabalar ben doktor ilker manavbaşına göz kapağı estetiği oldum göz kapağı estetiği alanındaki başarısı gerçekten tartışılmaz ilk muayenemde bana verdiği güvenle kararımı verdım amelıyat ıcın ve sonuc mukemmel oldu. hasta memnunıyetı ılk amacları ve gercekten harıka bır ekıp.. aynaya baktığım zaman eski halimi hiç hatırlamıyorum bile ve kimse ameliyat olduğumu anlamıyor çok doğal bir görüntü oldu ameliyat sonrası hiçbir ağrı hissetmedim ameliyat olacak arkadaşlara kesinlikle tavsıye ederım cok memnun kaldım dünyanın en şeker doktoru bence ıyıkı tanımısım ve kendımı emın ellerine teslim etmişim çok mutluyum harika bakışlar hediye etti bana göz kapağı estetiğindeki tek adres teşekkürler ilker manavbaşı :)

geçmi olsun öncelikle.kimisi ameliyattan çok memnun kimisi değil.insan neye karar vereceğini şaşırıyor. sakıncası yoksa fotolarını koyarmısın. iş fotoya ve fiyat vermeye gelince kimseden ses çıkmıyor.böyle bir güzellik yaparmısın :)

Canım ben İlker Manavbaşı’na muayene oldum aslında yakın zamanda, alanında gerçekten usta bir isim bence de. burun konusunda görüşlerini almıştım ama bende de ırsi olarak göz kapağı inmesi var. Annemde de var yani :) Ailecek panjurlu gözlerimiz :) Nasıl geçti ameliyat, ne kadar zamanda düzeldi bilgi verebilir misin?İnşallah ceylan gibi olmuştur gözlerin tatlım. Fotoğraflarını görsek ya? :)

Son düzenleme:
Buraya gelipte kimse ameliyat oldum resmim budur eski halim yeni halim diye koyabilen birine rastlamadim dr tavsiyesi yazip kaciyorlar reklam kokan hareketler sanki..
Herpimiz ayni dertten muzdaribiz belli iyi bir dr bulalimda bu gözlerimizin durumunu halledelim :KK43: Ankarada iyi bir dr bilen varsa yazsin ..Göz kapagi ve kas kaldirma yaptirmak istiyorum

Kızlar bişey sorcam.
Benim göz kapaklarım hiç görünmüyor. Ne eyeliner ne far sürebiliyorum bişey görünmediği için. Üst göz kapağındaki fazla deriyi aldırınca göz şekli değişir mi ya da küçülür mü????

Canim cok degisirsin eline bi ayna al ve yataga yat yüzüne bak kas seklin göz seklin en düzgün oldugu hali o haliymis Ayrica üst göz kapagindaki deri fazlaligin gidince makyajini istedigin gibi yapabiliceksin canim
Su derdimize bi care bulan olsa :)

kızlar 7 hazıran amelıyat olcam:KK52:

Nur hanım size mesaj yolladım özelden ama ne zaman görürsünüz bilmiyorum dayanamadım buradan yazmak istedim . Ben 22 yasında üniversite öğrencisiyim Bursada oturuyorum bende forumdaki bütün yorumlarınızı okudum içim ferahladı Allah sizi karşıma çıkardı öncelikle kusura bakmayın cok doluyum bu konuda etrafımdaki arkadaşlarım öyle güzel göz makyajı yapıyorlar ki allah vergisi gözleri kocaman bende gözlerimi seviyorum aslında cekik ama göz kapağım düşük ve tombul göz makyajı yapmadığım zaman cok patlak ve hasta görüntüsü oluşuyor bazen çıldıracak gibi oluyorum bu şişlikten bende göz kapağı estetiği yaptırmayı düşünüyorum tabi bi de ailemi ikna etme aşaması var öğrenci olduğum için maddi açıdan onlara muhtacım yani işe başlayınca yaptırmaya kalksam gec olacak 3-4 sene kadar bekleyecek sabrım kalmadı allah rızası için bana ulaşır mısınız psikolojim cok bozuldu erkek kardeşim bile abla gözlerin düşecekmiş gibi duruyor diyor :KK43: resimlerinizi görmeyi cok istiyorum bende ve doktora ne kadar ödedediğinizi doktorun adını kaydettim telefonuma bana yardım ederseniz cok mutlu olmama vesile olacaksınız ... Bu konuda bana yardımcı olacak baska arakdaslar varsa da bana ulaşşın NOLUUURR ALLAHA EMANET OLUN

Canım ben İlker Manavbaşı’na muayene oldum aslında yakın zamanda, alanında gerçekten usta bir isim bence de. burun konusunda görüşlerini almıştım ama bende de ırsi olarak göz kapağı inmesi var. Annemde de var yani :) Ailecek panjurlu gözlerimiz :) Nasıl geçti ameliyat, ne kadar zamanda düzeldi bilgi verebilir misin?İnşallah ceylan gibi olmuştur gözlerin tatlım. Fotoğraflarını görsek ya? :)

ameliyatım super gectı hıc agrı hıssetmedım 1 haftada tum morluklarım gectı annene ve sana tavsıye ederım :) sonuc super resımlerımı ılker manavbasının ofısınde gorebılırsın buraya yuklemedım

Arkadaslar oncelikle ameliyat olmus arkadaslara gecmis olsun diyorum , bende yakin zamanda istanbule geliyorum gozkapagi ve karin germe ameliyatlari icin , fakat henuz hangi doktora gidecegime karar vermis degillim . Fiyatlar hakkinda az cok bilgi edindim fakat doktor secimimde cok zorlaniyorum, bu doktorlar arasinda dr hasan findik , dr tayfun turkaslan , dr Ali mezdegi , dr oytun idil dr fatih dagdelen ve dr ilker manavbas var , fiyatlari hakkinda az cok bilgim oldu ama sizce hangisi daha iyi , bu doktorlara ameliyat olan varsa yardimci olsun lutfen .Cok kararsizim

Ben de düşük göz kapaklarımdan şikayetçiyim yaptırmak istiyorum bildiğiniz ii bir dr var mı:KK43:

Selam arkadaşlar, göz kapağı estetiği ve göz civarındaki tüm estetik problemleri için bi site ismi vericem onu bi kontrol edin mutlaka.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat sormussun galiba bende yaptirmadim ama 3-6 arasi saniyorum
Ben ankaraya yakin oldugumda göz doktoru olan prof dr mehmet ünali düsünüyorum maddiyatimi ayarlar ayarlamaz gidicem

Ben Tayfun Türkoğlunu aradım badem göz estetiği için 4000 tl dedile ve sonuçlar çok iiymiş gençleşiyormuş yaptıranlar ve aşırı talep varmış kasım sonu gidicem inş yanına

Ben Tayfun Türkoğlunu aradım badem göz estetiği için 4000 tl dedile ve sonuçlar çok iiymiş gençleşiyormuş yaptıranlar ve aşırı talep varmış kasım sonu gidicem inş yanına

istanbulda ve göz doktoru olmadigindan güvenemedim cok fazla reklami var :/
yaptirirsan ve resim koyarsan mutlaka görmek isterim irtibati kesmeyelim..

X